Přejít na obsah

Remake Longines, Eterna, Lemania


lac1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 615
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem to blbě pochopil sám, pardon za zmatky. Taky bych si možná jedny vzal. Stejně mi to přijde hrozně málo peněz...

Taky by mě nenapadlo, že něco může v sobě mít Unitas za +/- 150 euro (i víc), být to limitka vyrobená ve Švýcarsku a současně stát celkem do 300 euro.

Není to nějaká mýlka???? Taky jsem to chápal jako 290 nad cenu základního modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě nenapadlo, že něco může v sobě mít Unitas za +/- 150 euro (i víc), být to limitka vyrobená ve Švýcarsku a současně stát celkem do 300 euro.

Není to nějaká mýlka???? Taky jsem to chápal jako 290 nad cenu základního modelu.

 

 

 

hned ako som dostal info o cene, tak som sa tiez cudoval a myslel som si ze to bude len za zmeny. ihned som pisal obratom a tu je odpoved :

 

Hello Ladislav,

 

yes the price is for complete watch with changes.

 

Best regards

 

F. Huber

 

 

v preklade : ano, je to cena za kompletne hodinky aj so zmenami.

 

 

 

inac par prispevkov nad timto som to pisal, to bolo dufam naposledy ;)

 

Laci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to velmi zajímavé,sním o tom už dlouho.....!!!Ten znak piloťáku bych měl suprový.Překresloval mi ho zdejší člen JPS,když jsme dělali pamětní desku jednomu našemu letci.Ten znak je převzat z výukové brožury,kterou použ. naši v RAF.

post-1291-1261176044.jpg

 

 

to vyzera super, len ked uz tam ma byt logo tak jednoduche aby bolo citatelne, ten erb medzi kridlami by nebol jasny. to by potom muselo byt dost velke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu je upgradnuty Luk-ov cifernik, to len aby ste videli ako to vyzera bez vsetkeho.

je to len na predstavu, Luk-ov original sa nebude nijak inac pouzivat a zneuzivat

Ten cifernik mi i bez napisu prijde naprosto v pohode a nez nejaky nuceny napis bych ho klidne nechal cisty.. Pokud by tam byl v rozumne velikosti pod 12 ten odznak asi bych taky nemel nic proti, mohlo by to vypadat dobre..

 

Na dynku se mi ty skvadrony nelibi, cislo zde na chronomagu mi jako spatny napad neprijde, mohlo by tam byt treba datum registrace a nebo klasicky cislo z LE xx/xx.

 

Takze za me zatim velke + lacovi, za ?300 neni o cem premyslet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych byl spíš pro čistý ciferník. Anebo jen kratší nápis. (Nějak tu poctu našim pilotům zobecnit a zkrát-i-t.) Ten znak je parádní, ale myslím, že ještě lepší než ho mít na ciferníku, by bylo umístit ho přes celé dýnko a nic víc tam nepsat. Maximálně nějaké to číslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu mam este nejake navrhy na odznaky zo starych dokumentov ministerstva obrany z roku 1921,

 

to predposledne s vrtulkou je celkom jednoduche

 

prazdny cifernik to neni to prave, prikanam sa aspon minimalne k napisu. ked uz logo par ludi nechce.

nakoniec sa budu robit ankety,ked bude dost navrhov

 

laci

post-8327-1261176891.jpg

post-8327-1261176897.jpg

Upraveno uživatelem lac1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych byl spíš pro čistý ciferník. Anebo jen kratší nápis. (Nějak tu poctu našim pilotům zobecnit a zkrát-i-t.) Ten znak je parádní, ale myslím, že ještě lepší než ho mít na ciferníku, by bylo umístit ho přes celé dýnko a nic víc tam nepsat. Maximálně nějaké to číslo.

 

To mi případá rozumné a hlavně historicky korektní a decentní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hesla na znakoch squadronov :

 

310 : We fight to rebuild ( Bojujeme za prestavbu )

311 : Na mnozstvi nehledte

312 : Non multi sed multa (?ne mnozí, ale mnoho? ? tj. nikoli mnoho mužů, nýbrž mnoho činů)

313 : Jeden jestrab mnoho vran rozhani

 

Jen pro odlehčení...

post-4686-1261178590.jpg

1000 slépek jednoho jestřába uklove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že dobrý nápad je "čistý" ciferník a znak + číslo na dýnku.

 

Nebo malý znak na ciferníku a číslo + nějaký nápis na dýnku, napadlo mě např.:

 

TRIBUTE TO THE CZECH (CZECHOSLOVAK) AIR FORCE

 

Případně česky:

 

POCTA ČESKÉMU (ČESKOSLOVENSKÉMU) LETECTVU

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[/font] TRIBUTE TO THE CZECH (CZECHOSLOVAK) AIR FORCE

Případně česky:

POCTA ČESKÉMU (ČESKOSLOVENSKÉMU) LETECTVU

To mi připadá moc dlouhý. Možná by v kombinaci s tím znakem stačilo jediné slovo:

TRIBUTE nebo HOMAGE nebo IN HONOUR

 

Když to bude česky, tak je otázka, co na to budou říkat Slováci. Leda najít slovo, které zní stejně v obou jazycích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...