Přejít na obsah

TRIKO IGEN


Doporučené příspěvky

na zaklade par reakci a nekolika SZ zakladam nove vlakno pote, co jsme jedno jine vlakno masivne donicili off topicem...

 

pokousime se vytvorit triko nebo polokosili [dle zajmu] s motivem bajecneho potapece ze zarucniho listu hodinek prim sport I "sestiatmosferovek"... ano, to ze pocet jejich majitelu je soucasti seznamu ohrozenych druhu hned pred pandou, vime... nicmene potapec je fakt moc peknej a pykof s docentem nam to urcite odpousti...

 

sance na vyrobu je primo umerna zajmu nejake to triko vlastnit a predtim navrhnout [motivy, rozmisteni, barvy, odstiny]... to, ze lze dospet k pyzamu misto trika se nevylucuje...

 

behem bombardovani cizich vlaken vznikla i kresba samotnych hodinek, tentokrat "ctyratmosferovek" - jejich konverze na vyssi level neni problem, ale muze vzniknout treba vic serii, nebo se ruzne motivy daji pouzit na potisk jinych ruznych veci...

 

a expozice zatimnich vysledku...

 

od atim:

 

a1 / post-9649-1263738809.jpg

 

a2 / post-9649-1263738850.jpg

 

a3 / post-9649-1263738872.jpg

 

a4 / post-9649-1263738984.jpg

 

 

od bflmpzwrx3257z:

 

b1 / post-9649-1263739298.jpg

 

b2 / post-9649-1263739340.jpg

 

b3 / post-9649-1263739420.jpg

 

b4 / post-9649-1263739506.jpg

 

b5 / post-9649-1263739808.jpg

 

od JII:

 

c1 / post-9649-1263739575.jpg

 

od skalis:

 

d1 / post-9649-1263739668.jpg

 

 

 

zatimni kolize vysledku se priklani pouze k potapeci "klasicky" vpredu - leva koza a cista zada... to je ale urcite jen zacatek, protoze jeste nedoslo na krizi aby byla poradna peripetie... pokud jsem neco vynechal, zmixoval tak od toho tu je to vlakno abychom vubec zacli a meli po katastrofe pekne triko s freediverem...

Upraveno uživatelem bflmpzwrx3257z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mně se to taky líbí. Máte už vymyšleno, jestli by to mělo být natisknuté a nebo vyšité? V případě výšivek nabízím služby zaměstnavatele mé manželky (prý by ty menší nášivky na polu mohly být pěkné), dokonce mají i luminiscenční niť, která ve tmě svítí (to by bylo na indexy...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se také připojím, respektive dodám že potápěče i hodinky mám tak nějak zpracované ve vektorech v PC, takže když by jsme byli schopni dosáhnout nějaké shody a rozumného počtu kusů, tak by jsem byl ochoten nechat trika potisknout. Záleží na počtu zde vážených členů a děkuji bflmpsvz či jaký má nick za založení nového vlákna a YPOvi za první věcný příspěvek v tomto tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem stihl napsat svůj blábol, tak mě kluci předběhli, uvažuje se o triku potištěném sítotiskem aby to bylo pěkné a trvanlivé v rámci možností. Na výšivce mi trochu vadí že je to v tom místě tolik zesílené ale nebráním se ničemu, Jo a na paneristy jsem si také vzpoměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to teda na sebe nevzal, nelíbí se ten potápěč a vlastně mi i uniká smysl něco takového vlastnit. Ale držím vám palce, udělejte si radost, kluci.

 

 

vtipna poznamka, opravdu... :]]]]]] zvlast tady... mezi partou potikanejch vlastnicu... a hlavne ten zaver, presne ve stylu chronobontonu... :]]] dostal si me na podlahu... :]]]

 

 

jinak barva zarucaku urcite zajimava... beznohy taky... vyzkousime... jinak to asi bude sito, ikdyz svitici luminiscence, jeste bych to nechal otevrene... :]] dame anketu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechtěl být vtipný, chtěl jsem být věcný ;)

 

Tak to tedy rozvedu:

Nelíbí se mi ten potápěč, je fakt hodně nepovedenej - evokuje to ve mně dýnka levných šunt hodinek, která měla podobně nepovedeného potápěče, kolem nápis "stainless steel back", WR 50m a uvnitř většinou kolíčkovej strojek ála Ruhla nula jewels. Toho hnusného potápěče používala na dýnka spousta výrobců hodně levných (a většinou chromovaných) hodinek a je pro mě archetypem vintage low-endu.

Prim Sport I nepovažuji za potápěčské, proto mi tam ten potápěč nepasuje (bez ohledu na grafiku, kterou bude ztvárněn).

Obrázek hodinek je příliš velký. Nechápu smysl takové kravské plachty.

 

Zkuste se mrknout, jak vypadají reklamní trička Omega a spol. - bývají většinou decentní.

 

 

Ale jde pouze o můj názor, nechci vám kazit radost. Jen mi prostě spojení Sport I a potápěč přijde komické.

To už bych si tam dal raději Orlíky a letadlo či Diplomaty a Štrougala s Jakešem :)

post-1118-1263748144.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli teda ještě můžu - potápěče bych vyhodil každopádně.

Líbily by se mi malé hodinky podle vašeho návrhu (vpravo na prsou) a nad nimi malý nápis Sport I.

 

jj, mas recht, psal jsem to i v tom bigesovo vlakne, ze je potreba byt vic decentni... nesouhlasim ale s tim potapecem... ta grafika v tom zarucaku je pekna a navic ten potapec neni klasicky diver ale nadechovy se snorchlem freediver... coz sice jde snadno vizualne zamenit, ale snad to z nikoho jeste nedela potapece... + tvoje asociace s levnym dynkem u me nefunguje...

 

a ted nic proti nicemu - tusil jsem, coz mi prijde i spravne, ze mohou vniknout ty serie klidne i dve... s potapecem, s hodinkami...

 

je jasne, ze to je triko je fakt hodne detska zalezitost... ale ceska duse, je duse romanticka, rikaval muj profesor v nemecku...

 

za sebe by se mi libilo zachovat oboji na jednom triku presunem jednoho [jedno ceho] na rukav, ne na zada - pokud toto neprojde jsem jeste pro verzi b5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych dal ty hodinky ze zad na b5 na prsa s nápisem, na rukáv jenom nápis - vyšít a indexy + ručky svítící.

Neměli bychom ale začít souhlasem Eltonu...?

 

EDIT: a nebo na prsa ty hodinky (trochu větší, než jsou na b5 pod límcem vzadu) s nápisem a na rukáv malý potápěč s nápisem

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Orlíky jsem myslel taktéž ale jedničky sporty jsou klasika a každý se s nimi může snadno identifikovat. Orlíky (původní) jsem živě viděl jenom u Kamila a nepředpokládám že je ještě někdy uvidím jinde. Jsou to jenom návrhy a všichni se zatím přiklánějí k decentnějším řešením. Plachtu jsem zkoušel z toho důvodu, že ty hodinky jsou ve zvětšení dost zajímavý. Zbytek se myslím vykrystalizuje. Potápěč na nádech mi nevadí a ani nepřijde mimo, před třiceti lety moc možností nebylo a spousta lidí se s nima potápělo. Graficky bych ho s těma příšerama z Ruhly nesrovnával, na to mi přijde ta grafika docela povedená. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele klucka, tady nedelame zadne firemni triko... a uz vubec se nemerime z kluckama z omega klanu... tady si delame radost a taky tribute pro hodinky nasich tatu, pripadne naseho detstvi... pro me igeny nejsou hodinky na kazdodenni noseni, tohle je spis trochu cesta, jak si je pripomenout i jinak... nevim tot asi vse, vic zatim nehledam, krom chytreho napadu jak to cele ztvarnit...

 

edit: abych nikoho neurazil... pripadne jeho mladi...

Upraveno uživatelem bflmpzwrx3257z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych dal ty hodinky ze zad na b5 na prsa s nápisem, na rukáv jenom nápis - vyšít a indexy + ručky svítící.

Neměli bychom ale začít souhlasem Eltonu...?

 

cimzto padem, svoleni eltonu snad nebude treba, oder?? tady nejde o prodej brandu, ale chronomagoricke nadseni, nebo uz se nesmi ani toto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč, když se tady někdo snaží, se musí vždycky hned přidat někdo, koho to vlastně ani nezajímá, s tím, že ta akce postrádá smysl? Nestačilo by si prostě jen takového vlákna nevšímat? :withstupid:

 

Za mě d1/ v barvě záručáku.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...