Přejít na obsah

Hodinářský olej ????


revue gt

Doporučené příspěvky

Věříte, že by to mohl být za tu cenu opravdu hod. olej, nebo to bude bohužel něco jiného, zdá je mi to hodně levné.

Dík za reakce a postřehy

 

http://im.aukro.cz/item854200678_hodinarsky_olej.html

Kdysi jsem kupoval hodinářský olej č. 5 v Německu, bylo ho 5 ml a stál v přepočtu 200 CZK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se před několika lety pohyboval v práci kolem hodinových strojků co jsou v rychloměrech tak tam měl hodinář lahvičku hodinářského oleje co prý dostal od svého mistra když se učil. Ale bral ji do rukou jen sám protože prý byl moc drahej. Takže 100 Kč za takovouhle láhev určitě není košer. RUCE OD TOHO PRYČ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Když jsem se před několika lety pohyboval v práci kolem hodinových strojků co jsou v rychloměrech tak tam měl hodinář lahvičku hodinářského oleje co prý dostal od svého mistra když se učil. Ale bral ji do rukou jen sám protože prý byl moc drahej. Takže 100 Kč za takovouhle láhev určitě není košer. RUCE OD TOHO PRYČ!!!

Presne ,ruce pryc zrovna nedavno jsem koupil krasny rocky a vsechno fungovalo jak melo a za mesic konec.Hodinar mi rekl ,ze je nekdo namazal nejakym schajze olejem a uz to bylo prace s tim mel jak na kostele .Kdyz neni origos dobrej hodinarskej olej tak vetsinou jakoby zelatinuje a on to pak musi vsechno vyskrabat a je s tim dost prace .Rikal i origos nemecky oleje ze starsi dob ery Honeckera jsou schajze nebrat .Muj nazor :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ,ruce pryc zrovna nedavno jsem koupil krasny rocky a vsechno fungovalo jak melo a za mesic konec.Hodinar mi rekl ,ze je nekdo namazal nejakym schajze olejem a uz to bylo prace s tim mel jak na kostele .Kdyz neni origos dobrej hodinarskej olej tak vetsinou jakoby zelatinuje a on to pak musi vsechno vyskrabat a je s tim dost prace .Rikal i origos nemecky oleje ze starsi dob ery Honeckera jsou schajze nebrat .Muj nazor :smile_anim:

 

Fakt jsou oleje z DDR schajze Honecker oleje? Koupil jsem v Parexu jeden, asi rozlívaný a značený U1 a druhý značený přímo UHRENOIL Sorte 3, Jena DDR. Zatím jsem je nepoužil a nerad bych tím strojek zalepil, i kdyby šlo o obyčejné Primky. Používá je někdo a pokud ano, s jakým výsledkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Fakt jsou oleje z DDR schajze Honecker oleje? Koupil jsem v Parexu jeden, asi rozlívaný a značený U1 a druhý značený přímo UHRENOIL Sorte 3, Jena DDR. Zatím jsem je nepoužil a nerad bych tím strojek zalepil, i kdyby šlo o obyčejné Primky. Používá je někdo a pokud ano, s jakým výsledkem?

Muzu se preptat hodinare na tu znacku,ale rikal ty stary stojej za prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Som hodinar a odkial to mam vediet, ked neviem citat cinsky,Olej na kotvu a sukolie  nar.hodiniek napr.Uhrenol bol  ten isty  č.2. Da sa v čechach  kupit Moebius 9415 na palety kotvy co najmensie mnozstvo,mam zaujem.Ak nie,tak kde najlacnejsie.Nepreda mi ho alebo stejnej kvality niekto z hodinarov, ale bez podvodu?dik

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...