Přejít na obsah

Cestování letadlem za rok?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Jak se cestuje izraelskou aerolinkou nevím, letěli jsme ČSA, ale kontroly na Ben Gurionově letišti jsou důkladný. Jen než tam člověk z města dojede, čeká ho několik kontrol, očuchání psiskem a kontrola, jestli maj všechny bágly páníčka. U vchodu na letiště další kontroly, normální bezp. služba, filcunk báglů. Při odbavení po vyhodnocení rentgenu zavazadel výběr "kusů" ke důkladnější kontrole, my vypadali jako vágusové, takže nás to neminulo. Všechny věci z báglů ven, včetně zamřelých Rambo trenek s mapou Kambodži vepředu a škrtátkem vzadu :) . Mezitím "nezávazná konverzace" s několika bezpečáky postupně, všechno, včetně karet z foťáků, tužek, zápisníků apod. otřené pečlivě hadříkem a strčené pod nos elektronickýmu čuchači skrz výbušniny. A jako třešnička na dortu oba potupně za plentu, svlíkačka do trenek a průchod skrz jakýsi rám, jestli to byl rentgen? Čert ví, něco to asi kontrolovalo, když nás tudy hnali :) . Docela jsem si to užíval, bavila mě ta důkladnost a jakoby nahodilé, zdánlivě nesouvisející otázky. Zřejmě slušnej oddíl, maj to zmáklý :) . Zato kolega vypadal, že vyšumí. Asi to chtělo nějaký kurs asertivity :) . Trvalo to dvě hodiny, do letadla jsme se dostali deset minut před odletem. Klobouk dolů před klukama izraelskýma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se cestuje s izraelskou aerolinkou.

 

Se mnou se pred odletem bavili hodinu, behem niz se u me vystridali 3 "tazatele". Pocitam, ze tohle je ucinesi nez to, co se ted nanas vsude chysta.

 

PS: Shabbat shalom!

 

no, já letěl kdysi do USA...shodou náhod v září 2002...a zážitky tý paní jsou mi dost povědomé, ještě horší bylo, že se mnou dělal v Amstru pohovor nějakej černoch, kterej uměl anglicky asi tak dobře, jako já tehdy, čili moc ne :helpsmilie: a to mě ještě v Bostonu namátkově vyhrábli z davu a vyházeli kufry :suicide_anim: cesta opravdu velmi příjemná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...