Přejít na obsah

Sea-gull


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
Tyto hodinky samozrejme JSOU Sea-Gull. je to levnejsi verze modelu M171S. Ten ma safirove sklicko, spickovy reminek s "buterfly clasp" a nektere detaily vic dotazene, proto je drazsi. V USA stoji 249$, kdyz jsem psal do firmy, kde maji obchod, odepsali mi : Here is our company's address:

10970 Arrow Route, Suite 212

Rancho Cucamonga, Ca, 91730. U.S.A

Make sure you mention 10% discount to whoever in the

office that day. Just a little appreciation for a customer travel all

the way to the United States.

Regards, Kevin

 

Bez problemu je nabidl za 225 dolaru a to jeste na nich ma urcite 100% zisk. To jen k tomu, aby pochybovaci vedeli, kolik co stoji a muze stat. To, ze eu prodejce za ne chce skoro 500 eur je druha vec. Typicky evropan potrebuje koupit zbozi draze. Jen tak bude presvedcen, ze je to kvalita. Smutne a zaroven smesne, ale je to tak.

 

Kdyz jsem v CR spatril SEIKO SNA414, hned se mi zalibili, ale nechal jsem si zajit chut, protoze stali v te dobe v prepoctu 600$. Nakonec jsem je koupil v Singapuru za 200. Kazdy komu jsem rekl rozdil v cene hned vyrknul "padelek". Da mi vzdycky dost prace nez nekomu vysvetlim, ze normalni cena ve svete je 200 a ze tady v EU se to nekolikrat prodrazi.

 

Je mi do smichu z toho, jak hned kazdy pri pohledu na cokoli cinskeho vidi vzdy fake. Strojek TY-2504 vyrabi sea-gull a dava ho jak do svych hodinek, tak ho i prodava dal, stejne jako ETA. Co na tom nekteri nechapou?

 

A ze by se Sea-Gull padelal, to je hodne nepravdepodobne. Padela se Rolex, aby stal 50$ namisto 5000$. Co by asi tak mel padelatel z toho, kdyby stodolarove hodinky prodaval za 50? Kolik by bylo zakazniku?

 

 

 

Je to presne tak, vyrobne naklady su nejake, no vzdy takmer zanedbatelne s tym, co plati konecny zakaznik. konecna cena je len na tom, cez kolkych obchodnikov to prejde, a kolko si kazdy nahodi svoju marzu. A ono je dost rozdiel, ci si dvaja prihodia 30% plus doprava z azie, alebo traja 100% plus drahsia preprava z azie. Kedze Seagull ako azijsky vyrobca urcite nestrazi svoje "maloobchodne ceny" pre konecnych zakaznikov u specializovanych a autorizovanych distributorov /ako to robia velke a "seriozne" firmy/, tak rozdiely v cene môžu byť, a aj sú závratné. Keď to niekto šikovnejší v európe dokáže pekne obaliť, a vytvoriť auru exkluzivity aj na Seagull, tak ich veselo predáva za svojich 500 euro a všetkým sa smeje. Snobizmus je veľmi rozšírený hlavne v európe. tu chce každý niečo, čo nemá tak hocikto, a veľmi mu nezáleží na tom, čo a za koľko to má, dôležitejšie je, že to nemá hocikto, aby zožal obdiv. V sektore hodiniek o to viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jankme: hodinky ti fungujou???

 

Mám druhé, ani jsem je nestihl dát na ruku a při seřizování datumu jim odpadla datumová ručička. Ty první jsem nosil aspoň týden a až pak se podělaly. Ale tyhle úplně nové jsou v pr...i hned po doručení.

 

Má ještě někdo podobnou zkušenost s hodinkama od Conradu?

 

Pak vás tady prosím o radu, jaké stejně hezké a zároveň levné automaty. Jsem z toho dost smutný, tak jsem se těšil a čekal na ně jako na zázrak. Bohužel marně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jankme: hodinky ti fungujou???

 

Mám druhé, ani jsem je nestihl dát na ruku a při seřizování datumu jim odpadla datumová ručička. Ty první jsem nosil aspoň týden a až pak se podělaly. Ale tyhle úplně nové jsou v pr...i hned po doručení.

 

Má ještě někdo podobnou zkušenost s hodinkama od Conradu?

 

Pak vás tady prosím o radu, jaké stejně hezké a zároveň levné automaty. Jsem z toho dost smutný, tak jsem se těšil a čekal na ně jako na zázrak. Bohužel marně.

Conrad na ne alespon poskytuje 2-letou zaruku takze jim je muzes vratit at ti je vymeni pripadne opravi ;) ale smutny to je, to je fakt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jankme: hodinky ti fungujou???

 

Mám druhé, ani jsem je nestihl dát na ruku a při seřizování datumu jim odpadla datumová ručička. Ty první jsem nosil aspoň týden a až pak se podělaly. Ale tyhle úplně nové jsou v pr...i hned po doručení.

 

Má ještě někdo podobnou zkušenost s hodinkama od Conradu?

 

Pak vás tady prosím o radu, jaké stejně hezké a zároveň levné automaty. Jsem z toho dost smutný, tak jsem se těšil a čekal na ně jako na zázrak. Bohužel marně.

 

zatiaľ v pohode robia tak 8s + denne a už aj padli z cca 1m na sklo na stole(nie na hodinové skličko ) poriadna rana už som sa s nimi lúčil ale je tomu už dva týždne a idú stále rovnako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jankme: hodinky ti fungujou???

 

Mám druhé, ani jsem je nestihl dát na ruku a při seřizování datumu jim odpadla datumová ručička. Ty první jsem nosil aspoň týden a až pak se podělaly. Ale tyhle úplně nové jsou v pr...i hned po doručení.

 

Má ještě někdo podobnou zkušenost s hodinkama od Conradu?

 

Pak vás tady prosím o radu, jaké stejně hezké a zároveň levné automaty. Jsem z toho dost smutný, tak jsem se těšil a čekal na ně jako na zázrak. Bohužel marně.

 

 

Tohle tvrzeni ti samozrejme muzu a nemusim verit. Ja osobne ti ho neverim.

 

"Má ještě někdo podobnou zkušenost s hodinkama od Conradu?" Conrad nebo Sea-Gull? to je rozdil. Conrad neprodava hodinky jen od Sea-Gullu. BTW., byly ty dvoje casostroje co se ti rozbily od Sea-Gullu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sea-Gull M193s, zakoupeny v US před rokem (cena v USD + porto + DPH v Česku).

http://www.usseagull.com/production.asp?cid=10&pid=19

Po roce oblekového nošení vypadají pořád netknutě a hlavně: přesnost se při pravidlném natahování každý den večer usadila na +2 s/den (měřeno několik měsíců, čas rovnán vždy na konci měsíce). Mají jen rozsypanou rýží psaný návod, bambusovou kůží vystlanou krabičku, ale jsou přesnější, než hodinky s tunelem, co mají typové označení de ville. Bohužel pro "pravověrné", jsou na krásném číselníku značeny China made.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle tvrzeni ti samozrejme muzu a nemusim verit. Ja osobne ti ho neverim.

 

"Má ještě někdo podobnou zkušenost s hodinkama od Conradu?" Conrad nebo Sea-Gull? to je rozdil. Conrad neprodava hodinky jen od Sea-Gullu. BTW., byly ty dvoje casostroje co se ti rozbily od Sea-Gullu?

 

Jakože mi nevěříš, že mi druhý kousek nefunguje??? Proč bych lhlal? Co bych z toho měl? Já chtěl jenom fungující hodinky od Conradu a zatím je nemám. Nic víc v tom není. Ale nevnucuju ti to. Čekám pořád na ty třetí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože mi nevěříš, že mi druhý kousek nefunguje??? Proč bych lhlal? Co bych z toho měl? Já chtěl jenom fungující hodinky od Conradu a zatím je nemám. Nic víc v tom není. Ale nevnucuju ti to. Čekám pořád na ty třetí.

 

Vypadá to, že cesta k pěkným a fungujícím hodinkám nevede skrze Conrad a fake Seagull. :sad01_anim:

 

 

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

trochu som googloval predsa len som chcel mať 100% istotu

pozrite odkaz

Tak ja nie som nejaky odborník na hodinky , ale len tak pre zaujímavosť som si pozrel detaily tých obrázkov a našiel som tam dosť rozdielov z čoho mi vychadza len to ,že tie tvoje su fake ako prasa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...