Přejít na obsah

Sea-gull


Doporučené příspěvky

Ach jo znalec nákladov Sea-gull a cenovej politiky čínskeho výrobcu

napr model M171S web Európa 410? čo je cca 590 USD

web USA 249 USD čo je cca 173?

rozdiel je 410-173= 273?

ato určite predajca v USA nepredáva so stratou ale zarába a má aj poštovné v cene

aké sú skutočné náklady na výrobu M171S vie len správna rada Sea-gull a účtovníci ato sú hodiky zo zafírom

Sea -gull by nefakoval nikto len pár akože odborníkov

ale čo sa budem unúvať vonku svieti slnko modré ručičky sa veľmi pekne odražuju v slnečnom svetle ale čo už aj tak ich zložím nasadím casio g-shock a idem trochu si zaliezť a spáliť trošku vianočného majonezaku

 

 

chybička sa vľudila 237? rozdiel USA Európa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ne ze bych chtel vas spor vyresit... ale pridam vlastni zkusenost. Potkal jsem Sea-gull kterej se mi libil, projel snad vsechny proverene stranky a oficialni a vsude cena cca 4x vyssi nez platil kolega. Kalibr naprosto stejnej, ostatni vicemene taky. Jen napis Sea-gull chybel. A tyhle hodinky jsem uz videl u dvou ruznych clenu, oba platili podobnou cenu. Muj nazor je, ze stejne jako to chodi s 4x levnejsima botama Nike ci riflema Lewis je to i s hodinkama. Proste zamestnanci kradou dily a montujou to o patro vys nebo niz kolikrat ve stejnym baraku. Stejne dily, stejni delnici, jen cesta k zakaznikovi je jina. O fake nejde pac vyrobce je stejnej, jen vlastni porod neni v porodnici. To je muj ciste soukromy nazor a nikomu ho necpu. Pokud zahadu nekdo vyresi jinak, rad se poucim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč ty origo Sea Gull nemaj červenou jedničku na datumovce? Na té poslední fotce je futro od modřené ručky dost ojebané..... že by čínský zemědělec ve svém nocém zaměstnání? U Sea Gullu maj baby na hlavách igelitový čepice, jako u nás cukrářky a pracují v dost sterilním prostředí, tohle spíš vypadá na nějakou provizorní garáž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč ty origo Sea Gull nemaj červenou jedničku na datumovce? Na té poslední fotce je futro od modřené ručky dost ojebané..... že by čínský zemědělec ve svém nocém zaměstnání? U Sea Gullu maj baby na hlavách igelitový čepice, jako u nás cukrářky a pracují v dost sterilním prostředí, tohle spíš vypadá na nějakou provizorní garáž...

 

hlavne dosť sterilnom prostredí . ach jo ale som sa zasmial . pracujú v čepicích a rukavice kôli čistote a prachu a otlačkom a nie sterilite že by baktérie škodili hodinkám možno tvojim xa xa

spracovanie proste odpovedá cene nech si urobý obraz každý sám čo zase splietaš aký originál toto sú úplne iné hodinky a hlavne voľným okom nič nezbadáš na ručičke

a vo vnútri nieje ani zrniečko prachu

a pozri odkaz tuiež kúpené u conrada

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=24183

a pozri tiež http://shop.conrad.cz/websale7/Automaticke...0b148e%2fmd5%7d

a tieto dokáže niekto vyrobiť za tú cenu Conrade SK cca 49 ?

a ak budeš chcieť dodací list tak naskenujem že su kúpené Conrada

neviem kde ich splašil Conrad ale predáva sea-gull za cenu ktorá je poľa teba nemožná

proste je najlacneší Sea -gull

presnosť dnes ráno po 5 dňoch + 32s veľmi sa čudujem ach jo

Upraveno uživatelem jankme
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo by napsat přímo Sea Gullu jestli dělají levné a drahé verze téhož typu lišící se mj. nápisem? Možná bych po Conradu vyžadoval hodinky, které nabízí na stránkách a které byly objednány, tj. včetně nápisu Sea Gull...

Přestože Sea Gully nemám, samotného mne zajímá jak to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo by napsat přímo Sea Gullu jestli dělají levné a drahé verze téhož typu lišící se mj. nápisem? Možná bych po Conradu vyžadoval hodinky, které nabízí na stránkách a které byly objednány, tj. včetně nápisu Sea Gull...

Přestože Sea Gully nemám, samotného mne zajímá jak to je...

 

určite máš pravdu ale neviem či čínania odpovedia na krabičke je aj web http://www.seagullwatch.com/cn/index.asa (stránku dlho načítava ak niekomu pôjde lepšie nech napíše aké sú tam modely)

aj výrobca Tianjin watch Factory štitok ma logo Sea-gull a čislo kalibru ( poľa foto je to kaliber sea gull aj označenie sedí) sú to hodinky za 60? keď sa pokazia zabalím pošlem do Conradu buď ich opravia ale to asi tažko lebo náklady na hodinára prevíšia možno ich maržu druhá možnosť pošlu peniaze alebo nové hodinky ) mne to stačí ako fakt že ich vyrobil v čine. Sú to hodinky Sea-gull ked stým má niekto problém nech má je mi to teraz už jedno a že sú bez loga mi teraz príde ako lepšie dnes som bol v práci pýtal som sa či niekto pozná pozná sea-gull nepozná nikto takto je fantázií každého kto ich uvidí nech si domýšľa čo sú zač. atýmto otázku výrobcu uzatváram nech si každý myslí čo chce. podme sa baviť o technických veciach a spracovaní vie niekto ako otestovať alebo určiť z čoho je sklíčko niekde niekde som počul niečo o teplote sklička že podľa toho určiť druh ak vie niekto viac napíšte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne dosť sterilnom prostredí . ach jo ale som sa zasmial . pracujú v čepicích a rukavice kôli čistote a prachu a otlačkom a nie sterilite že by baktérie škodili hodinkám možno tvojim xa xa

spracovanie proste odpovedá cene nech si urobý obraz každý sám čo zase splietaš aký originál toto sú úplne iné hodinky a hlavne voľným okom nič nezbadáš na ručičke

a vo vnútri nieje ani zrniečko prachu

a pozri odkaz tuiež kúpené u conrada

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=24183

a pozri tiež http://shop.conrad.cz/websale7/Automaticke...0b148e%2fmd5%7d

a tieto dokáže niekto vyrobiť za tú cenu Conrade SK cca 49 ?

a ak budeš chcieť dodací list tak naskenujem že su kúpené Conrada

neviem kde ich splašil Conrad ale predáva sea-gull za cenu ktorá je poľa teba nemožná

proste je najlacneší Sea -gull

presnosť dnes ráno po 5 dňoch + 32s veľmi sa čudujem ach jo

1/ Jestli jsi pochopil čínského zemědělce, nemělo by Ti na druhou stranu dělat problémyrozlišit, jak byla myšlena ona sterilita.

2/ Zpracování ručky jsem hodnotil podle Tvé fotky, když se Ti kritika kvality nelíbí, tak sem ty zvětšené fotky příště nedávej a doufej, že si té nekvality lidi opravdu nevšimnou.

3/ každá firma bojuje o to, aby se dostala do vyšší kvalitativní a cenové skupiny, nevím, proč by zrovna Seagull měl být výjimkou a prodávat hodinky za tak málo peněz. Když spočítáš, jakou marži má dovozce-prodejce a zahrneš zisk výrobce, předpokládanou výrobní daň, mzdy a pod.,musela by výroba stát 5 EUR. Seagull také mohl někomu prodat licenci, nebo je přímo objednávka od odběratele na hodinky co možná nejlevnější, tak mu to firmy vyrobí, ale bez loga, aby je nikdo nemohl z nekvality nařknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určite máš pravdu ale neviem či čínania odpovedia na krabičke je aj web http://www.seagullwatch.com/cn/index.asa (stránku dlho načítava ak niekomu pôjde lepšie nech napíše aké sú tam modely)

aj výrobca Tianjin watch Factory štitok ma logo Sea-gull a čislo kalibru ( poľa foto je to kaliber sea gull aj označenie sedí) sú to hodinky za 60? keď sa pokazia zabalím pošlem do Conradu buď ich opravia ale to asi tažko lebo náklady na hodinára prevíšia možno ich maržu druhá možnosť pošlu peniaze alebo nové hodinky ) mne to stačí ako fakt že ich vyrobil v čine. Sú to hodinky Sea-gull ked stým má niekto problém nech má je mi to teraz už jedno a že sú bez loga mi teraz príde ako lepšie dnes som bol v práci pýtal som sa či niekto pozná pozná sea-gull nepozná nikto takto je fantázií každého kto ich uvidí nech si domýšľa čo sú zač. atýmto otázku výrobcu uzatváram nech si každý myslí čo chce. podme sa baviť o technických veciach a spracovaní vie niekto ako otestovať alebo určiť z čoho je sklíčko niekde niekde som počul niečo o teplote sklička že podľa toho určiť druh ak vie niekto viac napíšte

 

správna adresa http://www.seagullwatch.com/cn/index.asp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zastoupení firmy Sea Gull pro Spojené Stát Americké mi přišlo toto vyjádření:

 

Hi Ivan,

Sorry all Sea-Gull watch will always has Sea-Gull

on the dial.

Regards

Kevin

 

Je to odpověď na otázku, zda se vyrábějí i hodinky Sea Gull bez nápisu "Sea-Gull" na ciferníku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zastoupení firmy Sea Gull pro Spojené Stát Americké mi přišlo toto vyjádření:

 

Hi Ivan,

Sorry all Sea-Gull watch will always has Sea-Gull

on the dial.

Regards

Kevin

 

Je to odpověď na otázku, zda se vyrábějí i hodinky Sea Gull bez nápisu "Sea-Gull" na ciferníku.

 

Ako som napísal považujem to za uzavreté pre mňa je to Sea-gull vyrobený v čine vo fabrike Tianjin Sea-Gull Factory

web http://www.seagullwatch.com e-mail dz@seagullwatch.com tieto údaje sú uvedené na obale výrobku považujem za nepravdepodobné že by to niekto falšoval a vyjadrenie predajcu v USA beriem z rezervou ved čo iného keď predáva Sea-gull napíše len to čo si chcel počuť a čo podporí jeho biznis

k tejto téme je to všetko

 

a terazky niečo iné Web sea-gull načítava pomaly ale bol som trochu trpezlivý a tu je zopár obrázkov

aj keď sa mi zdá že som už niečo podobné niekde videl + hlavná stránka web sea gull

 

len taká zaujímavosť keď kliknem na mailovú adresu dz@seagullwatch.com v kontaktoch na webovej stránke otvorý e-mailového klienta s adresou webmaster@mail.miibeian.gov.cn možno to súvisí s kontrolou internetu v číne len tak hádam

 

 

 

post-4528-1262029605.jpg

post-4528-1262029627.jpg

post-4528-1262029665.jpg

post-4528-1262029691.jpg

post-4528-1262029714.jpg

post-4528-1262029731.jpg

post-4528-1262030264.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pohodě, že se Ti líbí a dělají Ti radost je nejdůležitější. Spíš jsem to myslel pro ostatní zájemce o značku - byť čínská, nedělá zřejmě nic špatného, má tradici, osobně jsem byl překvapen když jsem kouknul na stránky s jejich kolekcí. Nicméně třeba právě proto bude chtít někdo opravdový Sea-Gull a pak mu z Conrada přijde něco co se tak tváří, ale pravděpodobně jde o napodobeninu, možná šedý dovoz zboží podivného původu, možná smontovaného kýmsi kdesi z originálních dílů, popř. levný produkt továrny určený na čínský trh, což skutečně americký dovozce nemusí vědět, vysvětlení může být víc...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pohodě, že se Ti líbí a dělají Ti radost je nejdůležitější. Spíš jsem to myslel pro ostatní zájemce o značku - byť čínská, nedělá zřejmě nic špatného, má tradici, osobně jsem byl překvapen když jsem kouknul na stránky s jejich kolekcí. Nicméně třeba právě proto bude chtít někdo opravdový Sea-Gull a pak mu z Conrada přijde něco co se tak tváří, ale pravděpodobně jde o napodobeninu, možná šedý dovoz zboží podivného původu, možná smontovaného kýmsi kdesi z originálních dílů, popř. levný produkt továrny určený na čínský trh, což skutečně americký dovozce nemusí vědět, vysvětlení může být víc...

Pochybujem, ze Conrad predava napodobeniny. Pravdepodobnejsie mi pride, ze kupili cenovo vyhodne varku, povodne vyrobenu pre inu spolocnost, ktora si mala na cifernik natlacit vlastnu znacku a potom ju neprebrala. Vsetko su to ale iba dohady. Ak to niekoho seriozne zaujima, tak nech napise do Conradu a hotovo. Oni jediny mozu dat jasnu odpoved na to, preco tam nie je uvedena znacka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu několik podobných, že by to také dělal sea gull??? :whistling: jen se tam bál dám svuj název ....... proč asi :whistle: Obdobny vnitrek jen pokazde jina "fasada" pořád stejná čína :thumbsdown_anim:

http://cgi.ebay.com/JACOT-GENTS-AUTOMATIC-...=item2557ffe9b6

http://cgi.ebay.com/LOUIS-BOLLE-GENTS-AUTO...=item2557e95955

 

Bych rekl ze ten Conrad je jeste moc drahej :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Bonebreakers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu několik podobných, že by to také dělal sea gull??? :whistling: jen se tam bál dám svuj název ....... proč asi :whistle: Obdobny vnitrek jen pokazde jina "fasada" pořád stejná čína :thumbsdown_anim:

http://cgi.ebay.com/JACOT-GENTS-AUTOMATIC-...=item2557ffe9b6

http://cgi.ebay.com/LOUIS-BOLLE-GENTS-AUTO...=item2557e95955

 

Bych rekl ze ten Conrad je jeste moc drahej :thumbsup_anim:

 

tiež myslím že je Conrad drahý xixi

cena 15 ,59 USD do konca dražby viac ako 8 dní uvidíme za koľko sa vydražia a ešte plus doprava len rok záruka

mrknite aj sem za koľko ich niekto chce predávať

 

http://www.jacotwatches.com/jacot/modeldetail.aspx

som ani nevedel ten istý kaliber sea-gull TY-2504 model CLANCY že vraj 1900 USD to kto kúpi . ale takto sa asi chytajú snobi

Upraveno uživatelem jankme
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu několik podobných, že by to také dělal sea gull??? :whistling: jen se tam bál dám svuj název ....... proč asi :whistle: Obdobny vnitrek jen pokazde jina "fasada" pořád stejná čína :thumbsdown_anim:

http://cgi.ebay.com/JACOT-GENTS-AUTOMATIC-...=item2557ffe9b6

http://cgi.ebay.com/LOUIS-BOLLE-GENTS-AUTO...=item2557e95955

 

Bych rekl ze ten Conrad je jeste moc drahej :thumbsup_anim:

V oboch hodinkach je pouzity caliber TY-2504. Ten samozrejme Sea-Gull robil a je to uvedene aj v ich specifikaciach. Nechapem, preco by daval svoj nazov na hodinky, ked ich nevyrobil (s vynimkou strojceka, samozrejme). Napriklad hodinky Hamilton X-Wind, tiez nenesu nazov ETA. Co sa tyka ceny, tak v jednom pripade je cena uz taka ako v Conrade a v druhom chyba do konca este viac ako 8 dni, takze si v miernom predstihu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky samozrejme JSOU Sea-Gull. je to levnejsi verze modelu M171S. Ten ma safirove sklicko, spickovy reminek s "buterfly clasp" a nektere detaily vic dotazene, proto je drazsi. V USA stoji 249$, kdyz jsem psal do firmy, kde maji obchod, odepsali mi : Here is our company's address:

10970 Arrow Route, Suite 212

Rancho Cucamonga, Ca, 91730. U.S.A

Make sure you mention 10% discount to whoever in the

office that day. Just a little appreciation for a customer travel all

the way to the United States.

Regards, Kevin

 

Bez problemu je nabidl za 225 dolaru a to jeste na nich ma urcite 100% zisk. To jen k tomu, aby pochybovaci vedeli, kolik co stoji a muze stat. To, ze eu prodejce za ne chce skoro 500 eur je druha vec. Typicky evropan potrebuje koupit zbozi draze. Jen tak bude presvedcen, ze je to kvalita. Smutne a zaroven smesne, ale je to tak.

 

Kdyz jsem v CR spatril SEIKO SNA414, hned se mi zalibili, ale nechal jsem si zajit chut, protoze stali v te dobe v prepoctu 600$. Nakonec jsem je koupil v Singapuru za 200. Kazdy komu jsem rekl rozdil v cene hned vyrknul "padelek". Da mi vzdycky dost prace nez nekomu vysvetlim, ze normalni cena ve svete je 200 a ze tady v EU se to nekolikrat prodrazi.

 

Je mi do smichu z toho, jak hned kazdy pri pohledu na cokoli cinskeho vidi vzdy fake. Strojek TY-2504 vyrabi sea-gull a dava ho jak do svych hodinek, tak ho i prodava dal, stejne jako ETA. Co na tom nekteri nechapou?

 

A ze by se Sea-Gull padelal, to je hodne nepravdepodobne. Padela se Rolex, aby stal 50$ namisto 5000$. Co by asi tak mel padelatel z toho, kdyby stodolarove hodinky prodaval za 50? Kolik by bylo zakazniku?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...