Přejít na obsah

Můj dnešní dopis České poště v plném znění !


Doporučené příspěvky

Zásilka podána dne 14.01.2010 na poště 50901 - Nová Paka. Zásilka přepravována k dodací poště. Zásilka připravována na dodací poště 70800 - Ostrava 8 k doručení. Zásilka doručována dne 15.01.2010 poštou 70800 - Ostrava 8. Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 15.01.2010 uložena na poště 70037 - Ostrava 37.

KLASIKA:

Přes den doma nikdo není, lístek ve schránce taky ne, páč pošťák s balíkama se nedostane neb dveře jsou na kuličku a klíč jen obyčejná listovní pošťačka, tzn. lístek o uložení dostanu až druhý den, v tomto případě v pondělí...kua nemůžou ty aspoň ty balíky vozit večer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Zásilka podána dne 14.01.2010 na poště 50901 - Nová Paka. Zásilka přepravována k dodací poště. Zásilka připravována na dodací poště 70800 - Ostrava 8 k doručení. Zásilka doručována dne 15.01.2010 poštou 70800 - Ostrava 8. Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 15.01.2010 uložena na poště 70037 - Ostrava 37.

KLASIKA:

Přes den doma nikdo není, lístek ve schránce taky ne, páč pošťák s balíkama se nedostane neb dveře jsou na kuličku a klíč jen obyčejná listovní pošťačka, tzn. lístek o uložení dostanu až druhý den, v tomto případě v pondělí...kua nemůžou ty aspoň ty balíky vozit večer?

 

já měl ještě v 16:30, že to je na cestě = šel jsem na poštu a bylo to tam

 

* nejlepší na tom je, že jsem to včera vyzvedl a dnes jsem měl lístek ve schránce, že to mám na poště :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásilka podána dne 14.01.2010 na poště 50901 - Nová Paka. Zásilka přepravována k dodací poště. Zásilka připravována na dodací poště 70800 - Ostrava 8 k doručení. Zásilka doručována dne 15.01.2010 poštou 70800 - Ostrava 8. Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 15.01.2010 uložena na poště 70037 - Ostrava 37.

KLASIKA:

Přes den doma nikdo není, lístek ve schránce taky ne, páč pošťák s balíkama se nedostane neb dveře jsou na kuličku a klíč jen obyčejná listovní pošťačka, tzn. lístek o uložení dostanu až druhý den, v tomto případě v pondělí...kua nemůžou ty aspoň ty balíky vozit večer?

Moje zkušenost je taková (78701 Šumperk), že ten balík vůbec nenaloží do auta a nepřivezou, a druhý den suše listonoška hodí do schránky lístek se včerejším datem. Smutné....

Nebo mi chtějí dopřát více pohybu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl ještě v 16:30, že to je na cestě = šel jsem na poštu a bylo to tam

 

* nejlepší na tom je, že jsem to včera vyzvedl a dnes jsem měl lístek ve schránce, že to mám na poště :D

 

to je dobré... pošta je už v zemi kde dnes již znamená zítra... :D

 

Moje zkušenost je taková (78701 Šumperk), že ten balík vůbec nenaloží do auta a nepřivezou, a druhý den suše listonoška hodí do schránky lístek se včerejším datem. Smutné....

Nebo mi chtějí dopřát více pohybu :-)

 

Já ti mám někdy ten samý pocit... akorát jim to nemůžu dokázat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
to je dobré... pošta je už v zemi kde dnes již znamená zítra... :D

 

nejlepší je, že je na tom včerejší datum a dnes to bylo ve schránce (už by je měl někdo koupit a vyházet je) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Vám se furt taky něco nelíbí :D

 

tak mě je to celkem buřt, ale mám rozhodně lepší pocit, když zazvoní frajer v kravatě od UPS než stát mezi chrchlama na poště, kde se nic od války nezměnilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je, že je na tom včerejší datum a dnes to bylo ve schránce (už by je měl někdo koupit a vyházet je) :D

 

voni nemaj čas na práci...voni vymýšlej tendry...

 

tak mě je to celkem buřt, ale mám rozhodně lepší pocit, když zazvoní frajer v kravatě od UPS než stát mezi chrchlama na poště, kde se nic od války nezměnilo :D

 

vůbec nechápu šílence co mají počtovní spořku a dobrovolně se tim chodí vybírat hotovost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
voni nemaj čas na práci...voni vymýšlej tendry...

 

 

 

vůbec nechápu šílence co mají počtovní spořku a dobrovolně se tim chodí vybírat hotovost...

 

včera jsem zrovna přemýšlel, když jsem platil ten nůž, že tam nejsou ty platební mašinky na karty - to celkem nechápu, když to má dnes každej hejhula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem zrovna přemýšlel, když jsem platil ten nůž, že tam nejsou ty platební mašinky na karty - to celkem nechápu, když to má dnes každej hejhula

 

 

páč by museli odvádět procenta kartové asociaci... to by jim zhoršilo bilanci, museli by jsme lepit dvě známky na dopis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je, že je na tom včerejší datum a dnes to bylo ve schránce (už by je měl někdo koupit a vyházet je) :D

lístky roznáší baba co nosí noviny, většinou mají klíče od vchodů a ne balíkovka - tj. balíkovka nedoručí balík a lístek přinese baba na druhý den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
lístky roznáší baba co nosí noviny, většinou mají klíče od vchodů a ne balíkovka - tj. balíkovka nedoručí balík a lístek přinese baba na druhý den...

 

tu taky brzo zabiju, protože mám plnou schránku letáků a vyhazuji to i s poštou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec nechápu šílence co mají počtovní spořku a dobrovolně se tim chodí vybírat hotovost...

Tak to jsem třeba já :)

Chápu, že někdo má jinde špatné zkušenosti. Ale u nás jsou na poště jen příjemné a usměvavé kočky. No fakt. Milé a ochotné, pomůžou a poradí, když napíšu něco blbě, tak to přepíšou za mě... jsme ale malé městečko, kde se skoro všichni znají a na tohle je to výhoda. Je mi jasné, že tenhle přístup v naší republice ve velkých městech používat nejde. Takže - je to v lidech a to oboustranně.

Jen se teď bojím, že jsem to zakřiknul a od teď už mi nepřijde nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:]] super debata... takova lekce z chronogentlemanstvi... taky bych tu babu nekdy zabil... a dneska jsem byl po sto letech na hlavni poste alias tri jednicky padesat, automaticky rvu kartu do ctecky, kdyz doslo na placeni a baba malem proskocila sklem jak rvala, ze jestli nemam poctovni sporku at me to ani nenapadne... ach jo, vidim to zase na sto let nez dam dalsi pokus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceska posta. :thumbsdown_anim:.

No comment.

Kazdemu kdo mi cokoliv posila ci ma poslat ihned po zaplaceni napisi tyto informace viz.

Dnes jsem odeslal urcene penize vcetne postovneho na vas ucet.

Moje adresa vam tez jiste prisla,tak je to urcite v poradku.

Napiste mi prosim vas jeste v den kdy mi zasilku odeslete a radsi pri odeslani dobre pojistit,protoze Ceska posta je absolutne neschopna a mozna to jsou i zlodeji.

Dekuju za ochotu.

Nema vubec smyl si kamkoliv stezovat (jen vam maximalne vrati penize za postovne).

Ja osobne posilal jako long email nejmene 2x na info@cpost.cz,ale zeptaji se na kraj popr.cislo posty a po sleze napisi,ze se budou snazit,aby se to jiz nestavalo.

Jinak jak pise Heky o tech listkach na koncert,tak to je moc spatna zkusenost. :sad01_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je ale nepochopim je, proč musim v případě ztráty na jejich straně prokazovat hodnotu ztracené věci. Zatraceně, co to je ? Já si zaplatim přece pojištění na konkrétní částku a to pojištění museji mít vypočítaný tak, aby to pro ně nebylo ztrátoví a jim může bejt ukradený, co bylo nebo nebylo vevnitř..., ale ne Česká pošta má jako snad jediná instituce možnost posoudit jestli pojištěná částka sedí s tim, co bylo uvnitř ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je ale nepochopim je, proč musim v případě ztráty na jejich straně prokazovat hodnotu ztracené věci. Zatraceně, co to je ? Já si zaplatim přece pojištění na konkrétní částku a to pojištění museji mít vypočítaný tak, aby to pro ně nebylo ztrátoví a jim může bejt ukradený, co bylo nebo nebylo vevnitř..., ale ne Česká pošta má jako snad jediná instituce možnost posoudit jestli pojištěná částka sedí s tim, co bylo uvnitř ...

Co se České pošty týče, tak se mi jak soukromě tak ve firmě ztratilo spoustu balíků a cenných psaní a prokazovat se nic nemuselo. Na kolik bylo pojištěno, to jsem dostal (jsme dostali).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...