Přejít na obsah

Vánoce 2009, aneb co nám přinesl Ježíšek


David83

Doporučené příspěvky

2 kusy jsem si nadělil už v průběhu roku a navíc o vánocích si dáváme jen dárky "zbytečný" (což všichni víme, že hodinky nejsou ;-)

Takže tikajícího nic. Nejvíc mě překvapil "chlapácký" dárek od manželky: hodinka blbnutí s Hummerem.

 

 

No alespoň jsem se v tom vánočním klidu dostal k focení...

post-2655-1261680141.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak z téhle fotky jsem poznal jen digitálky - ostatní je jak z krabice vyndána kupa plastových hraček, které se po důkladném protřepání nedobrovolně vklínily do sebe... :D

 

 

skoro ses trefil...příšerně drahej Transformer,6 menších v jedný velký obludě......synátor je momentálně do Transformerů blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se věcí kolem hodinek týká, tak nějaká ta literatura. Sám jsem si nadělil Wristwatch Annual 2010 a Dějiny československého hodinářského průmyslu, no a žena mi dala pod jedličku předplatné dvou titulů - Watch magazine a pak Hodinky a šperky. Dětem jsem v jejich 5ti letech pořídil první hodinky. Měly to být Swatchky (Flik a Flak do začátku), ale nakonec jsem pořídil hodně podobný Timexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart GMT - Ocean 1 Black - uz jsou na ruce :D

 

 

Ahoj Kibi, moc se mi líbí tvoje fotky a potažmo tvůj "světonázor" tady na fóru (nevím co víc), tak ti blahopřeju k novým hodinkám.

To jen tak, že jsou ty vánoce :)

jinak jsem normální alá Ozzák, ježichy, kulichy, hodiny, ruce... :P

 

edit: trochu jsem upravil svůj názor on myself

Upraveno uživatelem bohush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak sice jsem si je koupil sám již před 14 dny a od té doby je pořád nosím, ale pod stromečkem bude alespoň krabička - Oris Artelier Chronograph :newyear:

Jinak všem přeji hodně tikajících dárků pod stromečkem a hlavně vánoční pohody a klidu.

 

 

Pege, dodatečně blahopřeju ke krásným hodinkám,

apropó ty tvoje prošly upgrade kůrou, taky seřízením a dnes jsou v kondici 1A

 

edit: nedalo mi to a opravil jsem Pegemu kouil na koupil :rolleyes: B)

Upraveno uživatelem bohush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježucha nám nadělil LCD monitor, láhev Chateauneuf-Du-Pape, luxusní manžetové knoflíčky z dalmascénské oceli, které mi skvěle pásnou ke snubáku, tričko mně a tričko Kačce, parádní keramické a teflonové nože, hodně velkej pekáč na hodně velkou kachnu :D , voodoo panenky, Kač DVD s posledním Batmanem a ještě spoustu dalších věcí .... no byli jsme u vytržení neb nám i přátelé a kamarádi dali spoustu krásných dárků :-)

 

Děkujeme Ježíšku :)

 

EDIT: PS: když brácha rozbalil svůj dárek a našel tam hodinky, tak to s ním málem seklo ..... valil oči a vypadlo z něj jen "TY PÍSTE ! :o) "

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartičky popsané magickými znaky? :)

To nejsou znaky, ale písmena. A ty se čtou :D. (sorry, nemohl jsem si pomoct)

 

K tématu - já nedostal nic. Všechny důležitý věci přišly během roku, takže pod stromkem bylo úplně prázdno. A to platilo i pro mojí ženu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kamile, tak tohle vyprávění ne na někdy ale prosím hned!

Bylo to v 97` a byli tady docela dost dlouho, 3 nebo 4 noci, což není tak obvyklé. Jednou večer se chtěli projít po Malé Straně, šli jsme pěšky, jen Bono, Edge, kamarád a já. V Josefský jsme vlezli do Blue Light, bylo tam strašně plno, oni si dali pivo, my minerálky a šlo se dál. Asi tam dodnes nikdo neví, jak tam měli slavnou celebritu.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...