Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

 

Výlet vlakem s Defy :-)

post-25651-0-33981300-1539195904_thumb.jpg

Tyhle Defy se Zenithu zatracene povedli! Modra je dobra ;)

Clovek by rekl, ze tohle tema je uz davno vycerpany a neda se vymyslet nic noveho, aniz by to hned pripomelo kopii Genty, ale evidentne to jde.

Nebo aspon ja v tom vidim Zenith na prvni pohled, proste moderni verze 70´kovy klasiky.

Funkcni, elegentni design bez zbytecnych samoucelnosti a jednoduchy integrovany tah to jenom podtrhuje :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, mě osobně také připadá že mají všechno přesně tak jak má být :-) Nadšení přetrvává, čímž překvapuji i sám sebe. Se mě strašně líbilo jak se zabíháli, ze začátku byli tak zajímavě rozkoplý, chvilku do plusu, pak zase do mínusu dle nálady a najednou jdou na vteřinu přesně. Elite kalibr je známý svoji přesností, ale tohle je opravdu super přesná záležitost. Na něco jsem doposud zapomněl, a to změřit rezervu nátahu. Zkusím, již brzy :-)

post-364-0-27291000-1539703290_thumb.jpg

post-364-0-26699700-1539703299_thumb.jpg

post-364-0-51699000-1539703305_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Souhlasím, mě osobně také připadá že mají všechno přesně tak jak má být :-) Nadšení přetrvává, čímž překvapuji i sám sebe. Se mě strašně líbilo jak se zabíháli, ze začátku byli tak zajímavě rozkoplý, chvilku do plusu, pak zase do mínusu dle nálady a najednou jdou na vteřinu přesně. Elite kalibr je známý svoji přesností, ale tohle je opravdu super přesná záležitost. Na něco jsem doposud zapomněl, a to změřit rezervu nátahu. Zkusím, již brzy :-)

Zabrousil jsem sem pořádně až teď, když mám dilema jestli Zenith ano nebo ne... Je to krása!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...