Přejít na obsah

Blancpain Leman Aqua Lung


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak to myslíš? Co asi tak znamená těch HUNDRED HOURS? ;) :thumbsup_anim:

Hodinky jsou to nádherný, gratuluji majiteli. Řekl bych, nevtíravá elegance...... . Nádhera a ještě jednou nádhera. :)

 

 

Blahopřeji k skvostným hodinkám. Obdivuji elegantní nadčasový a nepodbízivý vzhled, uvnitř skrytý poklad...Líbí se mi i , že těch 100 hodin rezervy je tak jako kdyby se neřeklo, žádný ukazatel, žádný info na dýnku

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakube gratuluju. Jak se zdá, jedeš si v hodinkách po svý lajně a pomalinku si plníš sbírku nádhernejma, dospělejma kouskama. Pro mě, jakožto majitelé baňatý ruky a tričkovýho fundamentála :) je tato kategorie hodinek v podstatě zapovězena. Tak si je užij a nezapomeň si dát chvilku voraz. Protože jestli bych něco chtěl Chronomagu vytknout, tak to bude něco jako ztráta snů. Jak si člověk kupuje postupně ty svoje vysněný hodinky, tak trošku zapomíná na to potěšení z jejich nošení, protože mu to hon na stále nové kousky znemožňuje. Takže ti přeju období hodinkového klidu minimálně v řádu měsíců, a to vyhradně z důvodu potěchy z již pořízených kousků. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakubisko, hluboce se klaním a smekám před krásným přírustkem. Ke značce Blancpain mám zvláštní srdcový vztah. Jejich katalog jsem vysomroval někde ve švýcarském obchodě těsně po revoluci a značka ve mě zapálila fandovství ke krásným mechanickým hodinkám. A to jejich heslo, že nikdy nevyráběli a nikdy vyrábět nebudou quarzové hodinky je přeci krásné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Blancpainy se mi na začátku vůbec nelíbili, přesto jsem si je ještě několikrát prohlédl, zaujal mě strojek. Nakonec jsem změnil názor, Aqua Lung jsou povedené hodinky, v designu se kultivovaně míchá společenský i sportovní duch, jsou to mimořádné hodinky !!! 

Povšiml jsem si, že naprosto totožné ručičky má model Blancpain Fifty Fathoms 50th Anniversary.

 

 

 

zdroj - http://media.photobucket.com/image/blancpa...hAnniversar.jpg

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow: Ty vyrocni jsou definitivne definitivni hodinky. Nicmene, to bude asi zase 45mm, coz? :(

nivarox: to s tim rcenim, ze nikdy nebudou vyrabet quatzove hodinky me docela oslovilo. Pekne :)

 

Ve svem archivu jsem nasel jedno panorama od Zenevskeho jezera (v prekladu Lac Leman). Snad se taky bude libit :)

post-922-1262516412.jpg

 

 

Jinak hodinky pujdou koncem tydne do servisu na sestelovani. Pri pravidelnem noseni totiz delaji 20s za den, ale po 10 letech na to maji asi narok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...