Přejít na obsah

Švédsko - Stockholm


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chystám se do Stockholmu, budeme ubytováni ve starém městě. Jedu s rodiči, který půjdou vlastní cestou a osobně bych si udělal svojí. Je ve Stockholmu něco zajímavé pro teenagera :) ? Minule jste mi tu dobře poradili s Brusselem (A La Mort Subite) :wine:

 

myslím, třeba nějaký pěkný muzeum nebo tak něco ...

 

--

 

Xampik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol v Stockholme teraz v novembri na necele 4dni a pochodili sme vacsinu moznych veci vzhladom na sezonu. Byvali sme na Gamla Stane, takze sme vobec nemuseli pouzit mhd, vsade sa dalo dojst peso co bolo fayn lebo mesto je velmi pekne..

 

Pozreli sme napriklad The Royal Palace a City Hall, ale moze sa stat ze tento typ veci cloveka nemusi zaujimat. Co sa mne najviac pacilo bolo Vasa Museum.

 

Inak Stockholm je fakt krasny, v zime ked je voda zamrznuta to musi byt este zaujimavejsie..

Najvacsie prekvapenie (nie moc prijemne) boli verejne zachody. Svedi viacmenej nerozlisuju damske a panske a vacsinou je v kazdom podniku len jeden spolocny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, neuděláme mini-sraz? Až do pátku jsem taky ve Stockholmu.

 

Jinak já jsem na vojenskou historii, takže rozhodně Vasa museum, Národní námořní museum a špatné není ani dopravní na Södermalmu (to máme kousek od kanceláře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak Stockholm je fakt krasny, v zime ked je voda zamrznuta to musi byt este zaujimavejsie..

Kulový <censored> soudruhu vojíne. Zima jak v ruském filmu, všechny ty parky a krásné lesy v okolí k ničemu, tma od čtyř do osmi... Nene, Stockholm mám rád, ale jedině od jara do podzimu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Svedsku jsem byl nekolikrat a nikdy jsem nevidel nikde spolecne WC :)

Stockholm je krasne mesto, jen pres leto me prekvapil vysoky pocet turistu. Stare mesto stoji za prohlidku i kdyz jsi teenager. Osobne jsem se orientoval myslim tady podle techto stranek http://www.stockholm-svedsko.com/index.htm . Byl jsem tam kdysi v jednom klubiku a bylo to super, zkusim se zeptat kamarada, kde to presne bylo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Svedsku jsem byl nekolikrat a nikdy jsem nevidel nikde spolecne WC :)

Ale jo, je to běžné (a třeba i v Dánsku). My to v nové kancelářské budově máme taky "sdílené" - prostě několik WC vedle sebe bez jakéhokoli označení pohlaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...