Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahojte,

 

sukromne spravy akosi nefunguju a neviem sa nakontaktovat na miestnych machrov na Zenith, tak pisem tu. Kamos ma poprosil zistit pribliznu trhovu cenu za Zenith Defy Classic Open El Primero 18K ltd, ktore by chcel predat. Ide o 50 ks limitky a ja som na nete nic nevypatral. Foto prikladam. Vie mi niekto pomoct? 

 

 

post-41155-0-86623600-1522268325_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bude dost zalezat jak rychle to chce prodat, momentalne jsou jedny na prodej u watchfinder.co.uk za ?7500. Z mych zkusenosti by se za 6500 daly u nich koupit a vykoupej je nekde okolo ?5000. To je u kousku ve stavu novejch hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani pisal som, ze ide o limitovanu ediciu 50 ks. Cenu klasickych El Primero som si nasiel aj sam, ale tieto limitky neviem najst nikde. Ma niekto nejaku sajnu o cene? Posielam na rychlo jedno dost neostre foto zo zadu. 

post-41155-0-60288600-1522361469_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj kluci, urcite jste se nekdo venovali podrobneji i modelu chronomaster, co jsem koukal, par borcu ho tady i vlastni :)  Uz cca rok zpet jsem si ve Zline prohlizel Zenithy ve vel. 42mm.. Po case jsem se k nim zase vratil, prochazim stranky Zenithu a jedna vec me trochu prekvapila, mozna jste si toho take vsimnuli.. Pac jsem ujetej na modrou, tak pro ilustraci sem placnu tuhle referenci:

03.2040.400/53.C700 

03.2040.400_53.C700_image_standard.png

 

Kdyz si ale tohle referencni cislo zadate na chrono24 pripadne do googlu, tak vam vyskoci i tahle verze.. 

 

12052017ZenithBlueElprima.jpg?format=750

 

Mozna ten rozdil neni hned patrny, ale poloha subciferniku se lisi.. Tohle je totiz ta jedina vec, co mi vzdycky vadila a to vzajemne prekryvani.. V prvnim pripade vidite citac minut, bezici sekundovku, stredovy subcifernik je zprava i zleva castecne prekryty.. I presto ale vidite indexy, tudiz o nic zasadniho neprichazite (navic jde o citac hodin) V te druhe je reseni (z meho pohledu) o poznani mene stastne, jelikoz stred narusuje zbyle dva subciferniky.. 

 

Vypada to, ze Zenith tedy vydal "nove" chronomastery, aniz by ale pozmenil referencni cislo.. ? :eek: Kazdopadne za nove rozlozeni palec nahoru.. :punk:  Konecne to dava smysl a funkce chronografu je plnohodnotna.. No nic, o pristich hodinkach mam pomerne jasno, ted uz jen nasetrit ten balik.. :blink:  :D

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...