Přejít na obsah

Omega Speedmaster 3570.50


Doporučené příspěvky

Tak jsem se dočkal... Už při prodeji PO jsem věděl, že budu potřebovat další Omegy (dva dny po prodeji jsem si vynadal, že jsem je prodával a stejně je jednou zase chci...). Nejdřív jsem sehnal bondovky - ty mi ale byly malé. S pomocí dantechna a little_w bylo občas něco rozděláno, ale nic nevyšlo (kluci stejně díky). Tady mi jedny "Moon watche" utekly o fous a druhé jsem přenechal Péťovi - Bikerovi. No a pak jsem jedny objevil na Ebay z Maďarska a díky Bakerovi ( :notworthy: ) je mám od včerejška doma.

Hodinky jsou parádní, design i po tolika letech nadčasový. Poměrně zachovalé, žádné dramatické škrábance, ťukance či oděrky. Dokonce i red dot zachován. Balení bylo dle fota č.3 - chybí "jen" karty (mátě někdo zkušennost s jejich dodatečným opětovným vydáním?). Jsem z nich nadšen, ale malé výtky přeci jen mám - mohly být o fous větší (ta moje pracka 19,5) a svítivost oproti PO je také menší.

Můny jsou moc pěkné a zatím si zvykám na každodenní ruční natahování. Jen tak se jich (snad...) nezbavím - jedině při nějaké lákavé nabídce PO a mým doplatkem (hrůza - mám je den a už přemýšlím nad možnou výměnou... :suicide_anim: ).

Přidané fotky jsou od prodejce z Ebay - sám nafotím někdy příští týden.

post-3263-1260729098.jpg

post-3263-1260729103.jpg

post-3263-1260729108.jpg

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, Richarde, užívej!

K Tvému dotazu na znovuvydání karet: Zkouším to také poté, co nás vykradli, ale mám zprávu, že to není možné.

Snad ještě tak nějaké potvrzení mezinárodní záruky, ale více prý ne.

Čekám, co mi přes prodejce v CZ pošĺou ze Švýcarska...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...