Přejít na obsah

Nejsme kvůli luxusním hodinkám zlí?


Jay Doll

Doporučené příspěvky

..a pojmu "zlý" :)

Zli lide nosi Panerai, kdyz budu hodne volne interpretovat myslenky z tvych poslednich dni :) = majitele luxusnich hodinek znacky Panerai jsou skutecne zli, oproti treba mirumilovnym, hodnym a pokornym majitelum jinych znacek, napriklad Eterna, JLC, Breguet atp :)

 

Jeste by bylo zajimave zjistit kdy a proc konkretne majitele Panerai jsou takovi zli lide, jestli tam treba neexistuje paralela s lidmi jezdicimi ve sluzebnich vozech VW Passat :lol2: Zajimalo by me jestli se ti lide zmeni hned jakmile usednou do nove kary nebo navleknou nove hodinky OP nebo jestli je ten vyvoj postupny a majitele danych "problematickych" veci jsou k tomu svemu jednani dotlaceni necim jinym, treba tlakem okoli, skupiny ostatnich majitelu, firmou poskytujici dany vyrobek nebo necim uplne jinym :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 157
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...hodnym a pokornym majitelum ... JLC, Breguet ...

 

...Zajimalo by me jestli se ti lide zmeni hned jakmile ... navleknou nove hodinky OP

 

Poď za tejden na pivo a uvidíš - jestli se z tuplovaně hodnýho kluka stane zlej gauner...

Třeba jo, místo slov "miláčku, děkuji za snídani" vezmu na manželku hasák se slovy "kurva zase studený kafe..."

Ona asi chudák tušila, že ty hodinky mě dělaj lepším proto mi je tolik schvalovala a prosila ať už je dál neposílám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poď za tejden na pivo a uvidíš - jestli se z tuplovaně hodnýho kluka stane zlej gauner...

Třeba jo, místo slov "miláčku, děkuji za snídani" vezmu na manželku hasák se slovy "kurva zase studený kafe..."

Ona asi chudák tušila, že ty hodinky mě dělaj lepším proto mi je tolik schvalovala a prosila ať už je dál neposílám.

Za tejden uz se te budu bat :lol2: Ale mozna to risknu, taky jsem zlej! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiderer: Naopak, pokud se správně podíváš, tak jsem psal, že temná strana síly, zlí lidé, jsem já a mně podobní, a že OPčka a boj proti fejkům jsou vyhraženy světlé straně, tedy, dobru :)

 

btw: není to trošku zbytečné, pane moderátore, zatahovat sem opět diskusi na téma které tady probíhá už pěkně dlouho? Já vím, že ty jsi ten kdo tady určuje a poučuje, ale přesto, není to škoda, když jsme se tady relativně bavili na jakési filosofické téma, sem opět zavlékat ten samý směr ? Asi ne, když to děláš ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zpět k naší debatě:

 

Ten život v bohatství by se dal označit možná i za luxusní, jak připustil nigh... Jak jsme si ukázali na příkladu výherců, je důležité jak člověk k onomu luxusu přišel. Pokud je to postupnou prací (jedno zada intelektuální, mnuální a nebo její kombinací ) tak s luxusem umí "žít" i uprostřed společnosti.

Můžeme se shodnout na této tezi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiderer: Naopak, pokud se správně podíváš, tak jsem psal, že temná strana síly, zlí lidé, jsem já a mně podobní, a že OPčka a boj proti fejkům jsou vyhraženy světlé straně, tedy, dobru :)

 

btw: není to trošku zbytečné, pane moderátore, zatahovat sem opět diskusi na téma které tady probíhá už pěkně dlouho? Já vím, že ty jsi ten kdo tady určuje a poučuje, ale přesto, není to škoda, když jsme se tady relativně bavili na jakési filosofické téma, sem opět zavlékat ten samý směr ? Asi ne, když to děláš ty :)

Podivej se na smajliky a na ton prispevku, mozna i tobe dojde nadsazka se kterou je to psano, i tu filozofickou otazku ve vztahu ke konkretnimu majetku tam muzes najit..pokud budes chtit - tve vrozene negace nejsou to co by podnitilo konstruktivni diskuzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zpět k naší debatě:

 

Ten život v bohatství by se dal označit možná i za luxusní, jak připustil nigh... Jak jsme si ukázali na příkladu výherců, je důležité jak člověk k onomu luxusu přišel. Pokud je to postupnou prací (jedno zada intelektuální, mnuální a nebo její kombinací ) tak s luxusem umí "žít" i uprostřed společnosti.

Můžeme se shodnout na této tezi?

 

Samozřejmě při vědomí toho, že obsahuje určité výrazné zobecnění a zjednodušení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz sme u toho money is the root of all evil... tak snad

 

Anybody tells you money is the root of all evil doesn't ******' have any.

To je sice hezké, ale onen původní citát nemluví o penězích, ale lásce k nim. A to je ***** rozdíl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zpět k naší debatě:

 

Ten život v bohatství by se dal označit možná i za luxusní, jak připustil nigh... Jak jsme si ukázali na příkladu výherců, je důležité jak člověk k onomu luxusu přišel. Pokud je to postupnou prací (jedno zada intelektuální, mnuální a nebo její kombinací ) tak s luxusem umí "žít" i uprostřed společnosti.

Můžeme se shodnout na této tezi?

 

Samozřejmě při vědomí toho, že obsahuje určité výrazné zobecnění a zjednodušení...

 

 

s tím by se dalo souhlasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zpět k naší debatě:

 

Ten život v bohatství by se dal označit možná i za luxusní, jak připustil nigh... Jak jsme si ukázali na příkladu výherců, je důležité jak člověk k onomu luxusu přišel. Pokud je to postupnou prací (jedno zada intelektuální, mnuální a nebo její kombinací ) tak s luxusem umí "žít" i uprostřed společnosti.

Můžeme se shodnout na této tezi?

 

Onione, to děláš dálkově vejšku, nebo doktorát z nějaký tý šíleny soc. pavědy, nebo připravuješ nějakej brannej dotazník a nebo jsi vyhrál ve sportce, .............nebo ti fakt úplně j.... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majetek a život v nadbytku (tj. bez starostí o živobytí a víc) z nikoho hajzlíka neudělají. Jenom a pouze způsobí, že se už člověk nemusí nechat omezovat pravidly jako "musíš chodit do práce", "na souseda musíš být hodný, protože na advokáta a soudní spory nemáš" a podobně. Jestli tedy někdo zjistil (což velmi pochybuju), že z lidí peníze dělají hovada, pak to PODLE MĚ neznamená nic jiného, než že lidi už hovada jsou, jenom to z mnoha dobrých důvodů více méně dobře maskují.

 

Já sám bych se výhrou příliš nezměnil, jen bych mohl odložit pár společenských konvencí (jako třeba zmíněné "chození do práce" ve prospěch "dělání něčeho opravdu zajímavého"). Rodině bych nepůjčil, máme v rodině bezvadné vztahy - raději bych jim nějaké ty prašule dal. A prostě bych si spokojené žil, bez výstřelků, bez okázalosti... nastudoval bych si věci kolem investování, naučil bych se japonsky, vyspravil nedostatky v baráku, koupil bych si pěkný noťas a dobrý mobil. A pokračoval bych s koníčky, které mám a které mě sice neživí, ale dávají mi radost.

 

Teda, myslím si to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...