Přejít na obsah

TRIKO IGEN


Doporučené příspěvky

za mě jo, pokud s nápisem a všechno pěkně velký

chápu, že je to tribute a malý obrázky mi připadaj jak nenápadný firemní trika - taky by to mělo trochu jít do tehdejší doby, takže barva záručáku super a i ty obrázky byly tenkrát poctivě velký

 

za mě tedy c1

 

edit: btw na triku JLC je to všechno kravskejma písmenama (je to závodní triko) a vypadá to dost dobře

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně jsi mě tou výšivkou zvikal, tak uvidíme pro co se rozhodnem, zvláště fluorescentní (bo jaká - nekamenovat!) nit je velká výzva! Jinak ale černý potisk na šedé barvě je moc hezkej, to můžu fakt potvrdit a je to dobrý nápad! Barva záručáku... To je pojem!

 

Hodně jsi mě tou výšivkou zvikal, tak uvidíme pro co se rozhodnem, zvláště fluorescentní (bo jaká - nekamenovat!) nit je velká výzva! Jinak ale černý potisk na šedé barvě je moc hezkej, to můžu fakt potvrdit a je to dobrý nápad! Barva záručáku... To je pojem!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najviac sa mi pozdava verzia a4, ale bez toho potapaca, ten by mohol byt na rukave alebo vzadu. Myslim ze ludia skor spoznaju Primky podla ciferniku a nie podla potapaca. Farba by bola najlepsia asi cierna s bielou potlacou/vysivkou. Navyse ak bude cifernik vpredu tak mozeme sledovat reakcie okolia na tricko, myslim ze s casti ide aj o to uputat okolie :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dovolim si pridat este ine navrhy, podla toho co som tu v tomto vlakne cital. Ospravedlnujem sa, ak "strkam" nos do inej prace, ale nedalo mi to. Kedze tu prevlada nazor - Bez potapaca, velke nadpisy, ale trochu decentnejsie - skusil som to so zdoraznenim PRIM.SPORT. Len cas (hodinky) a nazvy, bez akejkolvek inej doplnujucej grafiky.

 

Farby - cierna + biela + zelena (farba zarucneho listu), potlac.

 

Ak vyberate z predoslych navrhov, moje potom neberte v uvahu. Dik.

 

post-6829-1263838268.jpg

post-6829-1263838276.jpg

post-6829-1263838283.jpg

post-6829-1263838292.jpg

post-6829-1263838309.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si pridat este ine navrhy, podla toho co som tu v tomto vlakne cital. Ospravedlnujem sa, ak "strkam" nos do inej prace, ale nedalo mi to.

 

super, ze se pridal nekdo dalsi... vubec to neni o tom, ze strkas nos od inej prace, strkas nos do spravnej prace... :]

 

k tem navrhum, nejsem tady samozrejme arbitrem, pokud hlas lidu rekne: chceme vsichni tohle, tak to bude... ale za mne mi prijde, ze to trochu utika od puvodniho zameru igenovskeho trika a potapece... tvuj potapec je super, ale neni to TEN potapec... :] coz mi prijde skoda velika /mozna jen me/ a kdyz se ho prestanes drzet, tak uz mi to prijde, ze je to moc reklamni = kombinace firemni znacka a cifernik / trochu to zavani profi praci na zakazku pro konkretni firmu... to jen tak muj prvni dojem, ale nechci aby to bylo brano jako kritika, nybrz jen jako nakopnuti k dalsimu navrhu, pokud se ti bude chtit... ja mam ted casovy zasek, takze se tomu ted nemuzu venovat, ale brzy se na to snad budu mit cas podivat vic...

 

jeste jednou diky za prinos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, ze se pridal nekdo dalsi... vubec to neni o tom, ze strkas nos od inej prace, strkas nos do spravnej prace... :]

 

k tem navrhum, nejsem tady samozrejme arbitrem, pokud hlas lidu rekne: chceme vsichni tohle, tak to bude... ale za mne mi prijde, ze to trochu utika od puvodniho zameru igenovskeho trika a potapece... tvuj potapec je super, ale neni to TEN potapec... :] coz mi prijde skoda velika /mozna jen me/ a kdyz se ho prestanes drzet, tak uz mi to prijde, ze je to moc reklamni = kombinace firemni znacka a cifernik / trochu to zavani profi praci na zakazku pro konkretni firmu... to jen tak muj prvni dojem, ale nechci aby to bylo brano jako kritika, nybrz jen jako nakopnuti k dalsimu navrhu, pokud se ti bude chtit... ja mam ted casovy zasek, takze se tomu ted nemuzu venovat, ale brzy se na to snad budu mit cas podivat vic...

 

jeste jednou diky za prinos.

 

to je OK, len kludne piste, aj kritiku - to len pomoze. Som rad, ze niektore navrhy vas zaujali, neboli uplne dotiahnute do konca, premyslel a urobil som ich asi za 3h. Tiez mam teraz inu pracu, ale pockam ake budu dalsi reakcie a doplnim podla poziadaviek, takisto este skusim vymysliet nieco s potapacom. Mam este jedneho, ale opat to nie je snorchlista.....hmmm, uvidim....ked TEN vas potapac ma tak divnu polohu :-))) tazko sa komponuje do nejake celku. Ale to je moj nazor, profesne uz deformovany :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž bych potvrdil velký přínos těch, kteří si dali tu práci a postli svoje vlastní návrhy. Abych to trošku sumarizoval. Máme Igeny udělané ve vektorech plus k tomu toho potápěče s abc ze záručáku a nápis elton sport dle původního fontu. Prvotním záměrem bylo vyjít z dobových reálií těchto hodinek a ty v nějakých kombinacích použít na triko. Pokusil bych se udržet to v těchto intencích. Pakliže to nebude ono, můžeme přistoupit k dalším řešením. Zatím jsem sem nedával žádné další návrhy, anych to nedělal ještě víc nepřehledné. Soustřeďme se na podstatu věci, řešili jsme jestli výšivka a nebo sítotisk atd. Zatím to vlákno není dlouhé, počátek je ve vlákně originál kaučuk na igeny bo tak nějak. Ještě se podívám a dám sem odkaz. Děkuji všem za návrhy ještě jednou, nebojte se toho, je to pro nás!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco mi pořád připadalo špatně na návrhu hodinek a už to mám. Neukazují správně. Hodinová ručka v poloze deset hodin osm minut je blíže desítce ( indexu).

 

 

ano, len ja som to prerabal z dostupnych obrazkov od predoslych navrhov, a tam prave u tohto stylizovaneho cifernika je medzi 10 a 11h. Boli to len predbezne navrhy.

 

Ale dik za info, su to dobre poznamky, ak uz sa to robi, ma sa poriadne. V dalsich navrhoch uz to bude koser, ako ma byt - spravny cas, spravny tvar ruciciek, autenticky datum -ak dobre vidim v zarucaku na obr. je 1, aj s potapacom, aj v tejto zelenkavej farbe, origo font. Zatial v priprave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si zaremcam - prijde mi to jako usetreni prace drive propagacnimu, dnes marketingovemu (ale oni jsou podle chapani nekde mezi) oddeleni v Primu. Myslim, ze by z toho napadu slo vytriskat vic, nez jen napis PRIM a obkresleny hodinky (tu vic, tu mene), treba nejake vzory, vyuziti motivu hodinek (i toho nestastneho potapece klidne). K barve bych klidne nechal fantazii a vyuzil ty, ktere se pouzivaly pro ruzne modely. Ale jinak obycejny napis a obkres hodinek - to je trochu chudy napad.Asi nejlepsi byl zatim ten posledni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si zaremcam - prijde mi to jako usetreni prace drive propagacnimu, dnes marketingovemu (ale oni jsou podle chapani nekde mezi) oddeleni v Primu. Myslim, ze by z toho napadu slo vytriskat vic, nez jen napis PRIM a obkresleny hodinky (tu vic, tu mene), treba nejake vzory, vyuziti motivu hodinek (i toho nestastneho potapece klidne). K barve bych klidne nechal fantazii a vyuzil ty, ktere se pouzivaly pro ruzne modely. Ale jinak obycejny napis a obkres hodinek - to je trochu chudy napad.Asi nejlepsi byl zatim ten posledni.

 

 

Chudy napad....moze byt, vychadzal som len z predoslych tu zverejnenych napadov, osobne si myslim, ze niekedy menej je viac a posobi to vystiznejsie. Ale ako som pisal, dalsie navrhy s heslom - spat k teme - potapac, origo font atd - su v priprave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsia sada navrhov. Navrat k tematike Prim Sport - potapac + obrys hodiniek. Takisto zarucak ako voditko k tematike sa mi paci. Pouzil som z neho este dalsie veci - vid navrhy. Tych je viac, prejdite si ich, upozornite na nedostatky + vase nazory. Dik.

 

Vizual - 1. jasne obrysove linie a plochy, na sposob 60 rokov, kedze z tohto obdobia je zaciatok vyroby Igen.

2. viac volnejsi, klasika print styl.

post-6829-1264449207.jpg

post-6829-1264449222.jpg

post-6829-1264449237.jpg

post-6829-1264449256.jpg

post-6829-1264449276.jpg

post-6829-1264449288.jpg

post-6829-1264449304.jpg

post-6829-1264449315.jpg

post-6829-1264449328.jpg

post-6829-1264449346.jpg

post-6829-1264449361.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik.

 

za seba poviem, ze moji favoriti su Y9 a Y11.

 

Y11 - remienok je vytvoreny textom = zakladne vlastnosti hodiniek, ako pisem: cal.68, 2,5Hz, 17 kamenov, spolahlivost, vodotesnost... atd, co su veci, pre ktore ste si ich kupili a pripli na ruku (samo, ze sa vam aj pacili), alebo aspon im fandite.

 

Ak bude vadit ze text je malo citatelny, kvoli prilisnej stylizacii, da sa to napravit, ale nie az tak, ze to bude len neupraveny natukany text, to uz by sa stratil vizual potlace, zvlast charakteristicky na trickach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...