Přejít na obsah

PRIM AUTOMATIC


Doporučené příspěvky

jakej tam chybí model? Abych věděl, zda to je ten, co mám doma nebo ne... Mě chybí fialový

 

 

Tak koukám, že se nepřipojil původní obrázek. Psal jsem dotaz pod fotku televizí v boxu, kde je jeden volnej chlívek. Na str. 4.

 

No chybí tam ta třešnička na dortu...

A to jsou pro mě televize s kalibrem 97. Zatím o nich můžu snít...

post-20225-0-08112000-1383921018_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to ano, měl jsem možnost na aukru o ně bojovat, ale fondy byly proti.

 

Tak někdy zkusím nafotit, co mám doma já, musím sehnat nějaké řemeny, vypadá to líp. A ježich slíbil nějaký pěkný box, tak jsem na to zvědavý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

už je to nějakou dobu co se mi díky místnímu kolegovi podařilo doplnit mou televizní sbírku... (za což mu tímto ještě jednou děkuji). Nejhorší bylo to čekání na dnešek, ptz jsem se se zařekl, že si je na ruku vezmu až bude to správné datum :-)

 

post-23165-0-70270700-1386964352_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je to nějakou dobu co se mi díky místnímu kolegovi podařilo doplnit mou televizní sbírku... (za což mu tímto ještě jednou děkuji). Nejhorší bylo to čekání na dnešek, ptz jsem se se zařekl, že si je na ruku vezmu až bude to správné datum :-)

Hmmm

Magické hodinky - magické datum.

Sice určitě opakuji známou pravdu,ale jsou super!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je to nějakou dobu co se mi díky místnímu kolegovi podařilo doplnit mou televizní sbírku... (za což mu tímto ještě jednou děkuji). Nejhorší bylo to čekání na dnešek, ptz jsem se se zařekl, že si je na ruku vezmu až bude to správné datum :-)

 

attachicon.gifP1100133.JPG

 

Hmm, Orlíky a 97.......ale kam půjdeš dál ? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je to nějakou dobu co se mi díky místnímu kolegovi podařilo doplnit mou televizní sbírku... (za což mu tímto ještě jednou děkuji). Nejhorší bylo to čekání na dnešek, ptz jsem se se zařekl, že si je na ruku vezmu až bude to správné datum :-)

 

attachicon.gifP1100133.JPG

 

Tož taktéž gratuluji :clap:  :clap:

A u primek je stále kam jít dál, nevěš hlavu. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je mi to jasný, Mischův názor je v tomto směru konzistentní již od doby co ho znám.

No přiznejme si, že na tom je hodně pravdy. Můžeš zůstat u sbírání primek, ale dřív nebo později přijde i hlad po vyšší kvalitě. Nemusíš ji nutně sbírat, ale pár kousků prostě není špatné mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přiznejme si, že na tom je hodně pravdy. Můžeš zůstat u sbírání primek, ale dřív nebo později přijde i hlad po vyšší kvalitě. Nemusíš ji nutně sbírat, ale pár kousků prostě není špatné mít.

To je přece  jasné, mám doma i hromady jiných hodinek. Ale ty Primky se tak nějak dobře hromadí a sbírají. Je jich všude plno.. Krásně se skládají podle typů, opravy jsou levné a dílů všude plno. Prostě ráj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přece  jasné, mám doma i hromady jiných hodinek. Ale ty Primky se tak nějak dobře hromadí a sbírají. Je jich všude plno.. Krásně se skládají podle typů, opravy jsou levné a dílů všude plno. Prostě ráj...

No, já sice nejsem nějakej extra patriot, ale - aspoň v současný době - sbírám Primky prostě proto, že jsou český: A pravda je, že i když mám i jiný hodinky (Omega, Heuer...), tak na ruce jsem je alespoň půl roku neměl ani jednou. Prostě vybírám co si vezmu a vždycky jsou to Primky. Ale třeba mě to přejde, nakonec po pravdě bych asi dokázal vyjmenovat pár kousků jiných značek, který by mi jaksi nevadilo vlastnit.Ale zase, co bych dělal s vysněnýma Big Pilotama, když mám zápěstí skoro jak dítě. Když to teď po sobě čtu, tak to působí dost zmateně, ale bohužel je to odraz stavu mé zmatené mysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dost nosil Zena, pár vintážních Tissotů a Omegy, nějaké Movado a Favre-Leuba, na chvilku mi učaroval remake Strela, a teď už docela dlouho nosím Certiny. No a mezitím pár Elegantů, nějaké ty Traktory, vlastně jsem ponosil skoro všechny své Sporty, pár těch televizí a soudků, hernajs, přece jenom jsou ty Primky taky hezký..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Muzete mi nekdo poradit jak vlozit perko do samonatahovaciho ustroji,je to takove to perko do ucka. Jedna se o kalibr 69, ale myslim ze je to stejne jako na 96.

 

Mrkni sem.

Já sám ji tam naženu pinzetou a zarovnám špičkou prstu zespodu a potom opatrně položím můstek samonátahu na již přioravená a porovnaná kolečka. Občas vystřelí pryč, občas to nesedne správně - chce to trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Chtelo tedy jen vic trpelivosti a lepsi pinzetu :lol2: , kdyz jsem to daval zevnitr ,tak mi to porad vystrelovalo a z venku jsem to nemohl trefit. Ale s lepsi pinzetou to nakonec slo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...