Jump to content
odklizec

CTETE PRAVIDLA O PRODEJI JINAK SE NEDIVTE!!!

Recommended Posts

inzeraty s aktivitou starsi dvou mesicu mazu. pokud dva mesice neupnes inzerat, bud si na nej zapomnel, nebo to neresis, tak ho pak muzes s klidem vystavit znova. 

To mi prave prijde dost zvlastni. Malokdy prodavam, abych za kazdou cenu co nejrychleji prodal. Spise nabizim, co nepotrebuji a co bych mohl postradat. Predpokladam, ze pro cleny je zajimave koupit za tretinovou cenu oproti ebayi treba nejaky obskurni clanek naramku, ale ze bych musel na to myslet a obnovovat inzerat, kdyz nevim, zda to nekdo bude chtit ted, za pul roku nebo nikdy, mi prijde absurdni. Tak proc nemit neco jako moznost trvale vystavit, co mam a muzu nabidnout, stejne jako kdyz sam neco hledam prohrabnout, co ostatni nabizeji. Jiste, muzu vystavit poptavku, ale to urcite cte mnohem mene lidi nez by mohlo zverejnit trvaly inzerat. Inzerce na foru snad nemusi fungovat jen jako rychloobratkovy bazar. Dik.

Souhalsím se sibiřanem, pokud by byla možnost nějakoho delšího připnutí, byl by v tom opět akorat bordel. Nemazali by se už sjednané obchody a byl by vtom bordel.

V pravidlach citam ze "Aukce a podobný typ prodeje je na fóru zakázán. "

V jednom inzerate citam ze "každý možný UP půjdu o dva tisíce dolů dokud se hodinky neprodají".

Ak sa nemylim, tym padom sa jedna o holandsku aukciu.

To je ok ?

Pytam sa len aby som spravne tomu rozumel.

Nerad by som bol za bonzackeho zmrda.

nemas pravdu. proste jen dopredu rekl, ze bude zlevnovat, coz ostatne delaji skoro vsichni.

Že ti to stojí za to...  :eek:

Som sa len slusne spytal aby som tomu spravne rozumel, nic viac.

Uz to psal nekdo vyse, ty pravidla prodeje jsou opravdu dobre schovany:-D Neslo by je presunout treba primo do sekce prodej a pripichnout? Verim ze by si je tak vice lidi precetlo;-)

Kam zmizelo profi prodejní vláko? Nebo už můžou obchodníci přidávat inzeráty do normální prodejní sekce?

Dnes ve 20:08 jsem založil inzerát na prodej Maurice Lacroix Pontos DayDate a dal k němu 10 fotek, ale nezobrazily se u inzerátu. Po půlhodině jsem si toho všiml a v dalším příspěvku jsem je chtěl znova doplnit.

Ukázal se mi titulek, že nemám oprávnění.

Je to moje první inzerce a nevím, co jsem udělal blbě.

děkuji

jvodrazka@gmail.com

Na editaci příspěvku máš 15 minut. Zbývá Ti jediné: znovu a lépe. Starý inzerát zamkni a někdo z modů ho smaže. A nebo se na to vykašli a UPni si nový inzerát. Ale až za 5 dní.

Aha, tak děkuju. Koukám, že fotky u inzerátu jsou, tak jsem rád.

Ještě hloupá otázka: " Jak se zamyká inzerát "?

Díky

Aha, tak děkuju. Koukám, že fotky u inzerátu jsou, tak jsem rád.

Ještě hloupá otázka: " Jak se zamyká inzerát "?

Díky

Pod svym inzeratem mas kolonku - moderovani tematu, kliknes na ni, ukaze se ti zamknout a tak zamknes.

Tak moc děkuju!!!!  Teď už jsem v klidu.

Vysvětlete někdo z moderátorů, prosím, tomu střelci s nickem jetjet, který před pár dny zaplevelil "duchaplnými" příspěvky sekci Recenze hodinek, aby dosáhl 50 příspěvků nutných pro prodej, že by bylo fajn přečíst si před prodejem jeho pravidla. A že tudíž není úplně fér "upovat" inzerát ani ne dva dny po jeho vyvěšení.

Mně se to nechce hledat, ale není pravidly zapovězena už samotná příspěvková onanie?

Vydrž, Kamile

..držím (to víš, nějak to nahonit musím :))

Edited by Kamil

• Create New...