Přejít na obsah

BĚŽKY


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jeste neco z dneska. Bezky jsem pujcil i malymu, meli perfektne vyhovujici Solomony se skinem, takze byl (i diky nenarocnymu profilu a upraveny stope) naramne spokojenej. Stejne tak zena poprve vyzahla svy novy Sporteny Perun, taky se skinem a rovnez spokojenost. Jo a co se tyka aktualnich podminek v Rakousku, tak taky nemam duvod si stezovat. Tuhle jsem cetl nejakej “report” na idnes ohledne soucasnyho cestovani do Rakouska a mam pocit, ze to bylo z nejaky jiny zeme. V realu zadny extremni kontroly, covid pas v hospode vesmes chteji, na lanovku musis s respiratorem a to je asi tak vse. Takze nic, co by me melo nejak trapit. Na druhou stranu jsme dnes jeli kolem nejaky hospudky, kde maji otevreno pres poledne a pak zas az od peti. My prijeli ve dve. Vsimli si nas jak tam ocumujeme, cisnik sam vylezl a co jako chceme. No, nejakou polivku - vyjmenoval jich asi pet, nejaky piva, kluk hranolky a colu (bez komentare). OK, neni problem, hned to bude. Ehm nechci strilet do vlastnich rad, ale uz vidim u nas pingla jak se hrne te obslouzit kdyz ma pauzu. 

A2B250D6-9E4B-4F1B-8FDA-D0A7F6462D49.jpeg

79950037-FF0B-4066-85D6-58EEA4DAEC70.jpeg

451394D2-A15E-4CE6-944D-012B8392808B.jpeg

4DE21853-87C6-4174-9DC7-F54452D35A06.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska finalni vyjizdka s brachou. Pocasi na prd, mlha, vitr, stopy rozfoukany, takze zadna hitparada. Nicmene jsme nejak zvladli i z tyhle situace vytezit maximum moznyho (viz foto). Bohuzel se pak ukazalo, za synovec se v mezidobi vymazl na prkne. Pad si vubec nepamatuje, na zadech slusnej otok. Takze ted objizdeji nemocnice, zrovna psali ze jdou na RTG. Tak uvidime, snad to bude OK. Zlaty bezky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak minulej tyden jsme asi uzavreli letosni sezonu. Dnes jeste neco na skluznici a sup do garaze. Teda, po pravde receno toto jsou zeny, ja je mam dost dobity a asi je budu muset sverit nekomu fundovanejsimu. 
Toz zas za rok, a nerad to se taham, ale obcas se chte/nechte vrada myslenka, hlavne aby “nejaky za rok” vubec bylo. 

E2CDBC4D-05DF-4B9F-8531-A3674B347168.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo střílíš dobře to je  vybavení z 80s, ale Jizerku jsem jel 3x /81-83/a tyhle lyže to dávají i dnes, nic se nemaže, jen se mírně uhladí spodek a basta. Jak říkám, je to spíše na pojezdy a toulky krajinou kolem Rýchor, kde tak málo lidí, že mi to vyhovuje.

Lepší výbavu jsem měl v plánu, ale komplikace předloni s kovidovou situací mi říkaly, tvl. na co? Staré lyže to mé putování dají v klidu též. Jo mimochodem, tehdy jsem jezdil hřebenovky, každý víkend celou  zimu, za každého počasí. :cheers:  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Zdarec, sezona konečně začíná, s čímž souvisí i můj obvyklý přepravní problém.

Podotýkám, že už jsem to asi někdy v minulosti tady řešil, ale nevyřešil.

Box na střechu mám širokej, protože sjezdovky, SNB atd. Bohužel ty široký boxy bývají z dlůvodu, kterej jsem nepobral kratší, takže tam nedám běžky. Teď navíc pojedeme ještě s dalšíma lidma, takže povezu ne jedny, ale dvoje delší běžky.

Klapací držák už se  mi vedle bodu nevejde, takže zbejvá jen toto:

https://www.sportega.cz/product/reviews/a94b6a31-432b-4ddc-87d8-aed8c39d9214

o čemž uvažuju delší dobu, a pak ještě jsem ještě narazil na tohle low cost řešení, o kterým uvažuju pro ten aktuální ad hod převoz dalších běžek:

https://www.autorelax.sk/nosic-lyzi-menabo-ski-rack-1par-lyzi

Někaký zkušnosti, případně jiný tipy? Díkes.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám už spoustu let tohle:

https://www.auto-simek.cz/produkt/thule-562-nosic-lyzi/

Jednoduchý, funkční, ta utahovací guma po letech (více jak 20) trochu puchří, ale drží. Rychle se montuje, ale nejde zamknout.

Na dlouhých trasách by mohly být lyže (dávám to tam i s hůlkami) špinavé...

Mám ale rakev dost dlouhou i na běžky, takže to používám málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...