Jump to content
odklizec

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

Recommended Posts

Já bych chtěl taky požádat abyste neměnili cenu v prodejním inzerátu.Např. mezi 17:56 a 17:58.

Nemám rád, když ze mně, někdo dělá blbce!!!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!

Já bych chtěl taky požádat abyste neměnili cenu v prodejním inzerátu.Např. mezi 17:56 a 17:58.

Nemám rád, když ze mně, někdo dělá blbce!!!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!

To snad je vec kazdeho prodejce, ne ?

To snad je vec kazdeho prodejce, ne ?

Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace.

Mě je to buřt, ale když napíšeš 34 000 a za 2 minuty 36 000.

Mě jenom "cholernie wkurwia" jak ze mě někdo dělá "cypa" sorry.

edit: myslím tím tvrzení že tam nebylo 34 000!!!!!

Edited by Berbatow

Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace.

Myslim ze vis co jsi videl ne? Jsem se proste upsal a nasledne se opravil vzhledem k tomu ze to bylo v radu minuty bych si myslel ze by to mohlo zustat bez povsimnuti... Naooak jsem nepovazoval za prilis korektni tve upozorneni v mem prodejnim vlakne! od toho tu mame sz ne?! Trochu sebereflexe prosim.

Hele myslim, ze trochu sebereflexe by to asi chtelo, nebo v prodejnim prispevku se nemuze nikdo splest a pretuknout jinou cenu nez chtel napsat? Kdyby to bylo po hodine tak by to byl asi hloupej kalkul, ale oprava behem minuty mi neprijde jako "delat z nekoho cypa".. A jestli ses schopnej psat takovyhle kydy kvuli 2 tisicum, tak bych si nepral videt co bys tady vyplivnul kdyby se seknul o 20..

Hele myslim, ze trochu sebereflexe by to asi chtelo, nebo v prodejnim prispevku se nemuze nikdo splest a pretuknout jinou cenu nez chtel napsat? Kdyby to bylo po hodine tak by to byl asi hloupej kalkul, ale oprava behem minuty mi neprijde jako "delat z nekoho cypa".. A jestli ses schopnej psat takovyhle kydy kvuli 2 tisicum, tak bych si nepral videt co bys tady vyplivnul kdyby se seknul o 20..

Sypu si popel.Carpe diem....

не искам да говоря

Guest YPO?
TAKŽE JSEM SE DOZVĚDĚL HOVNO A INZERÁT JE PROMAZANÝ - dobrý ;) Edited by YPO?

Vo co jako kurva de? Nějaký pravidlo, teď nevím, třeba nepsané, tady mluví vo tom, že do prodejních inzerátů se prostě nekecá. Kecaly se tam nesmysly? Kecaly. Takže ty debilní kecy třeba teď jsem promazával já, a to s gustem. Nemám víc, co bych k tomu řek.

Guest YPO?
Vo co jako kurva de? Nějaký pravidlo, teď nevím, třeba nepsané, tady mluví vo tom, že do prodejních inzerátů se prostě nekecá. Kecaly se tam nesmysly? Kecaly. Takže ty debilní kecy třeba teď jsem promazával já, a to s gustem. Nemám víc, co bych k tomu řek.

to je samozřejmě v pořádku - já jsem se ptal kde je včerejší inzerát - respektive jak jde po jednom dni udělat editaci příspěvku

Edited by YPO?

to je samozřejmě v pořádku - já jsem se ptal kde je včerejší inzerát - respektive jak jde po jednom dni udělat editaci příspěvku

Tak to nevím. Zkusit to a buď to půjde, nebo ne.

Guest YPO?
Tak to nevím. Zkusit to a buď to půjde, nebo ne.

jasně, že to nejde to nemusím zkoušet - pro mne z toho vyplývá, že někdo smazal včerejší anonci, která se tu dnes objevila znovu jako nový inzerát s nižší cenou - nic víc jsem vědět nechtěl stačilo napsat - ANO JE TO TAK

jasně, že to nejde to nemusím zkoušet - pro mne z toho vyplývá, že někdo smazal včerejší anonci, která se tu dnes objevila znovu jako nový inzerát s nižší cenou - nic víc jsem vědět nechtěl stačilo napsat - ANO JE TO TAK

A neni to jedno? ;)

Guest YPO?
A neni to jedno? ;)

JESTLI JE TO JEDNO TAK SE NA TO VYSER - ŽÁDNÝ MODERÁTOR TU TEDY NENÍ POTŘEBA - "Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace."

eště je možnost, že nemám dostatek sebereflexe

Edited by YPO?

Já to říkal pořád, že když tady byl jeden moderáror, ať už YPO nebo Kamil, býval tu pořádek daleko větší... No, nic se nedá dělat :)

A myslete si, co chcete... Když se zamyslím nad tím, že největší příval členů tady žažil YPO, tak musím říct, že takový bordel tady nebýval ;)

Hele TO: Spiderer a Peta -Biker

Řešíte zbytečné věci (o hovně)

Buďte moc rádi za současné moderátory a přečtěte si pravidla : Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace."

CO TEDY ŘEŠÍTE ??? E ?

Inzerat jsem smazal ja na zadost autora, rozmyslel si prodej, je v tom problem ?

Dnes se zrejme rozmyslel znovu a opet prodejni inzerat vlozil, tecka.

Já to říkal pořád, že když tady byl jeden moderáror, ať už YPO nebo Kamil, býval tu pořádek daleko větší... No, nic se nedá dělat :)

Hele neni nic jednodussiho napsat chronomagovi, ze to delame blbe a ze ty to umis lip.

Viktore, nebuď nasranej a hned dotčenej, vyslovil jsem názor, když se Ti nelíbí, o.k :) Promiň, děláte to blbě... Sám bych to neuměl líp, na druhou stranu, já jsem se tam taky netlačil :)

A PROČ? PROTOŽE KAŽDEJ MÁ JINEJ METR A PROTO TADY PAK JEDEN NECHÁ TOHLE, JEDEN TOHLE, JEDEN SMAŽE TOHLE, PAK SE SVÁDÍ, KTEREJ MODERÁTOR SMAZAL TOHLE A KTEREJ ZASE TOHLE :) MĚ JE TO CELKEM ALE JEDNO, NĚJAK SE MĚ TO NEDOTÝKÁ, JEN JSEM ŘEKL, ŽE YPO I KAMIL, IKDYŽ NA TO BYLI SAMI, MĚLI VĚTŠÍ CIT...

Edited by Peta-Biker

Viktore, nebuď nasranej a hned dotčenej, vyslovil jsem názor, když se Ti nelíbí, o.k :) Promiň, děláte to blbě... Sám bych to neuměl líp, na druhou stranu, já jsem se tam taky netlačil :)

Ja nejsem nasranej a taky jsem se tam netlacil, jen jsem byl ochoten.

JEN JSEM ŘEKL, ŽE YPO I KAMIL, IKDYŽ NA TO BYLI SAMI, MĚLI VĚTŠÍ CIT...

Vis sam se sebou se asi domluvis, s osmi lidech to jde hur.

Baker: Tobě fakt nemá smysl nic říkat, okamžitě to stáhneš na sebe a hned to otočíš na druhého :)

Mi připadá, jak bych já mohl za to, že je vás 8... Pak tady neustále padá, kdo co komu smazal, kdo tohle udělal a kdo tohle... Nevím, no... Bývám tu už dřív než míň, v podstatě jsou mi fakt tyhle věci jedno, ale sám uznej, zda to Kamil a YPO dělali hůř než vás 8 dohromady...

Edited by Peta-Biker

• Create New...