Přejít na obsah

Blancpain Leman Aqua Lung


Doporučené příspěvky

Sice jsem mel v planu dalsi prirustek od Rolexu (vintage Datejust), ale prodejce neodpovedel na navrh osobniho setkani. Takze jsem lezel nekolik veceru na e-bay a nasel tyhle Blancpain Leman. Okamzite jsem po nich skocil. Zbyvalo jen doresit predani, ale protoze byl prodejce z Regensburgu, stacilo 6hodin ve vlaku a byl jsem tam.

Hodinky jsou zakoupene u Wempeho v roce 2001. Katalogova cena byla tehdy (prepocteno z marek) neuveritelnych 6200EUR. Pan, od ktereho je mam byl prvni majitel, a tak se s nimi i tezko loucil. Nicmene upgradoval na Rolex GMT Master II - C, takze nosit ma co. K hodinkam jsem dostal kompletni prislusenstvi a zraloci remen navic. Fotky jsou ale s pstrosem od Simona, ktery jsem na ne cvicne nasadil.

Kalibr je kapitola sama o sobe. Blancpain 11.51 aka Frederic Piguet, 29 kamenu, 100 hodin rezerva. Uz se tuuuze tesim, az to zmerim. Sestelovano na 5 pozic, presnost pry kolem 2s denne. Rotor 18k zlato s vyrazenym cislem limitky (370/1999). Cifernik je cerny lakovany s plastickymi indexy, rucky z 18k bileho zlata potazene rhodiem. Obe sklicka safirova s vnejsim antireflexem. Pouzdro je brousene 38mm, 9mm tluste. Korunka signovana a sroubovaci, vodotesnost hodinek udavana na 100m. To by byla nejaka data, ted pocity. Uz otevreni cerne kozene krabicky byl zazitek, hodinky v ni proste zarily jako sperk. Trochu se mi rozklepaly ruce, kdyz mi je prvne podal. Ten strojek budi neskutecny respekt. Chvili jsem zapasil s nastavenim originalni spony, ale na ruku sedly presne. Konecne mam vysnene oblekovky s cernym cifernikem. Po zlatem na Tudoru, bilem na Diplomatu a kremovem na GrandSeiko je cerny opravdu to prave orechove.

Tentokrat se Jezisek, ac trochu opozdene, opravdu vytahl. Jdu to zapit.

 

post-922-1261864140.jpg

 

post-922-1261864033.jpg

 

post-922-1261864059.jpg

 

post-922-1261864065.jpg

 

post-922-1261864080.jpg

post-922-1261864090.jpg

post-922-1261864098.jpg

 

post-922-1261864118.jpg

 

post-922-1261864129.jpg

 

post-922-1261864146.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je pravda že s exkluzivními kousky se tu po ježískovi :newyear: roztrch pytel.Co ale jiného dodat,prostě nádhera!!!Nemáš náhodou na tvého ježíska telefón,že bych mu zavola aby se ke mě příší rok taky stavil s podobným dárkem,nj hold to na tebe vyšlo letos přístí rok se staví s takovím dárkem u někoho jiného.Máš štěstí :santa:

Upraveno uživatelem cubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...