Přejít na obsah

www.creationwatches.com


mmako

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Škoda, že tam tu angličtinu máš :) mohl jsi mít raritku, alespoň já tedy bez angličtiny žádné neviděl.

já jo, a několikrát. Viděl jsem kombinace thajština/němčina, čínština/italština, japonština/francouzština...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jo, a několikrát. Viděl jsem kombinace thajština/němčina, čínština/italština, japonština/francouzština...

To mne docela zajímá, to byly nějaký speciální edice? Měl jsem za to, že Seiko 5 tu angličtinu tam má univerzálně a podle teritoria, kam hodinky jdou, případně mění jen ten druhý jazyk.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mne docela zajímá, to byly nějaký speciální edice? Měl jsem za to, že Seiko 5 tu angličtinu tam má univerzálně a podle teritoria, kam hodinky jdou, případně mění jen ten druhý jazyk.  

ne, žádný speciální edice a už vůbec nelze vycházet z předpokladu, že angličtina je na datovém věnci standardně. Třeba na orientuhren.de mají verze NJ/FJ, NJ/IT, AJ/NJ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím hoši, chtěl bych si objednat tyto hodinky z creationwatches. Cena je bohužel lehce nad 150 ?, takže bych se nevyhnul DPH a CLU. Chtěl bych se proto zeptat, jestli jste prodejce nějak nenápadně požádali o "šikovnou fakturu" nebo to prodejce bere jako samozřejmost a automaticky uvádí nižší cenu, aby kupující neplatil takovou pálku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky šikovné faktuře byl doplatek na DPH snesitelný.

 

Mne automaticky dávajú nižšie faktúry ale colníci si vždy vyžiadajú môj doklad o zaplatení skutočnej čiastky. Kurňa ako to robíte, že Vám zhltnú nižšiu faktúru? :frusty:

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem si z creationwatsches objednal Seiko monster a teď čekám, jak to všechno proběhne. Už mně poslali e-mail, že zboží "is shipped" a další přišel od DHL, že zboží převzali a zatím je v Singapuru. Dám vědět,jak to dopadlo ( jsem zvědavý,kolik zaplatím DPH ) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne po tydnu mi dosly moje prvni orienty z tohoto obchodu. Za manipulaci jsem doplatil DHLku 179 Kc. Takze super (navic doruceni probehlo tyden pred Vanocema - cekal jsem, ze vzhledem k vytizenosti post dojdou az po svatkach)

 

Hodinky prisly zabalene v darkove kazete z plastu, ve vnitr byly na polstarku a v igelitu (to mi prijde jako jediny slaby misto, radeji bych v bublinkach - hodinky v krabicce litaly), byl prilozen certifikat o mezinarodni zaruce.

Upraveno uživatelem xmickey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil moje první automaty (Seiko SNK809). V pondělí 16. 12. objednáno, ve středu odesláno ze Singapuru, v pátek byly hodinky v Brně, dnes (pondělí) doručeno - od odeslání domů za 4 pracovní dny. Doplatek DHL 179 Kč. Originální krabička byla zabelená do další obklopená měkkou výplní (takové ty polystyrenové výplňové kousky).

 

Takže rozhodně doporučuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky můžu doporučit, Monstra už mám doma, celkem to trvalo 8 dní, což je - vzhledem k předvánočnímu času - super. Zabalené byly dobře, nemám připomínek. DPH mě stálo hezkých ( chtělo by se říct vánočních ) 204kč.

Určitě to nebyly poslední hodinky, které jsem u creationwatches objednal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, včera jsem objednal hodinky z creationwatches, konkrétně model Seiko SNZF17K1. Přes célé svátky je neměli skladem ani jinde ale teprve včera ho naskladnili. Vytvořil jsem objednávku, hodinky zaplatil přas Paypal. Přišel mi potvrzující email o objednávce a peníze se strhli. Podle vyhledávání (Track your order) na jejich stránkách byla objednávka včera ve stavu DHLprocessing4 ale dnes po kontrole zde mám: Order status: Model Change Requested a pod tím Comments: 60 . Nic víc. Proto se chci zeptat zda se někdo z Vás už setkal s něčím podobným, popřípadě co má znamenat ta 60 v komentářích a jestli jak to z toho chápu tento model najednou nemají a chtějí abych si vybral jiný model hodinek? Ještě dodám, že mne vůbec nekontaktovali emailem. Mám tedy čekat co se bude dít, nebo bude potřeba je kontaktovat či snad mám uplně objednávku zrušit (za poslání peněz zpět si možá něco Paypal řekne)? Docela mne to mrzí, měli to být mé první automaty a ještě dárek k Vánocům. Díky za rady a komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, už jsem tam poslal email. Až odepíšou tak sem napíšu co a jak, přinejmenším je dost nestandartní přijmout platbu a druhý den tvrdit, že hodinky jsou vyprodané bez toho aby o tom informovali přímo emailem. Vědět to, budu objednávat radši z 21jewels. Sice to sem nepatří ale nevíte zda si Paypal účtuje poplatek za vrácení platby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...