Přejít na obsah

Blancpain Leman Aqua Lung


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Telefon od Dusaka, ze hodinky jsou po servise :) To se docela vysvihli, protoze mi v lednu tvrdili, ze to bude trvat kolem 3 mesicu. Takze po obede uz se zase vrati k tatinkovi...

 

 

Pokud se nepletu zlobila te rezerva natahu? Jak to resili ti asi jeste nerekli vid.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon od Dusaka, ze hodinky jsou po servise :) To se docela vysvihli, protoze mi v lednu tvrdili, ze to bude trvat kolem 3 mesicu. Takze po obede uz se zase vrati k tatinkovi...

Kdyby se Vyšvihli ještě o 2 dny dřív, tak mohly být i na srazu :-) Tak snad příště...;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon od Dusaka, ze hodinky jsou po servise :) To se docela vysvihli, protoze mi v lednu tvrdili, ze to bude trvat kolem 3 mesicu. Takze po obede uz se zase vrati k tatinkovi...

Kubo - jsem Ti říkal, že jim můžeš věřit - taky předpokládám, že svoje Aqualungy ani nepoznáš, jak budou vyfintěný :thumbsup_anim:

Pobeseduj s hodinářem, co je dělal, nezapomeň na protokol z vibrografu a podej nám zprávu :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo - jsem Ti říkal, že jim můžeš věřit - taky předpokládám, že svoje Aqualungy ani nepoznáš, jak budou vyfintěný :thumbsup_anim:

Mel jsi pravdu. Zapomnel jsem, jak jsou krasne! :) Navic jsou ted v TOP stavu. Maji novy antireflex, korunku, pretesnene, vyladene, proste labuzo :D O vibrograf jsem si rekl, ted ho dekoduju. Ale vterinova presnost Rolexu to nebude...

Az se vratim domu, udelam nove fotky. Jeste jsem se nechlubil novym remenem od mistra Simy :)

 

 

Kdyby se Vyšvihli ještě o 2 dny dřív, tak mohly být i na srazu :-) Tak snad příště...;-)

Taky me to mrzi. Hodinky byly opravene uz 8.2., ale pak testovali jeste rezervu natahu.

 

Pokud se nepletu zlobila te rezerva natahu? Jak to resili ti asi jeste nerekli vid.....

Nerekli, ale mezi nahradnimi soucastkami jsou rezervove barely. Vymenili je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KalifX: mas pravdu, to barevne tonovani umi delat divy! Doposud jsem byl jeho nepritelem, ale ted tomu prichazim na chut.

Spiderer: OK, proc se nepodelit jeste v hi-res. S kalendarem si nefandim, ale urcite, nez se bude vybirat, par fotek udelam :)

bandicoot: libi, nelibi, tyhle hodinky nosi akorat spravnaci! Nic pro bad boys :P Tak si nech zajit chut instalatere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou shodou okolností jsem si nevšiml tohoto vlákna, takže dodatečně velká gratulace k hodinkám. Fotky jsou velice pěkné, zejména poslední série. Zamlouvá se mně zde nový trend, kdy vytváříte videa, s tou muzikou je to pěkné podívání. Ale do Lorce je radši Kubo nenos :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video se myslím celkem povedlo a hodinky jsou mimochodem krásné. Pokud ale mám vyjádřit svůj názor, tak z trendu videí nadšen nejsem, preferuju fotky. Pokud tedy nejde o sdělení něčeho, co fotky nemohou zachytit. A i pak bych nepřidával muziku, pokud přímo nesouvisí s obrazem; tu ať si každý pustí sám takovou, jaká se mu líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vygooglil, ze stejne hodinky, ale v limitce 100ks si objednal A.C. Milan ku prilezitosti ziskani titulu mistra ligy 1998-1999 a zaroven 100. vyroci zalozeni klubu.

post-922-1266450128.jpg

 

 

Video se myslím celkem povedlo a hodinky jsou mimochodem krásné. Pokud ale mám vyjádřit svůj názor, tak z trendu videí nadšen nejsem, preferuju fotky. Pokud tedy nejde o sdělení něčeho, co fotky nemohou zachytit. A i pak bych nepřidával muziku, pokud přímo nesouvisí s obrazem; tu ať si každý pustí sám takovou, jaká se mu líbí.
Chapu. Uz se to nestane ;) Ne, vazne - vyzkousel jsem si to, a udelat kvalitni video je opravdu dost tezke! A na detaily se 640x480 neda srovnavat s 3000x4000pix.

 

 

911: vzpominam si, to byly ty Big Date. Skoda jich no, taky bych byl radsi, kdyz by skoncily v CR :)

 

HonzaCentis: hehe, na ples je beru hned v patek. Takove hodinky nesmi doma zahalet!

 

Snow: dik! To byla ale spis nuda, nez sikovnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...