Přejít na obsah

Seiko alpinist Orient star 200M Seiko Monster


Doporučené příspěvky

Tak tady je moje současná Japonská kompletní sestava, se kterou ste mi i částečně pomohli ...:)

 

Jak sem se k nim dostal:

 

Asi před 14 dny jsem zjistil, že můj život bez žádných japonských hodinek vlastně nedává smysl a taky sem měl trochu přebytek hotovosti a rozhodnul sem se utratit něco kolem 10 ooo,- s tím, že bych chtěl mít zároveň něco speciálního, co mi udělá raodost a nevidí se to tu každý den. Proto sem se zamyslel a otevřel topic, ve kterým sem doufal, že mi poradíte. Po zvážení všech pro a proti sem vyloučil suma a zůstaly alpinisty a orienty, ale na WUSu mi

bohu(žel/dík) utekly orientstary za rozumnou cenu a pak po přepočítání ceny u higuchiho jsem byl na ceně bratru o půlku větší, než byl můj limit, takže volba padla na alpinisty a měl sem pocit, že už mám všechno co potřebuju.

Pod tíhou nového zaměstnání blížícího se zkouškového období a předVánočního shonu jsem nevěděl co dřív a jeden kamarád nutně potřeboval vědět, za kolik se kde dají sehnat X windy a i přes moje odmítnutí z časových důvodů byl natolik otravnej, že jsem se šel mrknout na Timparadise, protože to je první místo který mě napadlo v souvislosti s levnýma hamiltonama. Světe div se, otevřu Timeparadise a 20sekund do konce oranžových monster za peníze, pro který bych se ani nevohnul na chodníku (to přehánim :thumbsup_anim: ale na mostra to bylo bezkonkurenční), na nic sem nečekal a Monstra byly na cestě... V tuhle chvíli už začínalo doma peklo na zemi s tím, že nejenom to je drahý, ale ještě jsou úplně hnusný a nemám vkus, ale moje přesvědčení drželo jak židovská víra a nenechal sem si radost zkazit.

Nějakou dobu se nic nedělo a po dalším perným dni v práci přijdu domů k pc a obligátně zapnu chronomag a co nevidim, směje se tam na mě Bakerův inzerát na Orient star, tyhle hodinky už mi utekli když je prodával YPO, tak dlouho jsem váhal až byly pryč (možná sou to dokonce ty samý, ale tim si jistej nejsem:)), a hodinky nestály 12 ooo,- ani nestály 10 ooo ,-, ale bylo tam bezkonkurenčních 82oo,- , rychle sem zjistil stav mnunice a už sem psal Bakerovi. Odpověď přišla v průběhu večera s tím, že jsou na nich nějaký rezervace, takže všechno moje vzrušení opadlo. Nechápu jak je to možný, ale asi byla ten den konjunkce Jupiteru s Venuší a Baker se ozval, že jestli je chci tak jsou moje :D... Jak říká Kibi doma se semnou nebaví ani klika od hajzlu, ale já mám tak šťastný Vánoce jako dlouho ne...

Poděkování:

1) všem, kdo se vyjádřili v mé anketě co zvolit a pomohli mi mě nasměrovat

2) Majoruzemanovi za jeho neodbytnost :thumbsup_anim:

3) Bakerovi za ochotu a perfektní hodinky za ještě perfektnější cenu a spostu příslušenství a za Profi zabalení...

 

post-4275-1261658820.jpg

post-4275-1261658832.jpg

post-4275-1261658837.jpg

post-4275-1261658844.jpg

post-4275-1261658856.jpg

post-4275-1261658862.jpg

post-4275-1261658869.jpg

post-4275-1261658876.jpg

post-4275-1261658884.jpg

post-4275-1261658891.jpg

post-4275-1261658899.jpg

post-4275-1261658907.jpg

post-4275-1261658914.jpg

post-4275-1261658932.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Koničiva Abbote.

Jo, Abbot-san, jsi šťastnej člověk.

Jen mi už začíná vadit, jak jsi mě tady japonsky nakazil. Hele, jedny už jsou doma, jedny snad brzo na cestě a už čumím na další.... :lol:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju moc za ohlasy

 

to spiderere: všechny moje "milenky" budou k dispozici na další "pražský swingersparty" :thumbsup_anim: ... jinak řekl bych, že moje fotky jim spíš ubližujou :thumbsup_anim: a v reálu vypadaj líp...

 

to snow: koho máš na mysli :).. ani si neuvědomuju, že by tu byl někdo takhle zasaženej :)

 

to x-Bob: buď rád, že japonci, to je ještě ta levnější varianta :D

 

to Radimk: Suma a Smuraie taky budou, ale musim se teď trochu otřepat ...

 

to Baker: velikosti se udávaj různý v řádu od 40mm do 41,5, já bych řekl že budou rozměrově podobný seamasterům... ty alpinisty maji zhruba pooloviční lunetu oproti orientům, ale ty orienty jsou o hodně těžší rozdíl je asi cca 50 gramů ...

 

to dr snake: no to víš, levou ruku mám jen jednu :), ale ten pocit z toho že je vlastnim je k nezaplacení... Monstra sou pro mě dělníci o který se bát nebudu, alpinisty hodinky do práce pod košili na střídačku s archimede a orienty do školy a do hospody :) ...

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...