Přejít na obsah

Cenový rekord v prodeji hodinek


Berbatow

Doporučené příspěvky

http://news.v2.bgnes.com/view/793552

 

Tady jsem se dočetl, že Patek Philippe opět trhl rekord v prodejní ceně hodinek.

Kapesní hodinky Patek Philipp Calibre 89 se prodal v aukční síni Antiquorum za 5 068 000 USD.

Tak se přiznejte kdo si udělal na vánoce radost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nebyl :)....ale ceny v aukcích jsou, tedy dle mého, trošku zavádějící. Navíc se asi jedná o starožitnost (opravdu nevím)..rekord to asi bude. Mě fascinují spíše ceny relativně sériových výrobků. Třeba takový Patek Philippe Sky Moon Tourbillon za asi milión euro..to je nářez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nebyl :)....ale ceny v aukcích jsou, tedy dle mého, trošku zavádějící. Navíc se asi jedná o starožitnost (opravdu nevím)..rekord to asi bude.

 

PP Vreckove hodky "Caliber 89" nie su starozitnost. Su to najkomplikovanejsie mechanicke hodinky

na svete ktore boli vyrobene v r. 1989 na pamiatku 150-teho vyrocia Patek Philippe.

 

"The Patek Philippe Calibre 89 is a commemorative pocket watch created in 1989, to celebrate the company's 150th anniversary.

Declared by Patek Philippe as "the most complicated watch in the world", it weighs 1.1 kg, exhibits 24 hands and has 1,728 components

in total, including a thermometer and a star chart. Made from 18 carat (75%) gold, it has an estimated value of $6 million, and took

5 years of research and development, and 4 years to manufacture. Only four watches were made; one in white gold, one in yellow gold,

one in rose gold and one in platinum."

 

patik.jpg

 

Patek89.jpg

Upraveno uživatelem WatchFan1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PP Vreckove hodky "Caliber 89" nie su starozitnost. Su to najkomplikovanejsie mechanicke hodinky

na svete ktore boli vyrobene v r. 1989 na pamiatku 150-teho vyrocia Patek Philippe.

No já psal, že nevím jestli jsou to starožitnost. Spíše by mě zajímalo, kolik by stály normálně a ne jako vydražené. Každopádně to nebude běžná výroba, spíše nějaký solitér. Ale díky za info, jsou neskutečné i když 93 milionů.....to je fakt masakr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je pred par lety videl v Basileji takrikajic z prvni rady.Tak 15m a pak este asi kilonetrovy sklo.Vsichni byly tak potichu, ze jsem myslel,

ze musej vybuchnout.Takovy Destriera Scafusia za nejakejch 8 míčú jso vlastne trznicní zalezitost.

Sorry,kecam.Do dneska mam z obou nepravidelnej tep

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já psal, že nevím jestli jsou to starožitnost. Spíše by mě zajímalo, kolik by stály normálně a ne jako vydražené. Každopádně to nebude běžná výroba, spíše nějaký solitér. Ale díky za info, jsou neskutečné i když 93 milionů.....to je fakt masakr :)

 

Píšou, že byly vyrobené čtyři kusy. Bílé, žluté a růžové zlato plus platina. To pak celkem chápu tu cenu. Matlat se devět let se čtyřma kouskama bych si taky nechal pořádně zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existujú hodinky, ktoré sa predali ešte drahšie. Sú to Patek Philippe "Henry Graves" Supercomplication s 24 komplikáciami z roku 1933.

Boli predané na aukcii v New Yorku v roku 1999 za 11 002 500,- dolárov (cca 203 425 222.5 CZK). To už je dosť silná káva. :thumbsup_anim:

post-5794-1261870656.jpg

Upraveno uživatelem sharz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...