Přejít na obsah

Hublot - Depeche Mode limitovana edice.


nAscA

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Já bych chtěl prostě všechny ....

To aby je pro tebe dražilo víc kupců. Už vidím situaci, jak někdo vydraží prvních 11 kousků a u dvanáctého se mu do toho namotá nějaký spekulant. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
  .... panečku slzu jsem zas zamáčkl ....  

 

Také jsem si zavzpomínal, když jsem poslouchal úryvky vybraných skladeb. Hned jsem spěchal na youtube a poslechl si pár pecek :speak_cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj i já jsem dlouholetý posluchač DM více než 20 let. A vlastním spoustu alb mc,cd, i lp ale hodinky Hublot mně tedy zrovna i byt s reliefy alb od této mé nej kapely nijak neoslovily. Hodinky jsou to bezesporu výborné ale ten tvar..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prevzato z Depechemode.cz.

Aukce 12 hodinek Big Bang Depeche Mode vynesla 317,500 švýcarských franků

 

Aukce 12 hodinek Hublot s motivem Big Bang - Depeche Mode na podporu charity Teenage Cancer Trust vynesla CHF 317,500 (přibližně $293,739)

 

Za nejvyšší nabídku byly prodány hodinky Violator a to za CHF 36,000 (přibližně $33,305).

 

Oficiálně budou výsledky aukce prezentovány na vystoupení DM v Dusseldorfu 26.2.2010.

 

Tak kdopak vyhral backstagepass?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Prevzato z Depechemode.cz.

 

 

Tak kdopak vyhral backstagepass?

 

 

dneska je v příloze HN rozhovor s ředitelem Hublotu a píšou tam, že nejvyšší částku byly vydraženy Violatory, tím shoda končí, částka prý je 29000 CHF, tak by mě zajímalo co je pravda...

 

http://proc-ne.ihned.cz/

 

bohužel nemám scanner, tohle je jen odkaz na placené stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle vlákno jsem absolutně propás... A jak nemám pro firmu Hublot vlídného slova, tak tenhle počin je prostě úžasnej. Chtěl bych je a líbí se mně všechny. Ale Violator je Violator. DM poslouchám od roku 84 (měl jsem jedenáct, kamarád měl rodinu v Německu, tak vozil kazety :) ) a líbí se mně všechna alba. Nejraději mám Violator mimo jiný kvůli období, kdy vyšlo - měl jsem temkrát fajn život. Nicméně nejvíc nám mě zapůsobila skladba Black Celebration. Čili více méně začátek "černýho" období.

Takže tleskám Hublotu za tento počin. Zajímavý nápad, bohulibej účel... Jen se ti pupkáči, co si hodinky kupovali, mohli víc plácnout přes kapsu.

 

EDIT: I když právě na tomhle temným albu se najde jedna věcička, která je rozjuchaná až jejda... Možná takový rozloučení s první fází vývoje. Kluci ji moc nehrajou. :)

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kdepak Exciter jsou proste njelepsi.

Počin je to následováníhodnej a provedení hodinek se mi moc líbí. Krásné limitky a suprovej nápad.

 

Ale jelikož jsem Depeche Mode nikdy neposlouchal a spíše kalil kov, tak si neodpustím pošťouchnutí, že s kolegou Donutsem souhlasím - jojo, kandskej Exciter byl fakt parádní. Hlavně jejich prvotina z roku 1983 :)

Akorát těm limitku asi nikdo neudělá :(

post-1118-1276502645,72.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky moc pěkný,hudba DM ještě lepší!Já mám nejlepší vzpomínky spojený s albem Violator..Je jasný,že sposuta desek je skvělých,ale tohle je extratřída.Možná se zdá někomu Personal Jesus provařený,ale já když to slyším z nějakýho koncertu,tak mám pokaždý husí kůži.Jojo frontmanů je čím dál míň a Gahan je jeden z nejlepších.A taky se mi líbí Goreova hra na kytaru,pár tónů,ale všechno perly(Enjoy the silence)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...