Přejít na obsah

Damasko-NIMG-Seiko


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Každá Tvá fotka má parádní barvy - ale co je důležité - hloubku. Vypadá to prostě přesně, jak kdybych byl u těch hodinek - fotka je prostě živá. Ikdyž fotíš jedny jediné hodinky, máš miliony nápadů - někdo fotí miliony hodinek s jediným nápadem. Takže opravdu, klobouček dolů. Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje vlakno me velmi bavi! I kdyz priznam, ze ty cernobile variace se mi tolik nelibi. Duvod je ten, ze s barvami pracujes velmi citlive a volis je velmi dobre casto s nejakym vyraznejsim zlutym prvkem, ktery sekunduje vterinovce (jak jsem psal do sousedniho vlakna). A to ty fotky krasne ozivuje. Takze ve Tvem pripade vedou jednoznacne barevny obrazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou si říká známe pravidlo.... že fotka hodinkám ubližuje, ale ve tvém případě si myslím jednu věc....., ty hodinky snad musí být hezčí na fotce (ve tvém podání) než ve skutečnosti :-)

Přimlouvám se taky pro barevné fotky. Stačí pouhé šmrncnutí žluté barvy a díky sekundovce to dostane hned jiný výraz.

Jaké další hodinky plánuješ? Ať vím na co se mám v budoucnu těšit :rolleyes:

Ty Damaska jsou fakt parádní. Myslím si, že mají relativně velký potenciál a doběhnou např. Sinn. Nebo je to jen můj názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo: Tohle je jedna z nejlepších galerií tady. Je fajn sem kouknout a projet ji. Tvoje zlepšení je vskutku ohromné a máš čím dál lepší oko. Je vidět jak si vyloženě hraješ a baví Tě to...na fotkách je to znát. To, že fotíš pořád jedny hodinky je dobře, myslím si, že ti to dá více a vyučíš se na tom nejlépe. Na fotkách se tak odráží i tvoje nálada a hlavně pořád hledáš cestu zlepšení. Super Aldo, jen tak dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez dlhsie sledujem tuto krasnu Damasko galeriu...skus, ak mozes, vyfotit este prirodnu fotku, nieco ako mam u Luminox - vid obr., kde bude viac vyrazna struktura dreva v protiklade - a v tvojom pripade - s peknym cistym cifernikom.

 

Alebo este foto hodiniek v piesku v Sedmihorkach, krasne jemnozrnny, az sivasty ako damasko puzdro.

 

Ak uz si nieco podobne mal a prehliadol som to, potom ok, nechaj tak.

post-6829-1278411735,83.jpg

post-6829-1278411764,92.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...