Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 minutami, blackhead napsal:

Jj, uz i vratili penize, ale remen nikde :(. Zkusim asi objednat znovu, kdyz uz to ted chodi normalne jak rikas, kdy jsi objednaval?

13.8. a za 14 dní to tu bylo. btw je super, že součástí balení jsou 2 délky té části se sponou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 9. 2020 v 8:51, blackhead napsal:

Jj, uz i vratili penize, ale remen nikde :(. Zkusim asi objednat znovu, kdyz uz to ted chodi normalne jak rikas, kdy jsi objednaval?

Ono to podle mě ještě dojde, USPS to prý dělala přes covid tak, že navezla všechny balíky do přístavu a tam je hodila na loď, když bylo zrovna místo, takže to dost trvá. Taky jsem tak jeden řemen reklamoval, že vůbec nedošel (po cca 2 měsících), tak poslali nový a ten dorazil do 2 týdnů a před nějakým časem dorazil i ten původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ondrejm napsal:

Ono to podle mě ještě dojde, USPS to prý dělala přes covid tak, že navezla všechny balíky do přístavu a tam je hodila na loď, když bylo zrovna místo, takže to dost trvá. Taky jsem tak jeden řemen reklamoval, že vůbec nedošel (po cca 2 měsících), tak poslali nový a ten dorazil do 2 týdnů a před nějakým časem dorazil i ten původní.

Je to mozne, prave proto jsem tak dlouho cekal nez jsem objednal jiny, tak uvidime. Zatim ale nedosel a odeslany byl 20.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2020 v 16:07, ondrejm napsal:

Konečně sem taky mužů něco hodit :)

C47192A2-60A3-49F9-B53B-675B994BAB8A.jpeg

Ondro, paráda, máš čuch na čím dál tím lepší kousky! Tyhle El Primera jsou dokonale.

Upraveno uživatelem Tenglis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tenglis napsal:

Ondro, paráda, máš čuch na čím dál tím lepší kousky! Tyhle El Primera jsou dokonale.

Díky Honzo, spíše bych to nazval "trošku mi to ujelo" a teď bude muset něco z domu. Ale tyhle snad zůstanou napořád, fakt jsou super.

PS.: všiml jsem si, že koukáš po Tudorech North Flag, jdeš do nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, koukám po nich. Splňují v podstatě vše, co jsem si v průběhu let ujasnil, že od hodinek potrebuji. Ale teď jsem ještě začal přemýšlet o starších Breitling chronomat 41 mm... Ale život bych si dokázal představit i s temito El Primerama...  Ach jo, uvidime. Naštěstí jsem v poslední době musel tolik investovat do baráku, že na hodinky už skoro nezbylo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...