Přejít na obsah

www.creationwatches.com


mmako

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Rovněž zvažuji nákup klasiky v podobě SKX007J. Jen mě od airmailu odrazuje "without watch box"...rozumím tomu tedy správně, že pokud na CW objednám přes DHL, platím sice s jistotou DPH, clo a poplatek za proclení dopravci, ale naoplátku dostanu hodinky ve full package s krabičkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabicka sa da vacsinou objednat za dakych 15 eur zvlast. Rozdeluju to aby to lahsie preslo colnicou. Skus si to hodit do kosika a zadavat postupne objednavku. Niekde by sa ta moznost mala objaviI. Inac presne ako pises.

 

Edit: ked vyberies registered airmail tak ti vyhodi moznost objednat skatulku.

 

Sent via IPoAC

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Čerstvá zkušenost s CW - objednávka 2x SKX007J, za 4 dny DHL doručilo přímo na ruku, clo i DPH samozřejmě vybráno. Součástí byla kompletní dokumentace včetně kartičky pro mezinárodní záruku a krabička. Jinak jedny byly s lícujícím armovákem, druhé jsou šejdrem, je to loterie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V pondělí 27.6. objednány Orient FFD0K002B.

V přiložených fotografiích je vidět rychlost dodání. DPH vybráno.

Dorazily v perfektním stavu v originální krabičce se zárukou a návodem, to celé v další krabici s výplňovým materiálem.

Za mě spokojenost s rychlostí dodání, balením, hodinkami i komunikací obchodu.

 

Je pravda, že 550 Kč za proclení s DPH není málo, ale oproti 120 Kč u České pošty je pro mě poměr cena/ rychlost pořád lepší u DHL.

post-67698-0-04445600-1559649563_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Z Creationwatches jsem kupoval celkem 3 hodinky (Seiko Sarb033, Seiko 5ky a jedny Orienty.

 

Rychlost dodání lepší než z českých obchodů. Sarby a 5ky prošly bez DPH a cla, ale Orienty (poslední nakup) mě stáhli o DPH a clo. Celkově můžu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

 Sarby a 5ky prošly bez DPH a cla

 

Jak se to zadařilo? Mě přijde, že DHL tě skásně vždycky. Aby si minimálně přišli na svých 550 Kč za celní služby. Nebo jsi si nechal poslat normální poštou a deklarovat nižší hodnotu?

 

EDIT: Už jsem si přečetl předchozí stránky, otázku je možné ignorovat. Sorry. 

Upraveno uživatelem thubalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat ohledně cla. V nějakém komentu jsem četl pripocitejte si tak 20 % +-. Pročetl jsem to tu celé a všiml jsem si že moc neuvadite ceny hodinek. Chtěl jsem objednat seika za cca 140-150 ?, ale bojím se že že právě zaplatím jak zmíněné clo tak DPH. Když si tedy nechám poslat přes DHL. Nvm přesně jaká je ta druhá možnost ale myslím že to neposilaji s origo boxem. Četl jsem někde že do 150? se platí jen DPH. Je to pravda? A kdyby ne tak jsem našel že clo by mělo být 4,5%. Také nevím jestli je to tak. Díky za veškerou vaši pomoc.post-68121-0-17412500-1568232408_thumb.jpgpost-68121-0-17412500-1568232408_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat ohledně cla. V nějakém komentu jsem četl pripocitejte si tak 20 % +-. Pročetl jsem to tu celé a všiml jsem si že moc neuvadite ceny hodinek. Chtěl jsem objednat seika za cca 140-150 ?, ale bojím se že že právě zaplatím jak zmíněné clo tak DPH. Když si tedy nechám poslat přes DHL. Nvm přesně jaká je ta druhá možnost ale myslím že to neposilaji s origo boxem. Četl jsem někde že do 150? se platí jen DPH. Je to pravda? A kdyby ne tak jsem našel že clo by mělo být 4,5%. Také nevím jestli je to tak. Díky za veškerou vaši pomoc.attachicon.gifScreenshot_20190911_215717_com.android.chrome.jpgattachicon.gifScreenshot_20190911_215717_com.android.chrome.jpg

Dnes jsem psal o objednávce ze skywatches tak se mrkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...