Přejít na obsah

T-touch expert?


milhauszn

Doporučené příspěvky

Už na ne tiež netrpezlivo čakám... To by bol pekný darček pod stromček. :newyear:

 

Ze soudobé nabídky quartz hodinek mě zajímá pouze několik modelů, mezi které patří také TISSOT T-Touch Solar.

 

url: http://www.ablogtowatch.com/tissot-t-touch-expert-solar-watch-hands-on-exclusive/

Upraveno uživatelem sharz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dlouho jsem se těšil na "soláry", až mě jejich provedení s trapnýma pidiručičkama na obrovském ciferníku v ještě hamatnějším pouzdře natolik zhnusilo, že jsem kouknul do inzerce - a co nevidím: poměrně zachovalé Experty za cenu nového titanového tahu a nebo čínských Suunto Core...  :lol2:

post-18308-0-73727500-1408107691_thumb.jpg

 

Tvarově jsou takové...  no prostě hamatné, navíc jsem měl k těm zbytečně bachratým nožkám se zužující se gumou jakousi "podprahovou averzi", protože je tak už pár let nosí šéf ...kterému jsem je kdysi sám doporučil  :whistling:

Titanový tah k nim bohužel nebyl (předchozí majitel je kupoval jen kvůli jeho "extrakci", díky čemuž jsme se oba dostali na super cenu), jen dost jetý origo gumák, po letech provozu bohužel macerovaný v nikotinu - takže musel bez milosti hned dolů. Stejně se mi nelíbí - a pokud se ke mě náhradní guma nedostane za rozumný peníz, radši střelím origo překlápěčku a kašlu na to.

Při hledání "náhrady na víkend" a zamítnutí černého ZULU jsem si při pohledu na karbonový ciferníček vzpomněl na dávno odložené "karbónové" Morellato s oranžovým prošitím a podšívkou... a ejhle,  i přes milimetr navíc (nožičky mají rozteč 21,3mm) to sedlo jak pérdel na hrnec, subjektivně možná dokonce líp než origo "round cut" guma!

post-18308-0-07917100-1408108840_thumb.jpgpost-18308-0-26651200-1408108804_thumb.jpg

...a přiznám se na rovinu, že teprv po tomhle "tuningu" se mi ty hodinky na ruce začaly opravdu líbit  :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že se líbí... ale protože k černo-červené ladí jen a pouze černo-červená, díky Strapshopu dnes Expertky obdržely druhou fázi "karbónového" tuningu... 

post-18308-0-10005800-1408718570_thumb.jpgpost-18308-0-77618300-1408718616_thumb.jpg

Pokud můžu dát na první dojmy, tak kaučuko-kdovíco Hirsch Carbon 52 je oproti koženo-koženkovému Morellatu s plochou vložkou vycpaný víc a "do kulata" - a jeho povrch se na rozdíl od tenoučké ražené taliánské koženky neloupe při prvním kontaktu (skutečná uhlíková vlákna pochopitelně ani jeden z nich neobsahuje). Tvarově mi k hodinkám sedí líp plošší řemen (asi hlavně proto, že vypadá úplně jinak než výchozí gumák), ale s tím parádně červeně svítícím prošitím IMHO vyhrává Hirsch na celé čáře. Mimochodem, nejdřív mi místo něj omylem e-shopu dorazila varianta 50 - a prošití "špinavě bílou" nití k té zářivě bílé na ciferníku s karbonovým 3D-efektem fakt nesedělo...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...