Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Petr15 napsal:

Ta cervena guma jim sekne!

 

před 8 hodinami, michalval napsal:

 


Paradni kombinace. Skvele sladeno s vterinovkou! emoji106.png

 

 

před 8 hodinami, bobi napsal:

Vypadají opravdu skvěle,ta červená guma jim dodává ten správný šmrnc - yes OK.jpg.2217c2da753b24843ac09006fdb2353d.jpg

 

Díky, pánové, taky se mi to líbí.

 

před 4 hodinami, beerlao napsal:

Na ty gumy bacha !!! pokud jsou moc měkký a stěžejka má slabou pružinu tak mají tendenci při specifických situacích vyšoupnout stěžejku a může dojít k poškození nebo i ke ztrátě ....vypadá to hezky ale u takto drahých hodinek bych byl moc opatrný ... stalo se mi to při rychlém a prudkém vytáhnutí ruky z bundy kdy mi hodinky zavadily o kapsu a jak jsem byl v záběru tak to vyskočilo...

tak to je samozřejmě špaténka. a stalo se ti to u barton gumy?? mám už několikátou a působí na mě velmi kvalitním dojmem, včetně stěžejek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 18. 3. 2021 v 8:02, jenik77 napsal:

 

 

 

Díky, pánové, taky se mi to líbí.

 

tak to je samozřejmě špaténka. a stalo se ti to u barton gumy?? mám už několikátou a působí na mě velmi kvalitním dojmem, včetně stěžejek.

 

Nedovedu posoudit tu značku Barton ,jednalo se mi všeobecně o typ guma... Kvalita může byt samo různá... Je to na riziko každého soudruha a jeho samo testu zda-li to vydrží... Vzít hodinky za pouzdro jednou rukou a druhou za gumu a cloumat z jedné strany na druhou mezi nožičkami při odtahovaní gumy od pouzdra ,kdy mekká guma se jako by přilepí na stěžejku a v tom pohybu ona vyskočí.... Tedy mě ano a od té doby jen tvrdý gumy nebo kaučuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2021 v 3:28, beerlao napsal:

Nedovedu posoudit tu značku Barton ,jednalo se mi všeobecně o typ guma... Kvalita může byt samo různá... Je to na riziko každého soudruha a jeho samo testu zda-li to vydrží... Vzít hodinky za pouzdro jednou rukou a druhou za gumu a cloumat z jedné strany na druhou mezi nožičkami při odtahovaní gumy od pouzdra ,kdy mekká guma se jako by přilepí na stěžejku a v tom pohybu ona vyskočí.... Tedy mě ano a od té doby jen tvrdý gumy nebo kaučuk...

nechci to zakřiknout, ale barton je opravdu festovní a drží skvělě, můžu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, blackhead napsal:
před 10 hodinami, jenik77 napsal:
 

Je super, trochu bych jen vylepsil sponu, ta je takova moc obycejna a zbytecne masivni. Jinak je to uz moje 4 barton guma ...

pravda, spona by mohla být decentnější. já se akorát nepřestávám divit, že tak kvalitní guma stojí pár šlupek, za mě paráda.

před 1 hodinou, ondrejm napsal:

Pěkné to máte. Vypadá to super.. já mám jen problém, že Zenithky nemůžu nosit na ničem jiném, než tahu. Z řemenu jdou vždy po hodince dolů.

A ani fotku tady teď nedám, protože je dneska nemám na ruce, tak tady budu jen kecat :D

řemen je jedna věc, za mě je guma o dost pohodlnější. pro mě je zase ten origo tah moc lehký a nějak mi to vadí. prostě to má každý soudruh jinak. a to je dobře.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud správně koukám a čtu, tak dial je teď bílý. Jsem zvědav, jak to bude vypadat naživo. Každopádně ta červená je na mě moc a zbytečně na sebe strhává pozornost, trošku tak zaniká celkový dojem z parádního cifru. Ale zase tematicky to sedí - po Omega FOIS zařízli další chrona pro nás s malýma rukama :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2021 v 23:05, jenik77 napsal:

dam to sem - labuti pisen pro 38mm, poslednich 38 kusu v tehle krasne, designove ciste limitce

velka skoda, jeste, ze mam sve original

https://www.ablogtowatch.com/zenith-chronomaster-el-primero-final-edition-marks-end-of-38mm-case/

 

Ty jsou povedeny. To jsem ani nezaznamenal ze 38mm pouzdro konci, to je skoda ... Ale jak zname Zenith, treba se zas casem objevi :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, blackhead napsal:

Ty jsou povedeny. To jsem ani nezaznamenal ze 38mm pouzdro konci, to je skoda ... Ale jak zname Zenith, treba se zas casem objevi :).

Jsem koukal na Zenith web a dokonce i 42mm tam vidím jen v open heart verzi.

Každopádně jsem rád, že jsi mi ty 38 pustil, jsou na ruce skoro pořád :)

64F0E536-2E23-4D46-B013-9B829EC0A7BE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...