Přejít na obsah

Cestování letadlem za rok?


safi

Doporučené příspěvky

To: Mengelis

 

Hele mrkni na svoje příspěvky, vždyť ty vyloženě čekáš na nějaký konflikt a ve finále si odpovíš sám a dohaduješ se sám ze sebou !

To je rychta !

Docela by mě zajímalo jako co se živíš a kolik je ti let,snad ještě koho volíš.

 

To co tam píšeš ví můj malý synek a to nemusí číst Chronomag.

Ještě jsi nás zapomněl poučit o "okupaci" Osetie a zajistění sféry vlivu p.Putina v této republice která bohužel ke své škodě leží na obrovském bohatství skrytém pod zemí.

 

Závěrem :

 

Je mi jedno kdo se chová v letadle jako teroristická verbež , tedy jestli je černý nebo bílý, ale za mne zasluhují tvrdý trest a to nejlépe takový aby se do nebe dostal přirozenou cestou, tedy sešlostí věkem !!!

 

Že si mně případně skouknou na rentgenu je mi jedno, bo již není moc lidí kteří se na mně chtějí dívat jako na naháče.

Nijak mě to neomezuje ani nepobuřuje a budu moc rád když to pomůže tomu aby jsme přistál tam kde mám naplánováno !

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jsem vyučený pekař, momentálně dělám skladníka v Lidlu, je mi 32 a volím Dělnickou stranu

 

Tak, že skoro v pohodě, ale proč potom ten tvůj vnitřní střet ?

Proč potom ta snaha o vyvolávání střetu a konflikt?

 

Ty jsi udělal z jednoho fanatika, který chce rychle" do nebe" politicko vojenskou úvahu na téma: zatraťme USA .

PROČ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik si myslíš, že skladníkům v Lidlu platí? to není skoro ani na výlet na Šumavu, natož abych letěl někam mimo.

 

Nevím, asi to nebude nic moc, ale cestování není vždy tak drahé, jak si lidi myslí. Existují různé programy, "studijní" pobyty, a jiné (finančně nenáročné) aktivity. Pokud bys měl zájem, pošli SZ.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mengele , co říkáš na tohle : Prapůvod krize, můžou za to černoši . Po dlouhý čas jsme slýchali o nedostupnosti úvěru pro černochy a lidi s nízkými příjmy a i o tom, že máme být méně diskriminační při poskytování úvěrů. Poslechli jsme. To zrodilo celý ten ?subprime" problém," vysvětluje Mario Rizzo, profesor ekonomie z Newyorské univerzity. A teď můžeš zase rozvíjet svoje teorie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mengele , co říkáš na tohle : Prapůvod krize, můžou za to černoši . Po dlouhý čas jsme slýchali o nedostupnosti úvěru pro černochy a lidi s nízkými příjmy a i o tom, že máme být méně diskriminační při poskytování úvěrů. Poslechli jsme. To zrodilo celý ten ?subprime" problém," vysvětluje Mario Rizzo, profesor ekonomie z Newyorské univerzity. A teď můžeš zase rozvíjet svoje teorie

To je pitomost - drtivá většina těch lemplů, kteří tohle prosadili a v Kongresu odhlasovali, byla bílá. Bez nich by pitomce jako Sharpton a Jackson nikdo neposlouchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice dost primitivní názor, ale máš na něj holt právo :thumbsdown_anim:

Brette, to byla nadsazka...

 

Mengelisi, ty uz konecne prestan psat jako prase (mysleno stylem). Nazory mivas sice v opozici s vetsinou, ale chytrej jses dost. Takhle, kdyz chvilku pises vazne (v tomhle vlakne jediny serizoni a fakticky prispevek), chvilku ironicky a do toho semtam nejakou blamaz, se nediv, ze to pak dostanes sezrat. Touhle formou projevu tezko dosahnes lepsiho vysledku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brette, to byla nadsazka...

 

Mengelisi, ty uz konecne prestan psat jako prase (mysleno stylem). Nazory mivas sice v opozici s vetsinou, ale chytrej jses dost. Takhle, kdyz chvilku pises vazne (v tomhle vlakne jediny serizoni a fakticky prispevek), chvilku ironicky a do toho semtam nejakou blamaz, se nediv, ze to pak dostanes sezrat. Touhle formou projevu tezko dosahnes lepsiho vysledku...

no asi jo, ale skladník moc komunikačních schopností nepotřebuje. ani na učňáku nás neučili, jak správně konverzovat s houskami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...