Přejít na obsah

Damasko-NIMG-Seiko


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

Aldo, fakt ty fotky nabídni Konradovi, ať je vystaví na webu. Vždyť teď se bude potřebovat hodně zvidetelnit, až spustí prodej nových strojků. Jinak jich prodá jen pár a ta velká investice se mu v životě nevrátí :(

 

A ta poslední fotka mě fakt dostala, jsi BOREC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posli vybrane fotky do Damaska :) ze zacatku sem si myslel, ze me to bude nudit koukat na ty samy hodinky, ale fakt nenudi. libi se mi to

 

Jo, to je dobrej napad. Fakt vyber treba 4-5 nejlepsich a zkus mu je poslat. Treba bude mit zajem je pouzit pro web, katalog, promo ucely (ja bych se ani nedivil) a dostanes dalsi model dle vlastniho vyberu gratis :).

 

EDIT: Ber to tak, ze kdo nic nezkusi, nic neziska.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Moc pěkný, Aldo, díky za super fotky. Tohle je jediná galerie, ke které se rád a často vracím, fakt krása.

Hodně povedené jsou ty fotky s brýlemi, vodou (chudák řemen) a ta poslední, Zippácká, má taky něco do sebe.

Normálně bych na zdi snesl kalendář, kde by byly jen fotky těchto jediných hodinek :)

Jo a taky má dojem, že si budu muset nějaké Damasko koupit, děláš jim dobrou promotion ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem makal s husqvarnou tak jsem blejsknul aspoň její řetěz B)

 

Pořád tu čtu o odolnosti pouzder Damasko - vylámala si na nich ta pila alespoň zuby? ;)

 

P.S.: Fotky jsou super, jako vždy. Úplně je na nich vidět, jak tě to baví. A na výsledku je to znát. Žádná zbytečná hromada fotek bez nápadu ze všech úhlů, ale spíše taková malá umělecká díla.

 

P.P.S.: Další plusy už ti dávat nebudu, už jsem jich na tebe vyplácal dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji obdivnou reakci.. To foto s kapkami jsem si dal na tapetu PC :jawdrop: , doufám, že nebudu platit procenta za publikaci.. Do Damaska to pošli, napadlo mě to hned, co jsem ty nové fotky viděl... Člověk takovou kvalitu vidí spíše na firemních webech..! Bohužel jsem trochu rozčarován, měl jsem vyhlídnutý nový model od Orisu jako dárek pro sebe, ale při Tvých fotkách jsem vrátil do výběru staršího favorita DA 46 black, což mě možná bude stát nějaké euro navíc.. Ale díky za pokoukání.. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna fotka Aldo, jako vzdycky, uz jen cekam kdy zas dostanes vyprask za propagaci :lol2:

 

Heled ty kujone, napred jsem na to nechtel reagovat :angel:

Podival jsem se totiz pak na svou reputaci a na hodnoceni me kritiky v onom vlakne a nestacil se divit jake plusy jsem videl :P

Modi mohou potvrdit, ze ja nehodnotil nikdy zadny prispevek. Ani svuj ani cizi.

 

Ale ted me napada, ze to nebyla provokace na me ale na Aldu, jako ze propaguje fejky, proto ten vyprask za propagaci. Jen tenhle smajlik se ti tam omylem pripletl :lol2: Doslo mi to az ted po navratu z restaurace.

 

Odpust pls Aldo tohle flame, neodpustil jsem si rejpnuti vratit. Jinak teda klobouk dolu - fotky prispevku 192 a 193 jsou ohromujici. Ta vterinovka je dokonala. Kolikrat jsem to takhle zkousel, ale nikdy nevyfotil. Nemam na to cajk ani ruce:-(

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník YPO

člověče já jsem nad ním taky přemýšlel, ale je to na mně moc velký retro - že je dobrý věřím, myslel jsem, že ho budu muset vyměnit jako skoro u všech hodinek a je dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...