Přejít na obsah

Longines


Pawlosss

Doporučené příspěvky

Dobry den, tak znovu ve spravne sekci. Potreboval bych poradit od zkušenych vše co budou vědet o techto hodinkach nenašel jsem na netu žadne podobne. Predem dekuji.

Cifernik mi napsal ze Strojek je kalibr 17.25 se 17 kameny,což ani nevim co znamena. vyrobeny pry mezi lety 1913-1922.

Jestli nekdo bude vedet vice.

post-10579-1262528962.jpg

post-10579-1262528971.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výrobce znáš, rok výroby taky, 17.25 je typ strojku (prostě jeden z několika typů, které v té době vyráběli). Materiál pouzdra asi to stříbro (ale koukni na vnitřní stranu zadního pláště, tak by to mělo být vyznačeno).

To je vše, nic víc se o těch hodinkách říct nedá.

Nebo si řekni sám co přesně bys chtěl vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom na středu ciferníku si myslím, protože se to objevuje dost často, že to bylo něco jako malý dobový tuning, prostě malé vylepšení v případě zájmu zákazníka. Samozřejmě když to bylo nové, tak ten obtisk (nebo co to je) vypadal určitě líp a ne tak ohavně jako dnes. Já bych to asi s maximální opatrností sundal.

A dobové ceny kapesních hodinek tady nedávno někdo zmínil, to musíš pohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, tak znovu ve spravne sekci. Potreboval bych poradit od zkušenych vše co budou vědet o techto hodinkach nenašel jsem na netu žadne podobne. Predem dekuji.

Cifernik mi napsal ze Strojek je kalibr 17.25 se 17 kameny,což ani nevim co znamena. vyrobeny pry mezi lety 1913-1922.

Jestli nekdo bude vedet vice.

Ty kameny bych se pokusil usmlouvat na patnáct. :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...