Přejít na obsah

7S26


David_B

Doporučené příspěvky

"neboj, to se spraví" a "dívám se na správy" je ten istý prípad - až tak rozdielni nie sme :) ok, nejde tu o to.. proste túto mikrotému ukončme tak, že podľa mňa by ich mal reklamovať ;)

 

edit: "proste" je v slovenčine tzv. čechizmus :suicide_anim: :smile_anim:

 

Staci seridit, moje Samuraie po navsteve mechana po padu na zem delaji asi + pul sekundy denne nebo tak nejak, prestalo me bavit to sledovat. Ted nosim Spirity, tak jsem zvedavy, co udelaji po vytazeni ze supliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Andrej74: Nie si náhodou z Bratislavy? Ja tiež zháňam nejakého dobrého hodinára na mechaniku a stále nič. Možno by som skúsil toho tvojho :) Diki

 

a akych si uz vyskusal? tiez mam len zle skusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem sa vas spytat,ako nastavit tieto strojceky bez hackingu presne na sekundu ? Mozem krutit korunkou proti chodu sekundovej rucicky ? vsimol som si,ze prave vtedy ta rucicka stoji,tak ci to mam robit tak :) Diky :) btw za par hodin budem vediet ohodnotit presnost "suroveho" strojceka za 24 hodin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem sa vas spytat,ako nastavit tieto strojceky bez hackingu presne na sekundu ? Mozem krutit korunkou proti chodu sekundovej rucicky ? vsimol som si,ze prave vtedy ta rucicka stoji,tak ci to mam robit tak :) Diky :) btw za par hodin budem vediet ohodnotit presnost "suroveho" strojceka za 24 hodin :)

 

Tady o pseudohackingu něco je http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...l=pseudohacking

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andrej74: Nie si náhodou z Bratislavy? Ja tiež zháňam nejakého dobrého hodinára na mechaniku a stále nič. Možno by som skúsil toho tvojho :) Diki

 

Inak ani ten v auparku nie je zly. Ale tazsie prace si berie do dielne nerobi ich v tej drevenej budke :-)) Ale ten pan v ruzinove je skoleny aj na Seiko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry hodinar je v obchodnom dome "druzba" je to v ruzinove za postou na Tomasikovej ul.

 

No neviem, ci to neni tam na poschodi na ulici V. Clementisa. Tam som niesol jedny Primky a chcel som vymenit doskriabane ploche sklicko. Ten hodinar mi tam dal vypukle! Na druhych mi doskriabal cifernik a rucicky nasadil tak, ze pripominaly trs travy. No a ani nehovorim to, cim nahradil jednu znicenu rucicku. katastrofa! Radsej uz ani nechodim okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mam uz tyden na ruce svoje po vice nez roce opravene (vymena sklicka a serizeni) Seiko Atlas 5 s kalibrem 7S36 a zatim to vypada na necelou +1 vterinu/den :smile_anim: . Za ten tyden +6 vterin... Tak uvidime dal, hlavne potom, co jim dam zase zabrat venku...

Upraveno uživatelem Honza Holeček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak jsem vybalil úplně nový Mostra v černý barvě, podle návodu nahejbal základní nátah a co zatím běžej několik hodiny, tak maj zatím brutální "přesnost" asi 3 minuty na každý hodině. To teda nic moc, snad se to postupně při nošení srovná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3minuty za hodinu? Něco je špatně. Mě dycky 7S26 chodil nový mimo okolo 15-20vteřin. Monstery šly 15vteřin dozadu za 16hodin a teď po 3 měsících drží 0 až 1 vteřina ani nevím kerým směrem. Takže radím hodináře na ty tvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky myslím, zajdu hned v pondělí za panem Frýdlem do Janky a uvidíme... něco je špatně :( hodně špatně. Hodinky jsou prakticky nepoužitelný a rozhodně si nemyslím, že se sami srovnají při běžném nošení, jak mi napsal Freddy z 21jewels.com, kde jsem je koupil. Přece nebudu nosit na ruce hodinky, který dělaj +5 minut každou hodinu! Hnus velebnosti ty moje Seika a to jsem se na ně tak těšil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...