Jump to content

Vánoce 2009, aneb co nám přinesl Ježíšek

Recommended Posts

• Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak sice jsem si je kouil sám již před 14 dny a od té doby je pořád nosím, ale pod stromečkem bude alespoň krabička - Oris Artelier Chronograph :newyear:

Jinak všem přeji hodně tikajících dárků pod stromečkem a hlavně vánoční pohody a klidu.

Edited by Pege1012

Tak především krásné vánoce a ježíška takového, jakého si zasloužíte. Já došel k názoru, že než bude Chronomag GMT, zasloužím si nějakou náhražku a tak jsem vydražil Fortis B42 GMT 44mm...

post-1074-1261658653.jpgKrásné vánoce!

Taktéž popřeju všem šťastné a veselé..

Já teda letos nic tikajícího, ale literatura- dějiny Českého hodinářství od Martínka, výroční katalog "annual 2010".. Nějak nemám pořádnou inspiraci na novou akvizici..

Asi vymetu šuplík od "impulzivních nákupů" a začnu hledat nový grál.

už je máš opravené ?

Už jsou u hodináře. První problém byla zdechlá baterka - originál 1.35v Accucell. Takže je čeká revize jestli budou umět běžet na 1.55v, což některé umí, některé se musí trošku upravit. Možná bude v čudu jedna součástka, která bude potřebovat vyměnit.

Snad po novém roce by mohly být.

Steinhart GMT - Ocean 1 Black - uz jsou na ruce :D

Miý příteli,ty by jsi se měl převtělit v indickou bohyni Kali ta měla 8 párů rukou :thumbsup_anim:

letošní vánoce byly chrono-pozitivní:

já - Omega Seamaster Prof modrá klasika (tj. 2220.80.00, 41mm, co-ax)

nejlepší manželka na světě tady pobíhá se svými novými Rado True Jubilé, bílé, 4 kameny na ciferníku (indexy 12, 3, 6, 9)

a před cca 10 dny Seiko Orange Monster v předstihu, ale to se nepočítá -)

Tak hezké Vánoce, kucí! :newyear:

Já dostal ten nejkrásnější dárek v životě už v dubnu - Jáchyma a Kačku... Jinak hodinkový dárek jsem dostal před 14 dny - Omegy Moon Watch, dneska večer jsem měl obrovskou radost z kompletu DVD "Byli jednou dva písaři".

No..na mne se ježíšek ani ne :shit: ,ale synek dostane zajímavou kulisu k focení (dáreček + "HeavyMetal",to by mohla bejt fajn fotka).....snad to úplně nezkoním.

tak jedna fotka,více jsem nestihl :

post-1110-1261679337.jpg

tak jedna fotka,více jsem nestihl :

Tak z téhle fotky jsem poznal jen digitálky - ostatní je jak z krabice vyndána kupa plastových hraček, které se po důkladném protřepání nedobrovolně vklínily do sebe... :D