Přejít na obsah

Vánoce 2009, aneb co nám přinesl Ježíšek


David83

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Že je Jirka král Zenithů, o tom není sporu.

 

Moc pěkně,Jirko......jsi vážně Král Zenithů na Chronomagu :)

 

Děkuji, ale to ne, tak se necejtim... Určitě je tady na fóru víc lidí, který by si tenhle titul zasloužili, jen se tolik neprojevují. Ale Zenith mám rád a za to děkuji Honzovi z Českých Budějovic. Sice není aktivním členem Chronomagu, ale je to již řadu let pravý fanda Zenithů. Jeníku, díky :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Její omluvu jsem přijal a teď jen netrpělivě vyhlížím pošťáka ;) .

Je to od tebe šlechetné... :pope: člověk má na Vánoce myslet na odpuštění... Á propos - Zenith bibli mám doma a je naprosto úchvatná.

 

Jůůůů, další Z! Nádhera! Prosím prosím, až pojedeš někdy do Prahy na pívo, dáš mi vědět? Já bych je chtěl hrozně vidět živě :) .

 

Určitě dám vědět, měl by taky přijít Conrad, mohlo by to být Defí defilé :thumbsup_anim: jsem nejvíc zvědavý na porovnání velikostí XT - T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě teda Ježuch letos s hodinkama zapoměl..ono se není ani co divit, všem v okolí jsem striktně zakázal kupovat mi jakékoli hodinky, protože by se stejně netrefili. Maximálně nějaký Rolády Milgauss nebo Submariner bych si nadělit nechal, tam není co zkazit, ale to mi zase nikdo darovat nechce :) Zato byla ukojena má druhá úchylka - motorkářská - takže jsem dostal krásnou knihu o historii motorek a díky M916 jsem si nadělil i nový štítek na mou Ducati..

 

..čímž oslím můstkem děkuji M916 a gratuluji k famózním Zenithům, které jsem už měl možnost ve svitu xenonu osobně obdivovat při našem kšeftaření s motodoplňky. Jsou naprosto libový!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..čímž oslím můstkem děkuji M916 a gratuluji k famózním Zenithům, které jsem už měl možnost ve svitu xenonu osobně obdivovat při našem kšeftaření s motodoplňky. Jsou naprosto libový!

:D :D :D

Ať štítek slouží ku spokojenosti a Ducatka bude určitě taky spokojená, nebude ji už foukat mezi budíky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéžišek byl letos patriot...

:D a to mi loni v NM někdo sliboval, že když jsem si zaplatil za novou matrici bez datumky, tak mě alespoň dají vědět, pokud ji použijou pro někoho dalšího :D

Vítej v klubu IGEN45 bez datumky ;) (SZ)

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pavle, prosimte nemas tam napsany o jaky typ/znacku se jedna, o necem podobnem taky uvazuju a koukam na ebay atd, at mam predstasvu za kolik si to muzu najezit, prijde mi to celkem fajn, je fakt ze kdyby to fotilo jeste trosku lepe tak by to byla snad dokonaly :)

 

 

Já jsem právě objednal nějaký čínský sh.. :

 

http://cgi.ebay.com/NEW-USB-20X-400X-Digit...=item3efb47f06b

 

Už se těším, jak budu hledět do hodinek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Zato manželka mala dostať mechaniky Autran & Viala. Napriek tomu, že sme spolu spolu s Mr. Kubsonom urovnávali cestičku ako sa len dalo, (týmto mu veľmi pekne ďakujem za snahu a ochotu), uviazli Ježiškove sane pred Vianocami v blate a tak pod stromom bol iba odkaz na trpezlivosť a nutnosť čakať na doručenie v najbližších dňoch...

Mali by to byť tieto:

http://www.chronoshop.cz/katalog-detail.php?p=640

 

Včera - z Chronoshopu dorazili pre polovičku darčekové hodinky (aj s čokoládou :P ). Čokoládu nedostala, iba hodinky - ale tvári sa aj napriek tomu spokojne... :) Kubson vďaka, to meškanie nebolo až také zlé. :notworthy:

Dnes - podávam správu...

Zajtra - dodám foto - teda ak bude záujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...