Jump to content

Damasko-NIMG-Seiko

Guest Alda

Recommended Posts

Asi stokrát jsem ti chtel napsat, že je to na jedno brdo, že už je to nuda, že je to divne barevný a umělý, že je to furt to Damasko a já nevim co ještě, ale prostě ti to nenapíšu, bo mě to baví Posted Image Posted Image Posted Image

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alda - vypada to strasne staromodne, na druhou stranu je hlavni, ze mas radost

Každá Tvá fotka má parádní barvy - ale co je důležité - hloubku. Vypadá to prostě přesně, jak kdybych byl u těch hodinek - fotka je prostě živá. Ikdyž fotíš jedny jediné hodinky, máš miliony nápadů -

Ale jen piš piš, kritika samozřejmě vítána. :smile_anim: Bez ní to nejde. Abych pravdu řekl, když se na ty fotky dívám po čase, vždy si řeknu, že to mělo být jinak. No co už. :)

Tak jo, hele jednu kritiku mám - pozor aby se s tebe nestal stejnej fotograf jako tady nedávno byl Posted Image Posted Image Posted Image hehehe

Tak jo, hele jednu kritiku mám - pozor aby se s tebe nestal stejnej fotograf jako tady nedávno byl Posted Image Posted Image Posted Image hehehe

aby o tobě nenapsal pohádku :lol2: , mě se to líbí Aldo, už jsem ti to psal, seš hodinkovej Saudek, asi tě pověsím na zeď

nie som na tomto fore sice dlho ale krajsie fotky som tu nevidel. kvalita sa pozna hned

:notworthy:

Aby nezpychl, to pak spatne dopada :whistle:. Ale jinak mas pravdu, fotky jsou to paradni!

Dnes jsou fotky hodinek upravené hodně, takhle to vyfotit nejde.

Dík, jen jsem to chtěl slyšet od tebe - ostravští hoši při návštěvě matičky vyprávěli, že prý fotky neupravuješ, že to je vše nastavením foťáku - minimálně už ty expozice, ostrosti a gama mi vrtaly hlavou.