Přejít na obsah

Damasko-NIMG-Seiko


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

DK12,13 vypadají parádně. Mají perfektní tvar pouzdra. Klucí co ta leštěná ICE HARDENED ocel ?

 

edit: nějaké foto na ruce by nebylo ? Zkoušeli jste ruční nátah, př. dojem z něj ?

No, tahle ocel je právě na těchhle hodinkách - v kombinaci leštěná, saténová a pískovaná. Ta trojkombinace je dost dobrá!

Nátah jsem nemohl vyzkoušet, protože než se mi dostaly do ruky, tak už byly plně natažené. Ale korunka jde skvěle do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

...nevím, proč si nevezmou jiné modelky, normální holky od nás nebo z Litvy, Norska, Švédska, Polska....Němky modelky....co na to říct.

Němčina mi není moc blízká, ale tohle by měly být ženy/přítelkyně pilotů. A říkali tam, že pro mnohé z nich to focení byla premiéra. Takže určitě se nejedná o profi modelky.

O to tu přeci vůbec nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Zajímavý nápad, který stojí za realizaci ;)

Cestou vlakem z ostravského srazu padl návrh na návštěvu firmy Damasko. Z jiných zahraničních diskuzních fór jsem se dočetl, že je to možné, majitelé jsou vstřícní. Jelikož je to kousek za hranicemi, dalo by se jeden den dojet někde do blízkosti, nocleh a druhý den ráno vyjet do "Tajemného hradu v Karpatech" :)

Co vy na to ? Tohle se prostě musí vidět:

 

 Die Fertigung vor Ort, das unheimlich hohe Qualitätsniveau, ein Maschinenpark, der wohl einen Großteil der Schweizer Hersteller vor Neid erblassen lässt und ein Engagement, wie man es in diesem Sektor wirklich selten findet. Ich kann nur sagen..."alle Achtung!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cestou vlakem z ostravského srazu padl návrh na návštěvu firmy Damasko. Z jiných zahraničních diskuzních fór jsem se dočetl, že je to možné, majitelé jsou vstřícní. Jelikož je to kousek za hranicemi, dalo by se jeden den dojet někde do blízkosti, nocleh a druhý den ráno vyjet do "Tajemného hradu v Karpatech" :)

Co vy na to ? Tohle se prostě musí vidět:

 

 Die Fertigung vor Ort, das unheimlich hohe Qualitätsniveau, ein Maschinenpark, der wohl einen Großteil der Schweizer Hersteller vor Neid erblassen lässt und ein Engagement, wie man es in diesem Sektor wirklich selten findet. Ich kann nur sagen..."alle Achtung!!"

Aldo, to už jsme řešili i na srazu a hned jsem se hlásil. Pokud bude nějaký "fajný" termín tak určitě pojedu. Návštěva Damaska mi přišla realističtější než to Seiko, které jsme probírali s Lukinem. Ale i na to bych asi slyšel, týden bych urval, ale asi spíš v zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...