Jump to content

Bonton a chronogentlemanství

hciq
 Share

Recommended Posts

Jestli to měla být ironie tak promiň, ale už se chováte jak Kibi. On taky měl vlánko dle regulí fóra a Vám se to nelíbilo a pořád jste tam byli. Takže vy můžete na něco upozorňovat a jiný ne? Fakt je to už ubohý, to nemůžete používat soukromé zprávy, to tím musíte zatěžovat fórum?

nemůžu si pomoci, ale to není jen v tomto vlákně, to je každý týden někde znovu, pořád dokolečka. Všechny bych Vás zabanoval, včetně sebe, protože jsem se do toho zapojil. A minimálně na 14 dní a byl by klid....a když ne, tak znova BAN....

Hele Jiri a proc tedy nepises o hodinkach a rozcilujes se tady kde to podle tebe nema smysl? Muzu ti sem napsat par odkazu na zajimave novinky at mas o cem diskutovat pokud mas zajem - urcite to bude nejen pro tebe mnohem zajimavejsi :)

Nejvic vzdycky fnukaj clenove, ktery v zivote neudelali jedinej zajimavej post nebo recenzi.............

Nejvetsi legrace je, kdyz clen s cislem 10.000 a vic napise svuj prvni prispevek k fungovani fora aniz by psal neco k tematu fora jako takovemu, ale coz, aspon je sranda :thumbsup_anim:

• Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Presne tak, Snow sem dava odkazy na hezky hodinky, uz k tomu pripojil i technicky parametry atp a asi je to stale malo.. Tyhle ubreceny pindy o tom, ze se tu nediskutuje o hodinkach jsou poprvy k pousmani, podruhy a dal uz je to nuda.. Ale treba Jiri a dalsi do vlaken o hodinkach nemaji pristup nebo je nevidi pres sve velmi tmave bryle B)

Navic je fakt, ze zrovna vcera sem Snow hodil i velmi zajimavy kousky u kterych se diskuze vest mohla az do roztrhani tela ;)

Takže když tu je 10 diskuzí o hodinkách a tři o hovn.ch, tak je to v pořádku??? A promiň tmavé brýle nemám, ale spousta lidí tady ano...

Já netvrdím, že se tu nediskutuje o hodinkách. A snowovi thready mám moc rád, ale psát do každýho super, krása, úžasný, atd... fakt nemusím pořád. Nepotřebuji mít milion příspěvků. Jen mně vadí, že se tady pořád hádáte, jako Vám vadilo, když Kibi postoval fotky parnisů nebo co to bylo a nebylo to zakázaný, takže to sem budu psát klidně pořád, dokud mě to nepřestane bavit.... :suicide_anim:

To nebyla ironie, to bylo mysleno na tebe. CO JE TI DO TOHO, o cem se tady bavime. Pokud se ti to zda ubohy, tak sem nelez a zaloz vlakno o hodinkach. Proc to neudelas? Kdo jsi, ze nas tady peskuješ?

A kdo jsi ty, že jsi peskoval do kibiho fotek?

EDIT: a už mlčím, protože vidím, že jste fakt........

Edited by JiříR

Takže když tu je 10 diskuzí o hodinkách a tři o hovn.ch, tak je to v pořádku??? A promiň tmavé brýle nemám, ale spousta lidí tady ano...

Já netvrdím, že se tu nediskutuje o hodinkách. A snowovi thready mám moc rád, ale psát do každýho super, krása, úžasný, atd... fakt nemusím pořád. Nepotřebuji mít milion příspěvků. Jen mně vadí, že se tady pořád hádáte, jako Vám vadilo, když Kibi postoval fotky parnisů nebo co to bylo a nebylo to zakázaný, takže to sem budu psát klidně pořád, dokud mě to nepřestane bavit.... :suicide_anim:

A kdo jsi ty, že jsi peskoval do kibiho fotek?

Jsem clen, ktery dodrzuje pravidla fora a upozornuje na jejich porusovani - a kibi je porusil. Já ne.

Jsem clen, ktery dodrzuje pravidla fora a upozornuje na jejich porusovani - a kibi je porusil. Já ne.

Nebudu mlčet. Měl dovoleno sem dávat fotky parnisů (MM), ať se ti to líbí nebo ne. Chronomag to napsal jašně, než jste začli křičet. Diskutovat, fotit, rozebírat se smí, když se napíše, že se jedná o fejk!!!!!!!

Nevím čemu jste na tom nerozuměli, pokud se Vám to nelíbilo, proč jste lezli do jeho threadu, jako lezu já sem? Tak buď jsme porušovali něco všichni nebo nikdo neporušuje nic....

Nebudu mlčet. Měl dovoleno sem dávat fotky parnisů (MM), ať se ti to líbí nebo ne. Chronomag to napsal jašně, než jste začli křičet. Diskutovat, fotit, rozebírat se smí, když se napíše, že se jedná o fejk!!!!!!!

Nevím čemu jste na tom nerozuměli, pokud se Vám to nelíbilo, proč jste lezli do jeho threadu, jako lezu já sem? Tak buď jsme porušovali něco všichni nebo nikdo neporušuje nic....

Pravidla porusil, byl na to upozornen a tim se rozjela afera, nezapominej, ze v pravidlech je jasne uvedena specifikace a to:

Názor moderátora diskusního fóra je rozhodující. V případě, že pravidla nepamatují na spáchaný prohřešek, je rozhodnutí na moderátorovi. Moderátor se řídí obecným prospěchem fóra. = neni a nebylo o cem diskutovat (v tomto pripade)!

Pravidla porusil, byl na to upozornen a tim se rozjela afera, nezapominej, ze v pravidlech je jasne uvedena specifikace a to:

Názor moderátora diskusního fóra je rozhodující. V případě, že pravidla nepamatují na spáchaný prohřešek, je rozhodnutí na moderátorovi. Moderátor se řídí obecným prospěchem fóra. = neni a nebylo o cem diskutovat (v tomto pripade)!

SZ nechci to tady zase načínat.

Zlatá slova , platí ta první věta i v případě Oniona ?

OK, nechci se s tebou hadat.

Proč by je sem nemohl dávat? Fotky má nejlepší a názor fake no fake si každý udělá sám. Foto neuráží. Kibi foť dál, rozumný člověk si to přebere.

Hej štěkno, toto vlákno jsem založil já...a jmenuje se bonton a chronogentlemanství, je v sekci zábava. To co jsem tady napsal, je přesně o tom o čem je toto vlákno. Takže opravdu netuším proč máš pěnu u huby. Jen ještě okrajově k těm Parnisům a MM už při sjednocování autorského zákona v celý EU bylo jedno z porušení autorského zákona a také trestně stíhatelné... výroba a prodej výrobků záměrně se podobající originálu a to za účelem vědomě tohoto zneužít. Bohužel, výrobce je někde v Číně, Barmě, Laosu, kde to řeší asi trochu jinak. No a žádnej prodejce je v Evropě nemá. Jinak by to byl asi slušnej mazec.

Jo a do kiblíkova privátního vlákna jsem napsal jen svůj osobní názor na kvalitu fotografií co tam furt nějak divně linkoval.

Edited by hciq