Přejít na obsah

Rotary Chronospeed


Matthew

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem objevil na eBayi tenhle nový model od Rotary z milované i proklínané série Chronospeed. Po prvním kousku ve stylu Navitimer jsem si tedy kolekci rozšířil o "Carrery" a musím říct, že dojem z nich mám velmi dobrý. Určitě se najde hodně lidí co bude oponovat, ale starý dobrý argument je, že za cenu kolem 1.000 Kč je to hodně muziky :)

Co se kategorie týče, sekce Anglické hodinky tu není a "established in switzerland" snad dává téhle značce právo se tu objevit.

 

EDIT: zítra udělám lepší fotky

post-8186-1265574292.jpg

Upraveno uživatelem Matthew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsi, hochu, asi nechtěně šlápnul do :shit:

Radost Ti kazit nechci, ale zdá se, že jsi udělal krok bokem. Vyzdvihovat podobnost s TH.... to je právě to špatný :wallbash: = přinejmenším PARAZIT!

Abys lépe pochopil, zkus zapátrat po pár vláknech pod klíčovými slovy Parnis, MM, Marina Militare....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsi, hochu, asi nechtěně šlápnul do :shit:

Radost Ti kazit nechci, ale zdá se, že jsi udělal krok bokem. Vyzdvihovat podobnost s TH.... to je právě to špatný :wallbash: = přinejmenším PARAZIT!

Abys lépe pochopil, zkus zapátrat po pár vláknech pod klíčovými slovy Parnis, MM, Marina Militare....

 

já ho nevyzdvihuju, jen říkám co si myslím, navíc Chronospeed je tu docela oblíbený model tak jsem si nemyslel že by s tím mohl být problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak teď jsi, hochu, asi nechtěně šlápnul do Posted Image

Radost Ti kazit nechci, ale zdá se, že jsi udělal krok bokem. Vyzdvihovat podobnost s TH.... to je právě to špatný Posted Image = přinejmenším PARAZIT!

Abys lépe pochopil, zkus zapátrat po pár vláknech pod klíčovými slovy Parnis, MM, Marina Militare....

 

 

Souhlasis, na "design inspired by famous brand" jsou nekteri lide, vcetne me, docela haklivy. Podrobnosti viz zminovana vlakna, nema smysl to taky znovu vse opakovat.

 

Ja kdyz jsem videl ty pseudo-navitimery tak mi hlavou probleskla tri pismenka plus jeden znak interpunkce: "W", "T" , "F" a "?".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...