Přejít na obsah

DIGITÁLKY z 90. let


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 331
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pánové - nemáte někdo ve svých bohatých sbírkách náhodou ALBA W670-4000 - DARTH-VADER. Stejně jako jsem zahořel nedávno pro průkopnické AVIE v jiném vlákně, tak mě nadchnul pohled na tyto "úlety" - nevím jestli to byla limitka, v prodeji se moc neobjevují (otloukánky na eBay nepočítám )

 

Foto jsem si půjčil z Pinterestu:

 

post-60559-0-51170500-1585119956_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Presne mezi temito jsem dlouho vahal... -ktere vybrat?

Nakonec stejne jako ty vzal oboje.

Ja tedy takto...???... a taky jsem natesen, akorat si pockam podstatne dele.

Brals Singapur od monsterwatches2010 nebo timesforever anebo uplne jinak? 

Ja od timesforever  v prepoctu na srozimetelnejsi za ITEM PRICE: US $56.71 a ORDER TOTAL US $120.23

 

post-46138-0-72071600-1586552366_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chtěl bych se, prosím, zeptat, zda byste neporadili. Zavzpomínal jsem a vzpomněl jsem si na digitálky, které jsem měl v dětství. Vůbec nevím co to bylo zač a rád bych našel na netu alespoň jejich obrázek, ale nedaří se. Měl jsem je kolem roku 1990. Tvarově to bylo něco jako Casio F-91W. Jediný výrazný znak co si pamatuji bylo, že měly řadu několik (5-6) symbolů různých sportů. Nejsem si jist, jestli to bylo přímo na displeji nebo nad/pod ním. Nemáte tušení co to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale bohužel ne. Tím Casio F-91W jsem to moc netrefil. Spíš Casio a168 nebo Montana. Kovové pouzdro. Ty symboly ale byly podobný, jen v jedné řadě. Nevím proč, ale mám zafixováno, že tam byla i jízda na koni. Snad si vzpomenu ještě na něco. Zkouším projet vlákna o digi 70s a 80s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Nevi nekdo rok? s.n. zacina 0 tak jestli plati zasada prvniho cisla tak ja si myslim, ze 2ooo -1990 neni to brzo? a 2010 pozde. 
Co jsem nasel jen aspon trochu voditko tak tyto W670 1997

W522 manual se da najit zde...  + dalsi...
Maji velmi slusnou presnost cca 2s od nastaveni coz bylo asi pred dvema mesici? (nekde zpet jsem je uz daval tak od tehdy..))

IMG_20201102_082831.jpg.aa4cd05e818a09f711417d7c955d8f5c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...