Přejít na obsah

T-touch expert?


milhauszn

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, kdo ma nejake zkusenosti ohledne noseni techno Tissotu?

Funkce vim jake maji a schopnosti mereni techto metod mi jsou take zname. Tudiz se neptam na presnost mereni a ruzne casy apod. To je u vsech ABC pristroju skoro to stejne.

Jde mi o zkusenosti s dennim nosenim, pohodlnosti, cteni, odolnosti.

Hledam jiz dlouho nejake zajimave hodinky. Mam radost z elektroniky, tudiz mechaniky me moc neberou. Vim ze ty funkce vyuziju maximalne dvakrat mesicne a buhvi jestli vubec to, ale alarm nebo druhy cas zcela urcite.

Navic bych je chtel nosit denne, nekdy i 24/7.

Takze diky moc za nazor.

Koukal jsem i po jinych ABC, hlavne Casio ProTrek, ale ta velikost je na mou malou ruku uz fakt hodne. Navic tyhle vypadaji lepe i k normalnimu obleceni nez extra outdoor provedeni. Libi se mi nejvic ty celotitanove.

Kdyby jste nekdo mel nejaky jiny tip, tak rad uvitam.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni ještě po Hamiltonech Multitouch....měl jsem je,jsou nadupaný(jen WR 30). Pokud chceš teda tohle....jinak doporučuju všema deseti Highgear(Techtrail) Altis(dělá se SS,Titan i inverzní)-nebo dělal,někde jsem zahlídl,že končí výrobu(nebo tak něco)......nejsou tak velké,jako Protreky a funkčně jsou minimálně srovnatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, kdo ma nejake zkusenosti ohledne noseni techno Tissotu?

Funkce vim jake maji a schopnosti mereni techto metod mi jsou take zname. Tudiz se neptam na presnost mereni a ruzne casy apod. To je u vsech ABC pristroju skoro to stejne.

Jde mi o zkusenosti s dennim nosenim, pohodlnosti, cteni, odolnosti.

Hledam jiz dlouho nejake zajimave hodinky. Mam radost z elektroniky, tudiz mechaniky me moc neberou. Vim ze ty funkce vyuziju maximalne dvakrat mesicne a buhvi jestli vubec to, ale alarm nebo druhy cas zcela urcite.

Navic bych je chtel nosit denne, nekdy i 24/7.

Takze diky moc za nazor.

Koukal jsem i po jinych ABC, hlavne Casio ProTrek, ale ta velikost je na mou malou ruku uz fakt hodne. Navic tyhle vypadaji lepe i k normalnimu obleceni nez extra outdoor provedeni. Libi se mi nejvic ty celotitanove.

Kdyby jste nekdo mel nejaky jiny tip, tak rad uvitam.

Diky

 

Já je mám necelé dva roky, nosil jsem je po začátku jako své hlavní hodinky a procestovaly se mnou kus světa. Naprosto spolehlivé, pohodlné (v provedení titan jsou velmi lehké), prostě pohoda. Mohu vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za odpovedi.

Ty Hamiltony jsou vernou kopii tech klasickych T-Touch.

Koukam podle manualu ze asi take nemaji svetlo :-( Ani jsem nenasel na strankach vic informaci (velikost, vaha).

Potapet se urcite nehodlam, ale pro obcasne plavani v bazenu je 30M myslim malo, podle specifikace. Kdyz nechas ruku pod vodou delsi dobu.

Kvuli tomu svetlu a 30M bych radeji volil ty Expert, jen mam strach z velikosti.

Doted jsem mel Protreky PRS 201, takze je to skok. ABC funkce je spis takova priddana hracka, ale kdyz uz.

Ty Altis vypadaji az dost do prirody.

Ted to pude znit trochu protirecne, ale proste bych rad hodinky co vypadaji pekne k normalnimu obleceni. Proto mi z toho stale vyrustaj ty Tissoty.

Koukal jsem i na ruzne jine quarzky, treba Trasery s alarmem. Ale jsem asi puntickar, vadi mi stale videt nastaveni budiku v podobe malinkatych rucicek. Proto ta kombinace rucicek s display.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som Klasicke T Tacky a teraz som majitelom Expertov.Musim povedat,ze Tissot "trafil do cierneho" ked tento model pustil von.

Ak sa rozhodnes pre titan tak budes musiet casom ratat s nejakym tym skrabancom, funkcie treba brat s rezervou, ale 44mm priemer,100m vodotesnost,funkcia sleep z nich robia COOL hodinky na bezne nosenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ich cca 1 rok a zatiaľ som s nimi nadmieru spokojný. Ako tu už spomínal užívateľ "blender", tiež ich používam na bicykel, turistiku, mám ich stále na ruke...sprchovanie samozrejme žiadny problém. Dokonca v nich pracujem (keď musím :-) ) aj v záhrade a zatiaľ je všetko OK. Robil som s nimi také dva malé testíky, pri ktorých vydržali -18 a +70 °C :smile_anim: ...pozri sem.

Mám ich t i t á n o v é s kaučukovým remienkom. Už je na nich pár škrabancov, ale to k hodinkám (hlavne outdoor-ovým) patrí. Zafírové sklíčko je ako nové. ABC funkcie používam pravidelne a som celkom spokojný.

Takže z mojej strany ti ich vrelo odporúčam. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za zkusenosti. Udelali jste mi radost. Na nejaka negativa nekdo prisel, krom skrabancu?

Jeste otazka, zda uz nekdo menil baterku a kdyz tak po jake dobe?

Diky za odkaz na Hamiltony, nejak mi nedoslo ze bych mel jako prvni prohledat forum a pak net :-) Kazdopadne ten vzhled je nic moc. Byt jen do prirody, tak bych asi nevahal kvuli cene, ale ty Tissoty fakt vypadaji lepe, alespon pro me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som menil batériu cca po pol roku používania, lenže na svedomí to majú tie testíky, ktoré som s nimi robil. Batériu mi vymenili v rámci 2 ročnej záruky.

Záporov je pomej...medzi môj taký najväčší pátrí asi neovládateľnosť hodiniek v rukaviciach (dá sa to vyriešiť jemným naslinením rukavíc :P ), ale to je daň za kapacitné dotykové ovládanie. Inak sú super. Vždy sú klady aj zápory, ale je dobré, keď je tých záporov čo najmenej... :smile_anim: A pri týchto hodinkách to platí.

Hamiltony sú tiež v pohodičke, ale dizajnovo sú na tom horšie...ale, ako sa hovorí...Koľko ľudí, toľko chutí. Myslím, že Hamilton ani ďalej nepokračuje s výrobou hodiniek s dotykovým sklíčkom.

Takže smelo do T-Touch. :thumbsup_anim:

Ahoj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufam ze bez extremnich testu to alespon ty dva roky budou. Je jasny ze kdyz bych denne smrdlal s kompasem atd. tak to bude hned.

Jeste jsem premyslel o tom, kolik muze usporit ten sleep. Zda pripadne denni uspavani na noc nebude mit diky rchlym pohybum rucicek do sve polohy spis opacn efekt. Ale ne ze bych to chtel tak provozovat, spis jen uvaha o spotrebe pomaleho a rychleho chodu toho HSM motorku. Myslim ale ze to vi jen nekdo od vyrobce a stejne to nepovi. Ono by jinak nebylo doporucovano je vypinat na cas delsi nez treba vikend.

Jeste mozna hraje roli kontinualni mereni tlaku kvuli pocasi, ktere se taky uspi. No radeji to nezkoumat.

Kapacitni snimani a jeho nevyhody znam, mam firemni iphone, takze vim ze i vetsi mokro mu nedela pro ovladani dobre.

Z meho pohledu je na nic prave zaporu asi nejmene. Jen skoda ze nejsou na slunicko ;-)

Ted je jen sehnat za rozumny peniz. Nejak neverim inet obchodum. Nevite nekdo o nejakem dobrem kamenem v Nemecku? Berlin, Mnichov, Drazdany, Lipsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufam ze bez extremnich testu to alespon ty dva roky budou. Je jasny ze kdyz bych denne smrdlal s kompasem atd. tak to bude hned.

Jeste jsem premyslel o tom, kolik muze usporit ten sleep. Zda pripadne denni uspavani na noc nebude mit diky rchlym pohybum rucicek do sve polohy spis opacn efekt. Ale ne ze bych to chtel tak provozovat, spis jen uvaha o spotrebe pomaleho a rychleho chodu toho HSM motorku. Myslim ale ze to vi jen nekdo od vyrobce a stejne to nepovi. Ono by jinak nebylo doporucovano je vypinat na cas delsi nez treba vikend.

Jeste mozna hraje roli kontinualni mereni tlaku kvuli pocasi, ktere se taky uspi. No radeji to nezkoumat.

Kapacitni snimani a jeho nevyhody znam, mam firemni iphone, takze vim ze i vetsi mokro mu nedela pro ovladani dobre.

Z meho pohledu je na nic prave zaporu asi nejmene. Jen skoda ze nejsou na slunicko ;-)

Ted je jen sehnat za rozumny peniz. Nejak neverim inet obchodum. Nevite nekdo o nejakem dobrem kamenem v Nemecku? Berlin, Mnichov, Drazdany, Lipsko.

 

Já je mám, jak jsem již psal výše, necelé dva roky, žádné uspávání nepoužívám, nijak je nešetřím, na dovolených používám často kompas, předpověď počasí a buzení, a baterie je stále původní. Přesnost je vynikající, tak z toho usuzuji, že baterie je v pořádku, protože když končí, tak se to začíná na přesnosti obvykle projevovat. K té ceně: mně je koupili známí ve Švýcarsku a přišly mě na cca 15.500,- Kč, ale to bylo v době, kdy byl kurs koruny lepší než je teď. Opotřebení: mám je v titanu, nijak je extrémně neopečovávám a kromě pár vlasových stop na sponě tahu jsou prakticky netknuté. Jsou to mé velmi oblíbené hodinky a mohu je jen doporučit. Navíc se mi oproti Hamiltonům zdají podstatně hezčí, ale to je věc vkusu.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, kdo ma nejake zkusenosti ohledne noseni techno Tissotu?

Funkce vim jake maji a schopnosti mereni techto metod mi jsou take zname. Tudiz se neptam na presnost mereni a ruzne casy apod. To je u vsech ABC pristroju skoro to stejne.

Jde mi o zkusenosti s dennim nosenim, pohodlnosti, cteni, odolnosti.

Hledam jiz dlouho nejake zajimave hodinky. Mam radost z elektroniky, tudiz mechaniky me moc neberou. Vim ze ty funkce vyuziju maximalne dvakrat mesicne a buhvi jestli vubec to, ale alarm nebo druhy cas zcela urcite.

Navic bych je chtel nosit denne, nekdy i 24/7.

Takze diky moc za nazor.

Koukal jsem i po jinych ABC, hlavne Casio ProTrek, ale ta velikost je na mou malou ruku uz fakt hodne. Navic tyhle vypadaji lepe i k normalnimu obleceni nez extra outdoor provedeni. Libi se mi nejvic ty celotitanove.

Kdyby jste nekdo mel nejaky jiny tip, tak rad uvitam.

Diky

 

 

Ahoj,

 

nosil jsem T-Touche 10 let (od roku 2002, ještě se zeleným T), na ruce 24 hod denně, 365 dní v roce. Pohodlné, spolehlivé, hezké. Teď jsem si pořídil T-Touch II, zase v pohodě.

 

Mám rád velké a těžké hodinky, proto ocel. Titan je lehčí..

 

Doporučuji..

 

JB

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Mám Experty rok a nemám výhrady.

Jen ten origo gumový řemen /mám černý/ je hnusný. Tvrdý nepoddajný a navíc ošklivý.

Bohužel díky tvaru nožek pouzdra a rozteče 21mm se těžko něčím nahrazuje.

Kup si je raději na kovovém tahu ten vydrží mnohem víc a daleko lépe na něm vypadají.

Rozdíl v ceně je asi 2000. Pak ho budeš shánět a dáš přes 4000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Připojím se s dojmem z Tissot T-Touch, které mám od začátku, kdy se vůbec u nás daly koupit. Měl jsem je přes kamaráda z Hibernie a od té doby jsem je měl denně na ruce téměř snad 10 let a procestoval jsem s nimi půl světa. Za tu dobu jsem dokoupil ještě ocelový tah a nový gumový pásek. Dále se měnila baterka a jednou se mi "zasekly" .. no prostě jsem je musel přeštelovat což bylo sice nepříjemné, ale nic hrozného, spíš mě to překvapilo. Jinak naprostá spokojenost, akorát mě už přestaly trochu bavit takže jsem je odložil a nosím slušnější (Rado). Myslím, že jsou ale hodně fajn, za super cenu a dá se říci nezničitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...