Přejít na obsah

Koupání s Steihnart GMT-OCEAN 1


Radek Hulán

Doporučené příspěvky

Tak Triton 100ATM dnes dorazily. Úžasné hodinky, skvěle vyrobené, nebýt nápisu "Steihnart", tipoval bych cenu +/- 70.000 Kč :) Při přímém srovnání s Breitling Hercules o nic nezaostávají. Nechápu, proč Steihnart dělá kopii Rolexů, když umí toto, jen si tím škodí... Zítra udělám nějaké fotky.

 

Jinak Steihnartu patří velké díky za garanci, z jejich strany zazněla nabídka na full-refund aniž utopené hodinky viděli. Jsem rád, že jsem u nich zůstal, něco doplatil a mám tu Triton 100ATM.

 

Odpoved na otazku proc delaji kopii Rolexe lze najit na watchuseek

 

"...Case, bezel, case back, dial, hands, even the strap, all parts where designed by Günter Steinhart and myself, nothing off the shelf except the Swiss movement.

In order to be financially able to have somethingh like this 100 ATM Triton developed and produced, and I mean of good quality, Steinhart needs something like a bread and butter product to help pay the bills. This is where the Oceans come into play. And although you and I might not like this economic plan, it still is absolutely legal (Rolex does not have a copyright on the sub/sd-design) and it actually works!

 

Steinhart is a young brand/company with a lot of potential. And once their original designs are excepted, I'm sure there will be no more use for look-a-likes! "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...