Přejít na obsah

Co říkáte na hodinky Emporio Armani..??


aCIDfire

Doporučené příspěvky

Propojení se stravou nepoužívám, ale na různých fórech jsem se dočetl, že to jde celkem jednoduše. Nepropojuješ hodinky, ale aplikaci Amazfit, která do Stravy data umí posílat. Ale jak říkám, vyzkoušené to nemám. S hodinkama jinak spokojenost, vypadají fakt dobře, to co potřebuju umí, GPS fixuje rychle a spolehlivě, notifikace včetně textových zpráv chodí v pohodě a nějaké problémy jsem doteď nezaznamenal. Za ty peníze to rozhodně není špatný kup.

Upraveno uživatelem Cova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Cova napsal:

Propojení se stravou nepoužívám, ale na různých fórech jsem se dočetl, že to jde celkem jednoduše. Nepropojuješ hodinky, ale aplikaci Amazfit, která do Stravy data umí posílat. Ale jak říkám, vyzkoušené to nemám. S hodinkama jinak spokojenost, vypadají fakt dobře, to co potřebuju umí, GPS fixuje rychle a spolehlivě, notifikace včetně textových zpráv chodí v pohodě a nějaké problémy jsem doteď nezaznamenal. Za ty peníze to rozhodně není špatný kup.

Koukal jsem právě na nějaké recenze a hledám něco levnějšího odolného na bajk. Tak tohle by mohlo být ono. Navigaci podle gpx asi nemají, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 23. 7. 2020 v 16:33, Alzbeta88 napsal:

Ahojte. Já našla tyto hodinky https://yeshodinky... ale nevím, jestli se vyplatí. Máte s nimi někdo zkušenosti?

To je ten spammer co tu vcera daval odkaz na Hilfigera a jeste nejaky fashion srace do jinych vlaken, taky na yesshithodinky. Koukam ale ze to TH vlakno uz zmizelo, to je fajn, tak snad zmizi i tohle. Nesnasim takove spamery co nemaji ani na to aby si zaplatili reklamu na svuj trapny eshop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...