Jump to content
sava

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké

Recommended Posts

Tak uz dosel? To ja ten muj tah mel zkracenej a nasazenej za 5 min :), je na sroubky jako to ma rolex. Mohli by ho zacit delat i na tyhle 1969!

tah jsem si nechal zkrátit u hodináře, na to jsem si netroufal.

ale sundání a výměnu s pomocí kleští zvládnu i já za 3min

Na šroubky to jo, ale musíš je držet z obou stran, jinak se protáčí. Šel jsem do toho sám, protože jsme nedočkavý a tyhle hodinky mi zůstanou (doufám :)) tak nějaká vlásečnice nevadí, stejně jich bude více z denního nošení.

Jaké kleštičky máš? Už dlouho přemýšlím, že je pořídím. Za bergeon se mi nechce dávat taková darda, nějakou adekvátní alternativu jsme zatím nenašel a Čínu brát nechci.

já jsem to řešil fakt dlouho, furt se to ve mně mlelo, bergeon jó nebo né, hodinky za kilo a pak nechci dát pár tisíc za něco, co bude (snad) lepší atd...

takže jsem to odkládal a odkládal. no a nakonec jsem koupil čínu na amazonu za 40e a jsem spokojený...

A hroty drží? Měl jsem někde alternativu z německa, za půlku ceny, ale nemůžu to teď dohledat. Rasťo mi zrovna posílá nový řemen, takže to musím jít vyřešit :)

648F9C12-F069-493B-A20D-FB0EE4F160A8.jpeg

Edited by ondrejm

před 1 hodinou, ondrejm napsal:

Na šroubky to jo, ale musíš je držet z obou stran, jinak se protáčí. Šel jsem do toho sám, protože jsme nedočkavý a tyhle hodinky mi zůstanou (doufám :)) tak nějaká vlásečnice nevadí, stejně jich bude více z denního nošení.

Jaké kleštičky máš? Už dlouho přemýšlím, že je pořídím. Za bergeon se mi nechce dávat taková darda, nějakou adekvátní alternativu jsme zatím nenašel a Čínu brát nechci.

aha, to ja mam sroubky jen z jedne strany, to pak jde samo ...

Je vidět, že sem poslední dobou moc nechodim, protože jsem vůbec nepostřehl tenhle tvůj skvělej přírůstek. Dodatečně gratuluju ke krásnýmu kousku, ten tah je tak úchylnej až je dobrej:-) ty Original 69 jsi pustil nebo máš teď dvoje?

Je vidět, že sem poslední dobou moc nechodim, protože jsem vůbec nepostřehl tenhle tvůj skvělej přírůstek. Dodatečně gratuluju ke krásnýmu kousku, ten tah je tak úchylnej až je dobrej:-) ty Original 69 jsi pustil nebo máš teď dvoje?

Dik Saso, 1969 ma ted Ondrej, jak je videt vyse default_smile.gif

Ale ja uz jsem se vyklidnil, sice jsem nedavno vzal GS, ale zase slo neco z domu. Je ale pravda, ze ted docela ujizdim na hravejch levnejch hodinkach a dvoje jsou uz ve vyrobe:-) drahej mainstream uz me nejak nebere

Ale ja uz jsem se vyklidnil, sice jsem nedavno vzal GS, ale zase slo neco z domu. Je ale pravda, ze ted docela ujizdim na hravejch levnejch hodinkach a dvoje jsou uz ve vyrobe:-) drahej mainstream uz me nejak nebere
Cos pustil a co mas ve vyrobe?

@MIlan156: Jsou parádní! Jeden by řekl, že jako skeletony budou mít špatnou čitelnost, ale podle tvojí fotky je opak pravdou. Jakou mají lumi?

Sakra, jakkoliv jsem teď spokojenej se současným stavem hodinkovnice, tyhle Zenith mi nedají spát. Super!