Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za pozitivní reakce!

doufal jsem, že to bude fungovat a líbí se mi to. Je to 19mm Staib (tedy SOC - Staib Asia) - koncovka je mezi nožkama bohužel lehounce natěsno a budu ji muset trochu upilovat než nasadím do provozu.. Budu ještě objednávat na Watch Gecko, tam mají 19mm relativně hrubý, ale vyzkouším. Díval jsem se taky na toho Forstnera - díky za tip, to jsem vůbec neznal https://forstnerbands.com/products/forstner-bonklip-ladder-style-watch-bracelet?variant=32150171975735

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pozitivní reakce!
doufal jsem, že to bude fungovat a líbí se mi to. Je to 19mm Staib (tedy SOC - Staib Asia) - koncovka je mezi nožkama bohužel lehounce natěsno a budu ji muset trochu upilovat než nasadím do provozu.. Budu ještě objednávat na Watch Gecko, tam mají 19mm relativně hrubý, ale vyzkouším. Díval jsem se taky na toho Forstnera - díky za tip, to jsem vůbec neznal https://forstnerbands.com/products/forstner-bonklip-ladder-style-watch-bracelet?variant=32150171975735
 
Forstner jede, ten cos postnul neni ten co jsem myslel ja, ten se teprve pripravuje, ale i ten konfit by jim myslim slusel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2021 v 17:29, ragu napsal:


Tohle jsou asi jediný hodinky, kterým bych odpustil tu datumovku. Skvělý.

Přiznám se, že jsem z ní měl trošku obavy. Ale nakonec ji při letmém pohledu neregistruju, ten cifr je taky "busy", že se tam prostě ztratí a vůbec netahá za oči. A když potřebuju, tak se trošku zasoustředím a najdu ji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...