Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky jsem jedny pořídil 🙂, Zenith je zenith...

Zenith El Primero Classic Cars Vph

Foto_01.jpg

Foto_02.jpg

Foto_03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MarekR napsal:

Tak já taky přihodím jednu z okna továrny...

 

Pěkné kukačky 👍 To datové okno je větší než datový věnec, nebo to je fotkou? Já to měl u Defy Classic a trochu jsem přemýšlel nad tím, proč to tak mají....občas mi to i vadilo při určitých úhlech.

Zenith-Defy-Classic-aBlogtoWatch-07-570x570.jpg

Zenith-Defy-Classic-aBlogtoWatch-14.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Pěkné kukačky 👍 To datové okno je větší než datový věnec, nebo to je fotkou? Já to měl u Defy Classic a trochu jsem přemýšlel nad tím, proč to tak mají....občas mi to i vadilo při určitých úhlech.

Zenith-Defy-Classic-aBlogtoWatch-07-570x570.jpg

Zenith-Defy-Classic-aBlogtoWatch-14.jpg

Se přizám že do téhle chvíle jsem si to ho nevšim, protože na tuhle stranu okénka při běžném nošení nevidím  😅 Ale máš pravdu, když to teď zkoumám, končí věnec těsně za hranicí okénka, a protože to nesedí přímo na sobě, vzniká tam trochu mezírka.

Mnohem raději se ale dívám, jak mi přeskakují odlesky na všech těch leštěných ploškách ručiček a indexů a jak mi běhá po cifru sunburst... 🤩

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, MarekR napsal:

Se přizám že do téhle chvíle jsem si to ho nevšim, protože na tuhle stranu okénka při běžném nošení nevidím  😅 Ale máš pravdu, když to teď zkoumám, končí věnec těsně za hranicí okénka, a protože to nesedí přímo na sobě, vzniká tam trochu mezírka.

Mnohem raději se ale dívám, jak mi přeskakují odlesky na všech těch leštěných ploškách ručiček a indexů a jak mi běhá po cifru sunburst... 🤩

 

Tak jsou to parádnický hodinky, Zenith umí a dost mi chybí. Hodně jsem přemýšlel nad novým modelem Sport, který mě úplně uhranul. To datumové okno jsem upřímně ale trochu nepochopil....i přes to snad ještě nějaký kousek někdy dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, jenik77 napsal:

jsem si ty gumy oblibil

 

 

 

Na ty gumy bacha !!! pokud jsou moc měkký a stěžejka má slabou pružinu tak mají tendenci při specifických situacích vyšoupnout stěžejku a může dojít k poškození nebo i ke ztrátě ....vypadá to hezky ale u takto drahých hodinek bych byl moc opatrný ... stalo se mi to při rychlém a prudkém vytáhnutí ruky z bundy kdy mi hodinky zavadily o kapsu a jak jsem byl v záběru tak to vyskočilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...