Přejít na obsah

Značky ve Wristwatch Annual


ricous

Doporučené příspěvky

Zdravím,

tak jsem si zase prohlížel tuhle úžasnou knížku a při stránkách Poljotu a Vostok Europe mi bylo i líto, že není ve WA náš Prim (samozřejmě "eltoňácký")? Jaké jsou kritéria, aby se hodinářská značka dostala do téhle publikace? Obchodní zastoupení, platba vydavateli, cena hodinek? Nebo jsou to úplně jiné podmínky? Díky za info, vážně mě to zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj skromný neprofesionální názor je, že je to hlavně o marketingu. jaká jsou kritéria samozřejmě nevím, anžto nejsem natolik kovaný anglištině, abych pochopil jemné nuance textu této publikace (myslím hlavně platbu vydavateli), ale selský rozum mi říká, ruské značky mají v Německu silná obcchodní zastoupení, resp. prodejce a od toho se to odvíjí, zastoupení, velikost trhu, který penetruješ... Prim bude za hranicema, kromě fandů ozubených koleček známý asi stejně, jako počet obyvatel Vanuatu u nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ze se tam nedostal Prim mne ani tak neprekvapuje ale ze se tam nedostalo treba MIDO ktera byla napriklad na 7 miste v poctu vydanych certifikatu COSC. Asi je to fakt o tom jak ktera firma namaze a navic ty ceny, TY CENY !!! Asi musim rict zamestnavateli aby mi vyplacel korunovou hodnotu me mzdy v librach, za par mesicu setreni si mohu neco z toho katalogu koupit, teda z tech "levnych" :(

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem za par dolaru na eBay WA 2009 a po zbeznem procteni mam pocit, ze to spis zavisi na tom, jake znacky jsou distribuovane v USA, protoze katalog je asi primarne urcen pro tamni trh. (Tuhle teorii si ted nemuzu overit na 100%, protoze jsem ho pujcil kolegovi). Pro hovori i vysoky pocet pro me neznamych (nekdy velmi peknych) a tezce predrazenych americkych "svycarskych" znacek (takove lepsi Hamiltony z Colorada za 8000 babek, no nekup to). Jinak verim tomu, ze ty mene zname znacky si musi svou stranku v katalogu tezce zaplatit (to mozna vysvetluje ceny nekterych "soliteru") :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...