Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na šroubky to jo, ale musíš je držet z obou stran, jinak se protáčí. Šel jsem do toho sám, protože jsme nedočkavý a tyhle hodinky mi zůstanou (doufám :)) tak nějaká vlásečnice nevadí, stejně jich bude více z denního nošení.

Jaké kleštičky máš? Už dlouho přemýšlím, že je pořídím. Za bergeon se mi nechce dávat taková darda, nějakou adekvátní alternativu jsme zatím nenašel a Čínu brát nechci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to řešil fakt dlouho, furt se to ve mně mlelo, bergeon jó nebo né, hodinky za kilo a pak nechci dát pár tisíc za něco, co bude (snad) lepší atd...

takže jsem to odkládal a odkládal. no a nakonec jsem koupil čínu na amazonu za 40e a jsem spokojený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ondrejm napsal:

Na šroubky to jo, ale musíš je držet z obou stran, jinak se protáčí. Šel jsem do toho sám, protože jsme nedočkavý a tyhle hodinky mi zůstanou (doufám :)) tak nějaká vlásečnice nevadí, stejně jich bude více z denního nošení.

Jaké kleštičky máš? Už dlouho přemýšlím, že je pořídím. Za bergeon se mi nechce dávat taková darda, nějakou adekvátní alternativu jsme zatím nenašel a Čínu brát nechci.

 

aha, to ja mam sroubky jen z jedne strany, to pak jde samo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...