Přejít na obsah

Kde koupit díly na G-čka ???


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...

Jen takovej dotaz pro zkušenější, Koukám po DW 5600, který jsou aktuálně na ebay laciný nejen - klasicky - v Asii, ale taky ve Státech (viz ZDE).

 

No a jelikož koncem května letím na cca 3 týdny do Států, tak dotaz zní, zda má smysl si je nechat posílat nebo je tam za tyhle peníze pořídím na každým rohu, případně rovnou na letišti.

 

Dík.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takovej dotaz pro zkušenější, Koukám po DW 5600, který jsou aktuálně na ebay laciný nejen - klasicky - v Asii, ale taky ve Státech (viz ZDE).

 

No a jelikož koncem května letím na cca 3 týdny do Států, tak dotaz zní, zda má smysl si je nechat posílat nebo je tam za tyhle peníze pořídím na každým rohu, případně rovnou na letišti.

 

Dík.

No, u nás stojí cca o 75 procent víc, takže asi US import on the hand

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě večerní únava, větě rozumím, ale nějak si to neumím přebrat. Takže je teď objednat z ebay nebo je koupit tam? Dík.

Koupit tam a vyhnout se černému Petrovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to ani nepřekvapuje, to je tu od revoluce stále stejné. Jinak bych v rámci objektivity zkusil k té první ceně připočítat DPH 21%, kdyby na to vletěl černej Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V celních předpisech se nevyznám, to něco mění? (na díly) 

Já jen vím, že kouzelný slovo je GIFT. Potíž je v tom, že to prodejci nechtějí psát. Nevím proč, možná to v nějakým jazyce znamená něco sprostýho.

A někdy má černej Petr dost práce takže nezasáhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V celních předpisech se nevyznám, to něco mění? (na díly) 

Já jen vím, že kouzelný slovo je GIFT. Potíž je v tom, že to prodejci nechtějí psát. Nevím proč, možná to v nějakým jazyce znamená něco sprostýho.

A někdy má černej Petr dost práce takže nezasáhne.

To vše ok, ale spolehnout se na to 100% nelze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nejsem odborník na clo. Fígl na celniky už mi někdo z obchodníků nabízel. Nejsem si jist kdo. Možná to bylo na Meranomu, ale ruku do ohně bych za to nedal. Zároveň upozornil, že celníci nejsou debilové. To si pamatuju dobře :-)

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

https://www.ebay.com/itm/g-shock-DW5600-transparent-clear-jelly-bezel-and-strap/263994831986?hash=item3d77517472:g:PPoAAOSws-tbGeDc:rk:86:pf:0

Co to je? Neexistuje žádný mě známý model 5600 který má čistě "jelly" bezel i tah. Nejpodobnější je výroční DW5035E-7JR jenže ten má jiný tvar pásku, jinou sponu i očko. Navíc má nápisy na bezelu zlaté.

To by mohla být tedy nějaká necasio produkce. Ale umí li někdo tohle, proč nedělá bezely pro i pro další nesehnatelné modely? Vždyť poptávka by byla. Kolik se na ebay válí 5600C/5700C,6000,5900 a pod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kluci, rád bych vyměnil bazel na ?krtkách? 9300. Líbil by se mi zelený, světle modrý, červený, žlutý.... Ale vůbec nikde nic nemohu najít.

Má někdo radu kam se podívat ?

sem tam sa tu nieco objavi

https://www.tiktox.com/catalogsearch/result/?q=9300&x=6&y=10

momentalne ale 0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Henwey :

Díky za odkaz, tady mají aspoň ještě ty karbonovky, ale i tak mé představě nevyhovují .... Jo, všude bohužel nabízejí tyhle černý klasiky :0! Se na to vykšlu ...

 

Jinak co sem Koukal na jiný maj sortiment bohatý ... Jak kdyby proti krtkům bojovali :0! :0D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...